Skocz do zawartości

[PROMOCJA] Sony MDR-1R - 369zł! Euro RTV AGD


Rekomendowane odpowiedzi

Przeczytałem recke mdr-1r http://forum.mp3store.pl/topic/104963-sony-mdr-1r/

Jeżeli, jak wnioskuję, grają odwrócona V ką czy Odwróconym U, to wystarczy nałożyć im grubsze pady (nie mam doświadczenia z hm5) - mod Manuela (podwójnopady) wyciąga skrajne krańce i przestrzeń, albo grube pady, po prostu (tak samo działał mi mod Manuela -prawie - na fostexy t40rp - jak najgrubsze pady jakie widziałem - od alpha dogów. Jeśli hm5 są grubsze od tych stockowych, w Sony, na bank przybędzie gory (być moze basu, z basem jest rozmaicie ) proszę o info, jak ktos ma pady od hm5 i te Soniaki. Jeżeli jak podejrzewam sa grubsze - bedzie dźwiękowa poprawa, idę o zakład.

Zmiana padów może dac wiecej niz kabel, to fakt. No i kable custom te, co macie do shp9500 do nich pasują, więć srebro górę im wyciągnie , kolega maciej3 , potwierdzał.

 

Do mnie. Ja im dam srebra, będzie wiecej góry.

 

 

Miałem taką konfigurację jest różnica na plus ;)

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy żadne odwrócone U czy V...góra jest łagodna uszczuplona, ale mają bas, po prostu dominuje midbass. Dołu na pewno sporo więcej niż góry. Gdyby ktoś znalazł patent na więcej góry to byłoby coś :)

 

Wszyscy użytkownicy kabelków na srebrze mówią o odchudzonym basie i wyciągniętej górze,więc może to dobry trop ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam welury od HM5. Są za duże troche, za to dobrze wchodzą na obudowe. :D

 

IMG_20150305_200856.jpg

 

To oryginały

 

IMG_20150305_200911.jpg

 

Szału na welurach nie ma. Dźwięk się odchudził, ale teraz jest aż za chudy. Wychodzi na to, że to pady są odpowiedzialne za przyciemnienie i złagodzenie dźwięku. Może na skórkach od HM5 byłoby lepiej.

 

Ale to znak, że są bardzo podatne na mody.

 

Zatkajcie sobie palcem bassporty, cały bas znika. Może coś pokombinuje:

 

IMG_20150305_200933.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te cholery czekają na uzupełnienie magazynu :angry:

To ładnie poczekam...

 

Kontaktowałeś się z nimi? Ja wybrałem odbiór w sklepie kiedy czas realizacji był do 14 dni roboczych, jestem ciekaw ile to w praktyce wyjdzie i czy nagle w ostatnich dniach po prostu nie anulują zamówienia z powodu braku towaru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Karmazynowy i (inni szczęśliwcy, co je mają) - napiszcie proszę, troszku, jak grają :P ślinka mnie cieknie...

Jakby się dało odnieść do znanych modeli :woot: jeszcze...

parę słów...

I nikt mnie nie powiedział jeszcze czy grzanie im pomaga !

 

http://forum.mp3store.pl/topic/104963-sony-mdr-1r/ - najlepiej w ich wątku od razu....

 

@ Fex !

Przyganiał kocioł garnkowi !

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz niedługo męki cierpiał bo Ci co kupili , zachwyceni nie będą, komis zaleją Soniaki po 200 zł, Perul wyrwie sobie włosy z głowy, zarzucony paczkami Soniaków do modowania ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności