Skocz do zawartości

xDuoo X3 - Pierwsze wrażenia


bigmaras

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj po raz pierwszy uruchomić muzykę w X3 bez zaglądania do instrukcji, to docenisz obsługę Ruizu ;)

 

Ale jak najbardziej da się przyzwyczaić. Drugiego dnia już rzadko kiedy popełniałem błędy klikając inny przycisk (bo wydawał mi się bardziej logiczny), a operowanie muzyką jest banalne od początku.

Klawiszologia faktycznie jest cokolwiek dziwna, ale próbują tu ciągnąć dwie sroki za ogon - żeby zachód miał wygodnie i Chińczyk się odnalazł (oni lubią poronioną ergonomię). Operacja udała się połowicznie, bo pacjent żyje, ale nogę mu ucięli ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym znał K551, to bym Ci powiedział...

Ale skoro pytasz, to widać potrafią sypnąć sybilantami, a w takim wypadku X3 na pewno tego nie wygładzi, a może być wręcz przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd, założyłem że znasz K551.

Nie, nie sypią sybilantami ale idą w stronę neutralno-jasnego grania i zastanawia mnie czy X3 nie dołoży swoich trzech groszy wyostrzając górę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj po raz pierwszy uruchomić muzykę w X3 bez zaglądania do instrukcji, to docenisz obsługę Ruizu ;)

 

 

Do mnie dotarło ruizu x06 z chińskim menu ;) Udało mi się bez instrukcji obsługi zmienić język, udało mi się to na pamięciowym zapamiętywaniu wzorków na poprzedniej stronie aż trafiłem do działu języków

Da się? Da się ;)

 

 

Czy xDuoo X3 również ma tak surowy charakter grania jak X2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nawet trochę bardziej.

 

 

Nie, nie sypią sybilantami ale idą w stronę neutralno-jasnego grania i zastanawia mnie czy X3 nie dołoży swoich trzech groszy wyostrzając górę.

Na oprogramowaniu z testówki może się tak zdarzyć. Ale to trochę wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Wam powiem tak, ja tej chińskiej firmie ufam, nie wiedziałem, że kiedykolwiek to Powiem, mały diabełek X2, debeściak i nie ma sobie w swoim a nawet w nieco wyższym przedziale cenowym, równych. Moim zdaniem, po lekkim dopracowaniu softu X3 pozamiata konkurencję, jeszcze za rok może dwa zobaczycie odpowiedniki prawdziwych hiendów w ich stajni, takich co przy okazji nie wydrenują portfela ;)

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

retter, no tak, ale zobacz co oni dają i oferują w jakiej cenie, jak będą dalej szli w tym kierunku, to dojdą do jakości hi, no chyba, że hi end to właśnie marka budowana z głową a nie sprzęt grający hi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio jakoś się wybiło, więc niby czemu im ma się nie udać? Zwłaszcza, że gdzieś tam na horyzoncie majaczy xDuoo X7.

Tylko czy uda im się przełamać chińskie myślenie przy projektowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej myślałem o sprytnym wślizgnięciu się po tym jak się zorientują że na pewnym poziomie trzeba się jednak nieco "zgiąc"

 

edit: literówki

Edytowane przez brunnerius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czesc koledzy. Czy ktos moglby porownac granie x3 do grania imoda? Oczywiscie podpiety do tego MxM,ktos cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników na head-fi napisał, że pod względem SQ X3 jest na tym samym poziomie co Sony A16... będzie ciekawie jeżeli koleś ma rację, taki Soniacz z lepszą mocą ale biedniejszą baterią i prymitywnym UI ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności