Skocz do zawartości

[PROMOCJA] Sony MDR-1R - 369zł! Euro RTV AGD


Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, od jakiegoś czasu chodził mi po głowie pomysł wymiany moich zasłużonych Grado SR60, które pewnie niedługo sie rozpadną. Czy te słuchawki w ogóle nadają sie do domu i będą lepsze od Grado? To nie jest zdecydowanie najlepszy moment dla mnie na kupno słuchawek, no ale zobaczyłem te promocję i nie wytrzymałem, zarezerwowałem :P Zawsze mogę sie z tego wycofać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ich będąc w MM i mnie nie zachwyciły ale sam wiem, że odsłuchy w sklepie nie są zbyt wiarygodne. Na kablu occ 7n, było dla mnie za ciemno i moje duże uszy nie czuły się komfortowo ale mogę jedynie podejrzewać, że pady od hm5 na nie wejdą ;). Niemniej jednak za taką cenę warto spróbować, a jak Ci nie podejdą to zawsze możesz zwrócić ewentualnie sprzedać bez straty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już tym padom za bardzo nie wierzę :) One są dobre, ale w określonych przypadkach. Komfort się poprawia, ale zmiana dźwięku też jest zauważalna, bywa, że in minus.

 

PS. Ciekawe ile sztuk tych Soniaków sprzedadzą do 6 marca, czyli do końca promocji?

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Cała Polska słucha w Sony"

:P

 

Boszeee, przecież musieli to sprzedawać jeszcze z zyskiem.

Gdybym miał taką marżę (biorąc pod uwagę ich sklepową,"normalną" cenę) to firmę otwierałbym na miesiąc w roku.

 

Ależ nam producenci wespół ze sprzedawcami łoją doopy ...

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sobie pomyśl, że marżę masz także nd HD681, które teraz są w sprzedaży po 80 zł :P. Podobnie z HyperX Cloudami w x-comie - 269 zł, a normalnie 350 i dalej mają spory zysk :)

 

Takstary Pro80 z Aliexpress kupowałem za 160zł, jak dolar był słabszy. Chińczyk też musiał sporo zarobić, a jeszcze przesyłka free...

 

1313 - nie mam tyle miejsca, co Ty :P

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też nie mam, więc jedna szafa musi starczyc. Mam jeszcze klilka w szufladzie :P. Dokładnie jak mówisz, zobaczcie, ze Aliexpress jest BARDZO drogim portalem. Dla nas i tak jest ok, ale jak porównac przwdziwie chińskie ceny za te towary, to jest tam bardzo drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena jest taka a nie inna bo Sony kończy produkcję tego modelu. To samo z MDR-MA900.

Sony i Philips przykładowo często odświeżają swoje serie, a stare nie są już równolegle produkowane, to nie Sennheiser czy Beyerdynamic, AKG, gdzie produkują ten sam model X lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info na maila dostałem.

 

Przystępujemy do weryfikacji możliwości sprowadzenia produktu. Zwykle realizacja tego typu Zamówień zajmuje nam około 14 dni roboczych. W tym terminie będziemy się kontaktować w celu sfinalizowania transakcji. Poniżej załączamy informacje o złożonym Zamówieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, teraz zbiorowe na dynamate?

 

http://www.head-fi.org/t/665529/dynamat-mod-for-sony-mdr-1r

 

Może da się z nich coś wyciągnąć, niekoniecznie tym modem, ale z tego co się kiedyś bawiłem to raczej reagują na mody z tłumieniem muszli. Tylko ktoś bardziej ogarnięty musiałby poeksperymentować.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi one z wykresu i z opisu przypominają zx700. Sony ma ten dźwiek naprawdę fajny, ale brak zejścia na basie mnie dobijał. Gdyby nie to to byłyby fenomenalne.

Po rekablu i modzie to w ZX700 brakowało mi jedynie lepszej jakości góry. Za to średnie piękne jak z orto :)

 

To co, teraz zbiorowe na dynamate?

 

http://www.head-fi.org/t/665529/dynamat-mod-for-sony-mdr-1r

 

Może da się z nich coś wyciągnąć, niekoniecznie tym modem, ale z tego co się kiedyś bawiłem to raczej reagują na mody z tłumieniem muszli. Tylko ktoś bardziej ogarnięty musiałby poeksperymentować.

Z większości słuchawek da się jeszcze coś wycisnąć - jakby komuś nie podeszły dźwiękowo a chciał sobie zostawić ze innych względów, to chętnie w nich pogrzebię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności