Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT1770


all999

Rekomendowane odpowiedzi

  • Bywalec

Cena mnie wcale nie dziwi - coraz więcej producentów po prostu pozycjonuje swój sprzęt poprzez cene. Na ile jest to zasadne - to już temat na inne rozważania. T90 koszuja kilkaset PLN mniej, ciekawe na jakim poziomie cena tych się ustabilizuje. Aha, no i nie ma możliwości zrobienia - bez modyfikacji - toru zbalansowanego, vide gniazdo w jednej ze słuchawek.

 

A już tak na marginesie - chciałbym zobaczyć porównanie rozkładów pola nasycenia nabiegunników w "zwykłych" słuchakwach Beyera (Np. DT 770) i w tych z przetwornikami Tesla. Tak z czystej ciekawości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A już tak na marginesie - chciałbym zobaczyć porównanie rozkładów pola nasycenia nabiegunników w "zwykłych" słuchakwach Beyera (Np. DT 770) i w tych z przetwornikami Tesla. Tak z czystej ciekawości.

Przy rekablingu T51p właśnie to najbardziej dało się zauważyć, że magnes przyciąga ze 3x mocniej niż w zwykłych DT990/801

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

Ja jestem ciekaw nie tego, na ile wzmocnili sam magnes, bo to jakby nie sztuka, a bardziej mi chodzi o optymalizację pola w szczelinie oraz optymalizację/zwiększenie nasycenia w nabiegunnikach. Mało jest konkretnych informacji na temat samych przetworników Tesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uszy jeszcze całe czy popękały od sopranów? :)

Wydaje mi się że w T1 uszy nie pękają od sopranów a od 7khz wzniesienia w paśmie które bywa ofensywne.

 

Zgadza się. Jak zadawałem tamto pytanie to nie znałem jeszcze T1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A mnie jakoś przeszła chęć kupna ale chętnie bym posłuchał :D. Może Saudio słuchał, bo wypśtykał się z zamkniętych dt770.

Jeszcze nie czekam aż będą. Już za wypśtykanie bez zamiennika dostałem za swoje.

W rms są po 2800.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szansa, że 1770 wkrótce zagoszczą u mnie w domu :ph34r::P

 

Informuj na bieżąco. Do czego ze stajni Beyera będziesz mógł porównać?

 

Ponoć one brzmią mało Beyerowo... i dosyć blisko im do DT150 w kwestii tonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jest szansa, że 1770 wkrótce zagoszczą u mnie w domu :ph34r::P

 

Informuj na bieżąco. Do czego ze stajni Beyera będziesz mógł porównać?

 

Ponoć one brzmią mało Beyerowo... i dosyć blisko im do DT150 w kwestii tonalności.

 

 

that's clear :)

najpierw muszą do mnie dotrzeć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat pod względem nowości, to na tym forum nie ma co narzekać, prawie wszystkie się pojawiają w posiadaniu forumowiczów (i często przez komis zostają w "naszym gronie"). :) ja czekam na pierwsze Orfeusze 2 na forum.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności