Skocz do zawartości

RHA MA750


Rekomendowane odpowiedzi

Posłuchałem MA750 na ulubionych kawałkach na DX50 (SU1.4.0) i w zasadzie było ok, aż do ostatniego utworu. Jak włączyłem utwór Hansa Zimmera z Incepcji "Old Souls" to jest niezbyt dobrze. Utwór jest bardzo jasny, ale momentami z bardzo niskim zejściem, ale na RHA jest totalnie zamulony. Wysokie dźwięki jakby nie wyrabiały, a na wszystko wrzucone kilka warstw grubego babcinego koca.

 

Czy ktoś ma podobne odczucia, czy to kwestia strojenia dźwięku w tym modzie do DX50?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://photos-5.dropbox.com/t/2/AAB8BGo0ak4cb8ekSNLt4IhqF877f24KKKqFJA5JRdm6IA/12/3203907/jpeg/32x32/1/_/1/2/2015-11-19%2021.50.58.jpg/EOGqtwIY1HAgBygH/Ay9PDW7WbvjCZtEjMOrNqJ-B_JF5M1C6BELvvxMXj5E?size=1280x960&size_mode=2

 

 

Powiem Wam, że bardzo spodobała mi się ich sygnatura.

 

Będąc na mieście, bądź w autobusie z nimi i Iphonem 6 brakowało mi fizycznych guzików. Przytrzymując środkowy przycisk na kablu odpala nam się Siri. Play next song, shuffle, play new Disturbed album :D

 

 

Baaaardzo rzadko, ale jednak w niektórych utworach są zbyt jasne i z nagrania robi się syf. Kabel za dużo waży, trzeba używać klipsa. To w sumie jedyne wady, jaki znalazłem biorąc pod uwagę ich cenę.

Edytowane przez Xseverus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Szkoda, że RHA mają coś nie tak z przetwornikami, a konkretnie problemem opisanym przez WHAT HI-FI - faktycznie dokładnie tak jest, że je trzeba wygrzewać ze 200 godz. brzmienie odchyla się im w tym czasie to w jedną to drugą stronę, naprawdę uwierzę, że po 250 godzinach coś tam się znowu na kilkanaście godzin rozreguluje...

Edytowane przez blueme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Takie pytanko,jak te słuchawki zgrywają się z samsungami galaxy s6/s7?Ma/miał ktoś takie połączenie?Bo podobno z iphonami synergia jest wyśmienita

 

Mam. Jest dobrze.

Z LG G3 też jest dobrze.

Jednakowoż nadal są to specyficzne słuchawki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To w końcu które lepsze - KC06A czy MA750? ;) Zastanawiam się, które wziąć do słuchania mobilnego, głównie z Xperii Z1C (a może i niedługo z "taczki"), w ruchu miejskim (metro, taka sytuacja, więc dobra izolacja mile widziana), głównie cięższe brzmienia (np. Gorguts, Neurosis, Suffocation, Oranssi Pazuzu ale i Nick Cave, The Cure czy Tom Waits - szczegóły w linku do lastfm w stopce ;)).

Na mój zew w temacie o dokach do metalu nikt nie odpisał, więc spróbuję tutaj :P

Edytowane przez hex4986
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrych nie słyszałem, ale strzelam że tu będą lepszym wyborem. RHA są stworzone do elektroniki przede wszystkim, metal czasem grają dobrze, czasem nie dają rady - chyba kwestia realizacji, nie wiem dokładnie, są wybredne. No i lubią trochę więcej prądu.

Edytowane przez jouhou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mieliśmy już RHA w ofercie. Realizowaliśmy zamówienie. Coś było nie tak jak z nimi nie chcemy na razie współpracować.

Cisna mi się na usta słowa niecenzuralne więc lepiej zakończę i nie będę odnosił się do tego co pisze ten człowiek. - ostatnie zdanie jest moje, prywatne i to nie żart.

Masz okazje teraz pocisnąć bo znów człowiek z mp3store jest nieprofesjonalny. Ty zrobiłbyś to lepiej...więc zrób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może po prostu dystrybutorowi nie spodobała się idea o stówkę tańszej przedsprzedaży i dużego zamówienia na tą przedsprzedaż. Poza tym taki jest urok forum - raz pomaga wizerunkowi i kontaktom biznesowym, a raz szkodzi. Dużo cierpkich słów napisanych pod kątem dystrybutora na pewno nie ociepliło stosunków między panami, a do tego (to jest pewnie tajemnica handlowa) ilość sztuk na przedsprzedaż w stosunku do deklarowanej sprzedaży po promocji pewnie nie była dla dystrybutora zbyt atrakcyjna i się wypiął.

 

Kasa potrafi poróżnić nawet przyjaciół ;)

Edytowane przez sn4ke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności