Skocz do zawartości

[PROMOCJA] Sony MDR-1R - 369zł! Euro RTV AGD


Rekomendowane odpowiedzi

 

Ehh, nie wchodziłem wczoraj na forum, a dzisiaj już słuchawki są niedostępne :( Jakby komuś nie podeszły to pisać, odkupię ;)

E tam, srebrne są nadal :)

ps. ja mam status "Przygotowanie do wydania kurierowi"

 

 

Srebrne nie były na promocji.

 

Moje już wysłane DPD. W sumie to trochę żałuje zakupu już. :)

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ehh, nie wchodziłem wczoraj na forum, a dzisiaj już słuchawki są niedostępne :( Jakby komuś nie podeszły to pisać, odkupię ;)

E tam, srebrne są nadal :)

ps. ja mam status "Przygotowanie do wydania kurierowi"

Srebrne nie były na promocji.

 

Moje już wysłane DPD. W sumie to trochę żałuje zakupu już. :)

Nie martw się, znajdą się chętni:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony oficjalnie wymiecione, już się nie pokazują na ceneo ani na stronie Euro. A na srebrne kod nie działa :(

Nabiorą wartości kolekcjonerskiej:)

 

Są w Saturnie...

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Ciekawe ile sztuk tych Soniaków sprzedadzą do 6 marca, czyli do końca promocji?

 

a kasa dopiero 10 wpłynie ;< jakby ktoś potem chciał je sprzedać po promocyjnej cenie, to ja chętnie je odkupię, bo to moje granie, a podejrzewam, że po kilku drobnych modach całkowicie mi wystarczą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Jest nieźle, nie jest tak ciemno jak mówią. Trochę midbasowo i lekko wycofana góra, więc nie jest to typowe V. Ocieplona średnica, wokale trochę oddalone. Całość jednak gra przyjemnie i relaksacyjnie. Na razie tylko OnePlus, na HM-802 powinno być kapkę jaśniej. Wykonanie i wygoda na wysokim poziomie.

 

Aaa, jest fajny pokrowiec i dwa kabelki, jabłkowy i zwykły, ja od razu podpiąłem swój.

Edytowane przez all999
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam! Jest nieźle, nie jest tak ciemno jak mówią. Trochę midbasowo i lekko wycofana góra, więc nie jest to typowe V. Ocieplona średnica, wokale trochę oddalone. Całość jednak gra przyjemnie i relaksacyjnie. Na razie tylko OnePlus, na HM-802 powinno być kapkę jaśniej. Wykonanie i wygoda na wysokim poziomie.

 

Aaa, jest fajny pokrowiec i dwa kabelki, jabłkowy i zwykły, ja od razu podpiąłem swój.

 

Jakis czas temu sluchalem je dosc dlugo w Saturnie na wlasnym sprzecie.

Pierwsze co po zalozeniu to daja wrazenie pady.Pierwsze odczucie miekkie moze az za miekkie...potem okazuje sie ze pady sa na tyle miekkie ze gniota uszy.

Sluchaki z basem ale sredniej ilosci za to ja twierdze bardzo dobrej jakosci jest zwarty i twardy.Milosnikom basow nie podejdzie ilosc-bedzie malo.

Sluchawki maja pieknie grajaca srednice (nie one nie graja zadna V) i ja mam wrazenie ze jest podbita.Sluchawki sa cieple i maja urzekajacy fun i kolor na srednicy.

Srednica elektryzuje-jesli ktos nie lubi srednicy i funu z kolorem na tej dlugosci pasma to nie sa dla niego sluchawki.

Gora jest przyjemna nie zaznaczona zbyt na tyle ze jest i brzmi przyjemnie.

Krotka: czarujaca srednica + srednio maly bas ale zwarty i dobrze brzmiacy.

Mialem je kupic ale szukalem sluchawek z wiekszym basem ale ciagle myslalem o nich wiec moze komis teraz i dobra cena skusza mnie ;).

Ciekaw jestem czy pady od innych beda pasowac?

 

Ponoc czarne maja gestsza siateczke oddzielajaca od drivrow.Srebrne maja mniej gesta i slyszalem ze wpadaja drobne "brudki" na driver.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności