Skocz do zawartości

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

Byłeś w ogóle na AVS w tamtym roku?

Nie mówiłem że byłem, mówiłem że zapamiętałem z tego zdjęcia http://screenshot.sh/m9eIiUuucfFdn.

Dodatkowo http://screenshot.sh/ouZbRCslEyziN, po coś musi być.

Edytowane przez Szakovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłeś w ogóle na AVS w tamtym roku?

Nie mówiłem że byłem, mówiłem że zapamiętałem z tego zdjęcia http://screenshot.sh/m9eIiUuucfFdn.

Dodatkowo http://screenshot.sh/ouZbRCslEyziN, po coś musi być.

 

 

W takim razie radzę nie pisać nic czego pewien nie jesteś, bo prawdę mówiąc Tidala pamiętam jedynie ze względu na ich indywidualne stanowisko. Źródło muzyki to była indywidualna sprawa wystawcy i z tym było bardzo różnie, tak, jak pisze miki_w1, niektórzy udostępniali jakieś steamingi inni lecieli z odtwarzacza CD, laptopa, DAPa. Było też sporo stanowisk, gdzie nie mieliśmy wpływu na odtwarzaną muzykę.

 

Teraz mi się trochę śmiać chce, jak pomyślę, że jeszcze dzień wcześniej wieczorem na szybko tworzyłem Audio-CD za 70gr, a potem ta płyta wylądowała w odtwarzaczu Accuphase, bodajże DP-900/DC-901 podczas odsłuchu Orfeuszów, które na mnie wrażenia nie zrobiły :P Zaraz wszyscy powiedzą, że to przez tę płytę :D

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FeX tobie się śmiać chcę a na forum audiostereo jest gość co pisze całkiem serio że słyszy różnice między TDK, Verbatim i innymi. Mało tego, potrafi rozróżnić na jakiej płycie jest nagrany album Może rzeczywiście nagrales na jakiejś marketówce i Orfeusze nie zagrały jak powinny

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też w sobotę planuje :) nie wiecie czy będzie można posłuchać nowych Focali?

 

Edit: widzę że jest stoisko w Sobieskim tam pewnie bedą

 

Focale mają być w Sobieskim w Sali Wilanów I, to chyba parter. Takie info dostałem.

 

A może spotkanie w Sobote o 14 koło audiomagic na Narodowem? (strefa słuchawek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FeX - a pomysl co by bylo jakby ta plyta pekla w Accuphase, bo kiedys zdarzaly sie jazdy, ze peknieta plyta rozsypala sie w proch. W najlepszym wypadku ochrona by cie wyprowadzila z imprezy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FeX tobie się śmiać chcę a na forum audiostereo jest gość co pisze całkiem serio że słyszy różnice między TDK, Verbatim i innymi. Mało tego, potrafi rozróżnić na jakiej płycie jest nagrany album Może rzeczywiście nagrales na jakiejś marketówce i Orfeusze nie zagrały jak powinny

Chyba rok temu miały jakieś słabe sieciówki podpięte :D

A tak na serio to spodziewałem się po nich więcej... A te nowe bardziej basowe, cięższe, grzeją się w nich muszle. Ale w sumie lepiej grających niż te nowe HE1 to nie znam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odtwarzacz CD chyba nie ma takich prędkości obrotowych, żeby rozleciała się tam płyta. Pamiętam, jak dobrych 10 lat temu miałem napęd CD w pececie, w którym rozleciały mi się 3 płyty w ciągu 1 roku. Spory hałas przy tym jest i możliwe uszkodzenie napędu, dwie pierwsze płyty udało się usunąć i napęd działał, ale trzecia już załatwiła temat. Tylko tam to pewnie płyta robiła z 8-10k rpm napęd wył niemiłosiernie, a w zwykłym odtwarzaczu CD to pewnie będą wartości poniżej 1k rpm.

 

Dobra to wstępnie też się piszę na 14:00 :)

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się uda wszystko dopiąć i zapiąć, to pojawię się z moją Małżowinką 6.11 na AVS. Najpewniej będziemy zwiedzać wszystko co na Stadionie, bo po przejrzeniu listy wystawców wychodzi, że jest tam najwięcej z tego, co mnie interesuje i czym ewentualnie mógłbym zabawić swoją drugą połówkę ;)

 

P.S. Standardowo uczulam, by nie poruszać tematu cen naszych sprzętów :> Nie wiem jak wy, ale ja chcę żyć xD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się nie pojawię, żeby nie robić sobie apetytu, ale jak to jest z karnetami? 3-dniowy na całą imprezę za 45zł - on jest imienny, czy na okaziciela? No i te zwykłe jednodniowe to jest na jedno wejście, czy na cały dzień?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności