Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Audio Video Show 2016 - strefa słuchawek


Superata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Miło mi poinformować, że Mp3store i nasze forum zostaliśmy patronami Strefy Słuchawek na AVS2016.

Strefa Słuchawek to część wystawy poświęcona tylko słuchawkom i sprzętowi przenośnemu, Kto był w zeszłym roku ten wie, że staliśmy się jako Strefa pełnoprawną częścią całych targów. Rzesze osób odwiedzających tylko to potwierdziły.

 

 

Impreza Audio Video Show odbędzie się w dniach 04 - 06.11.2016, - w Warszawie.

 

 

Bilety dostępne tu:

 

https://audioshow.pl/0dCs,bilety.html

 

Na wystawę może wejść każdy. Bilety w cenie 30 zł dostępne są zarówno w kasach przy

wejściu, jak i przedsprzedaży. Bilet upoważnia do wstępu na teren całej wystawy w dniu
jego datowania. W cenę biletu wliczony jest 64-stronicowy przewodnik po wystawie.
Więcej informacji na temat targów:
41868-audio_video_show2016.jpg
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem założyć nowy temat o dość ważnym wydarzeniu. Ktoś się wybiera? Ja muszę pogadać z kolegą bo kawałek mam, a żałowałem że w ubiegłym roku mnie nie było.

 

http://audioshow.pl/

Edytowane przez EvilKillaruna
Scalam wątki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jakiegoś strasznego pędu na słuchawki nie mam ale z czystej ciekawości bym zobaczył i odsłuchał co nie co, kilku modeli słuchawek i DAPów jestem strasznie ciekawy.

Edytowane przez Teti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też jakiegoś strasznego pędu na słuchawki nie mam ale z czystej ciekawości bym zobaczył i odsłuchał co nie co, kilku modeli słuchawek i DAPów jestem strasznie ciekawy.

pewnie do Focali będzie spora kolejka, sam chętnie bym się dla nich pokazał tyle że daleko z częstochowy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezmę ze sobą SOMiCi, żeby sobie co chwilę przypominać, jak grają chinczole za 40 baksów :) Jeśli teraz masz mnie za alkoholika, to kim ja byłem rok temu? :D

 

Też alkoholikiem, ale wtedy pileś.

 

:)

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o czapkę "Compton"? Czy coś innego? :)


Na Orfeusze w tamtym roku trzeba było otrzymać bilet w pokoju Senka na 10 minut słuchania o określonej godzinie, kto pierwszy ten lepszy. Reszta słuchawek była chyba ogólnodostępna dla każdego bez limitu, ale wiadomo, jak potem kolejka wygląda.

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuję poprawę :)

 

Przydałoby się nosić jakieś etykiety/identyfikatory z logiem mp3store oraz nickiem, abyśmy siebie poznali. Nawet na niektórych zlotach miałem problem zapamiętać wszystkich :)

Powiem Ci że nie głupie czapka czy koszulka. Fajnie by było zamienić kilka słów w realu. W tamtym roku chodziliscie obok siebie zupełnie nieświadomi.

Jeszcze jedno. Słuchawki są "gołe" ? Cy może podpiete pod coś co gra? Można przynieść swoją muzykę i testować np DAPy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Obiecuję poprawę :)

 

Przydałoby się nosić jakieś etykiety/identyfikatory z logiem mp3store oraz nickiem, abyśmy siebie poznali. Nawet na niektórych zlotach miałem problem zapamiętać wszystkich :)

Powiem Ci że nie głupie czapka czy koszulka. Fajnie by było zamienić kilka słów w realu. W tamtym roku chodziliscie obok siebie zupełnie nieświadomi.

Jeszcze jedno. Słuchawki są "gołe" ? Cy może podpiete pod coś co gra? Można przynieść swoją muzykę i testować np DAPy?

 

W tamtym roku z tego co pamiętam była muzyka z tidala i można było sobie puścić co się chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności