Skocz do zawartości

Beyerdynamic DT1770


all999

Rekomendowane odpowiedzi

dla mojego przyjaciela SR-507 były najbardziej muzykalne ze wszystkich z mojej sygnaturki bo dla mniego muzykalnośc znaczy prawdziwośc a takie uznał SR-507 w muzyce którą sam wykonuje (jest muzykiem) w filharmonii w Trewirze.

I uznał że po prostu to jest to co brzmi najbliżej ideałowi. Na nic tłumaczenie że nie nie. Muzykalnośc według większości znaczy co innego.

Puenta jest taka że dla każdego jest to coś innego i każdy inaczej odbiera dany sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie coś. Dotyczy wykresu:

 

"Ihad a long listen to this headphone. To me it has a strong and very exact bass. The mids are well balanced and the treble are very good presented and never sharp. Talked to the project leader of this product for a very long time in their IFA booth. The treble mountain that we see in the graph was created on purpose to have a good treble that is not a spike that hurts but a treble plateau that the ear can enjoy. To me this headphone is a winner, I could only congratulate him on how much I liked the DT1770 instantly. It sounded great out of the BEYER amp and also very good straight out of my Sony ZX1 dap. I have the volume capped European version BTW"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi, że piszą, że mają tylko trochę więcej góry niż DT150 (i dużo lepsza szczegółowość), i że są łagodniejsze niż 770/990. Z tesli? To aż dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy też to, że tesla dobrze znosi zamknięcie w muszli. T70 nie znam, ale T1 jak się rękoma zasłoni muszle od zewnątrz to degradacja w dźwięku jest bardzo mała. W innych otwartych z reguły taki zabieg zabija cały SQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A tu z headfonii:

"The new DT to me sounds like a mix of the DT770 and the T1 flagship. I actually expected it to have more bass than it had, but I quite liked the new affordable DT1770. If there is one headphone I can’t get used to it is the T1. I have tried them on dozens of different amplifiers and I just can’t get to like it, which is weird as I am quite the Beyer fan. The T1.2 is no different unfortunately. I didn’t get to listen to the new inear as I didn’t want to. The used tips looked quite nasty and it didn’t look like they were being cleaned. We’ll get all those for review though, don’t worry." http://www.headfonia.com/canjam-essen-2015-picture-report-pleasure-overdrive/2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie dziwi, że piszą, że mają tylko trochę więcej góry niż DT150 (i dużo lepsza szczegółowość), i że są łagodniejsze niż 770/990. Z tesli? To aż dziwne...

Dlaczego dziwne? T51p też są na Tesli i ostrości w nich nie uświadczyłem (po rekablingu).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo mnie dziwi, że piszą, że mają tylko trochę więcej góry niż DT150 (i dużo lepsza szczegółowość), i że są łagodniejsze niż 770/990. Z tesli? To aż dziwne...

Dlaczego dziwne? T51p też są na Tesli i ostrości w nich nie uświadczyłem (po rekablingu).
Ja opieram się na tym co słyszałem z T90 i T1. I tu i tu jest góry sporo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności