Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT1770


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym napisać coś więcej , ale mógłbym niechcący , oraz z braku doświadczenia wprowadzić w błąd ludzi zainteresowanych 990Pro, PM3 i DT1770.
Wybrałem się do sklepu z zamiarem sprawdzenia jak Aune T1MK2 gra z T90 lub T70, jak się okazało żadnej z wymienionych par nie było.
Dostałem 990Pro, nastawiłem się na synergie z T1, ale że to słuchawki otwarte, nie mogłem się oddać muzyce, przez zbyt duży hałas w sklepie i już na starcie je skreśliłem.
PM-3 nie moje granie, albo się wcale nie zgrały z T1.
DT1770 z trójki najlepsze i nawet zacząłem się w nie wkręcać, ale zaraz sobie uświadomiłem że to w tamtym momencie dla mnie za duży wydatek i wolę poczekać na rackę, bo póki co zachwytu nimi nie ma na zagranicznych forach.
Wszystko trwało 20 minut, więc nie ma o czym pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale muszę :

W dupie miej recki. Jak się podobają to co? Nagle się mają odpodobać, bo Tyll czy ktoś inny tak napisał? W drugą stronę - nie możesz odsłuchać itp. recki są pomocne. Ja jak ath dałem audiofanatykowi do recki i mu nie podeszły to miałem oddać? Nadal to dla mnie jedne z najlepszych słuchawek bez względu na cenę, a u niego nawet do polecanych nie trafiły. A jak widzisz dt1770 się tutaj chłopakom podobają.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka ale muszę :

W dupie miej recki. Jak się podobają to co? Nagle się mają odpodobać, bo Tyll czy ktoś inny tak napisał? W drugą stronę - nie możesz odsłuchać itp. recki są pomocne. Ja jak ath dałem audiofanatykowi do recki i mu nie podeszły to miałem oddać? Nadal to dla mnie jedne z najlepszych słuchawek bez względu na cenę, a u niego nawet do polecanych nie trafiły. A jak widzisz dt1770 się tutaj chłopakom podobają.

 

+1000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestje użytkowe, muszle nie są zbyt duże także w moim przypadku uszy ledwo się mieszczą, ale wygoda jest

super w welurowych padach. Dźwiękowo tak jak pisałem grają blisko, są detaliczne, dużo szczegółów w końcu to PRO.

Scena nie jest szeroka, ale precyzyjna, dobra holografia, basu jest wystarczajaco na welurach, jeżeli jest więcej na 'skórze'

to będzie za dużo. Na razie bas nie jest punktowy ale ma impakt i zejście i to bardzo nisko. Talerze są oddane dość dobrze

zero ostrości i rozmycia, krotko i precyzyjnie. Wokale ok, ale blisko sybilowania, bardzo dobre wybrzmienia instrumentów.

I jeszcze raz grają blisko jest głębia ale nie za duża podobnie jak szerokość sceny, grają fajnie 3D,

ale ogólnie bardzo ładnie co rekompensuje tą bliskość .....

 

UP. Oj .... podobają się :D

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkrety Panowie plis :)

 

Wiesz, wrzucasz muzę i zapominasz, że masz słuchafony na łbie.

Niektórym może się nie podobać lekko/nieznacznie zaokrąglony bas, innym może nieco brakować ciut powietrza, ale to wyłapiesz dopiero jak bezpośrednio równasz U Ed.5 czy też HE-1000.

QP1R jest zbyt ciemny dla nich, ale HEadonic robi swoją robotę :)))

 

Jak dla mnie, w tej cenie, to absolutny hit.

 

Zobaczymy jak się zmienią za jakieś 100 godzin grania, mam nadzieję, że niewiele :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A barwowo w porownaniu ze stajnia beyera czy innymi konkurentami?

Ostrosc i jasnosc tesli z serii T czy odbicie w ciepla strone, muzykalna, lagodna np. Wlasnie pm3 czy lcd2?

Przyjlady z kapelusza ale,chodzi mi,wlasnie o porownanie barwy i charakteru do innych, znanych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mam T51p, ale to zupełnie inne granie. T1 tak dawno miałem, że z pamięci to nie będę ryzykował.

 

To na pewno nie jest LCD-2 ;)


najbardziej mi chyba przypominają DT 770 Premium Edition, a właściwie są ich świetnym rozwinięciem :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

DT1770 z trójki najlepsze i nawet zacząłem się w nie wkręcać, ale zaraz sobie uświadomiłem że to w tamtym momencie dla mnie za duży wydatek i wolę poczekać na rackę, bo póki co zachwytu nimi nie ma na zagranicznych forach.

Wszystko trwało 20 minut, więc nie ma o czym pisać.

 

W jakim celu czekać na recke ? Żeby ktoś kto ma inny gust niż ty uświadomił Cię że jednak to nie są słuchawki dla Ciebie bo jemu się nie podoba to czy tamto, i później na tej podstawie stwierdzić że to nie jest to bo brakuje odpowiedniego hype itd i kręcąc młynkiem dalej tak się zawirować i ulec sugestii że jednak nie są fajne.

Jeśli Tobie się podobają i brzmią to powinno być najważniejsze kryterium wyboru. To nie procesor w kompie gdzie da sie pomierzyć, ocenić, skonfrontować i na podstawie wyników wydać werdykt :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw jak one się rozwiną po kilku godzinach grania, bo prosto z pudełka mogą inaczej grać, na forum innym czytałem że się trafiały wadliwe sztuki z ciszej grającą jedna stroną. Generalnie wiem o tym że każdy ma inny słuch , ja mam ten gorszy, ale na recenzję i wrażenia użytkowników poczekam.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

DT1770 z trójki najlepsze i nawet zacząłem się w nie wkręcać, ale zaraz sobie uświadomiłem że to w tamtym momencie dla mnie za duży wydatek i wolę poczekać na rackę, bo póki co zachwytu nimi nie ma na zagranicznych forach.

Wszystko trwało 20 minut, więc nie ma o czym pisać.

 

W jakim celu czekać na recke ? Żeby ktoś kto ma inny gust niż ty uświadomił Cię że jednak to nie są słuchawki dla Ciebie bo jemu się nie podoba to czy tamto, i później na tej podstawie stwierdzić że to nie jest to bo brakuje odpowiedniego hype itd i kręcąc młynkiem dalej tak się zawirować i ulec sugestii że jednak nie są fajne.

Jeśli Tobie się podobają i brzmią to powinno być najważniejsze kryterium wyboru. To nie procesor w kompie gdzie da sie pomierzyć, ocenić, skonfrontować i na podstawie wyników wydać werdykt :)

 

+1000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem ,to kolega chciał posłuchać T90 i T70 ale ich nie było. Dostał, to czego nie chciał, czyli DT990, PM3 i DT1770.

Wyszło że DT1770 były z nich najlepsze, co nie znaczy, że lepsze od tych których nie dostał.

Nie mogąc się o tym przekonać nausznie, napisał że czeka na recki i porównania kolegów ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Compton , dokładnie tak jak napisałeś .

Po za tym jest i tak za dużo słuchawek które bym chciał usłyszeć i możliwości, zdecydować się ciężko. W tej chwili skoro nie mogę posłuchać T90, musze słuchać to co jest dostępne.

W planach DT800, T5p, HD600 , HD650 i Cayin HA3.

 

 

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wszystko rozumiem i doczytałem jaka była sytuacja co nie zmienia faktu że recenzja tego nie zmieni. Faktu że nie dostał czego chciał a produkt sie podobał. Na podstawie recenzji można ewentualnie porównać co ktoś ma do powiedzenia na temat danych słuchawek czyli najbliżej prawdy będzie taka recenzja która w 100% odzwierciedli odczucia kolegi podczas odsłuchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza. Dochodzi jeszcze jeden problem nie jest zdecydowany co ma kupić i kilka odsłuchów przed nim.

Jakie zmiany w Dt1770 najbardziej interesuje mnie w stosunku do 770pro 250ohm lepszy bas, większa scena, rozdzielczość i rozmieszczenie instrumentów.

 

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie by nie były dt1770 będą gorsze dla mnie od dt770. Dlaczego? Za drogie a różnice raczej w kategorii inności aniżeli lepszosci. To akurat normalne. Natomiast dt770 za niewielkie pieniądze Mo zna zmodyfikować i nie reklamując się mieć bardzo fajne zamknięte słuchawki indywidualne pod siebie a wcale Brzmieniowa nie gorsze niż wiele sprzętów po 4-5 tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucić jeszcze do przesłuchania Soundmagic HP100/HP150 wydają się spełniać te wymagania, ale to sam musisz ocenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności