Skocz do zawartości

Fanklub Stax i słuchawek ES


Ermac

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zgadzasz się z twierdzeniem że różnią się seriami czyli czasem w jakim zostały wykonane i ewulowały z biegiem czasu a miejsce sprzedaży i dystrybujcji nie jest tu wyznacznikiem ? Chciałbym aby to było jasne i nie wprowadzało innych w błąd , jak już nakręciłeś ten hype to bądź konsekwentny.

Pamiętam że na innym forum "AH" jeszcze rok temu radziłeś się jakie Staxy kupić a tutaj jesteś guru wystawiając dziwne opinie dlatego trochę mną poruszyłeś .

Ale dość prywaty i swarów . Peace and love.

 

Nie zamierzam polemizować z żadnymi twierdzeniami, ani się z nimi zgadzać, czy też nie zgadzać. Bo i na cóż miałbym to robić? Wyraziłem swój pogląd na daną kwestię, na podstawie moich osobistych doświadczeń. Tak jak każdy może to zrobić. Nie aspiruję do miana żadnego guru. Ale jeśli uważam, że na dany temat coś mogę powiedzieć, bo jakieś tam doświadczenie na jego temat mam, to czemu nie.

 

Co do AH, to masz 100 racji. Pytałem wtedy o model, którego nie znałem i nie dane mi było nigdzie posłuchać wcześniej. I jak się on ma do modeli mi znanych. Chciałem w ogóle spróbować wyrobić sobie pogląd, czy powinienem się nim zainteresować i czy poczynić starania w kierunku jego zdobycia do odsłuchów. Nic w tym dziwnego nie ma. Trudno żebym znał wszystkie modele, wszystkich słuchawek, na rynku. Te które znałem to znałem, a których nie znałem, nie znałem. Ot normalna rzecz :D.

 

A kto pyta, nie błądzi. I bynajmniej nie były to pytania dotyczące LNS :D. Nadal jest wiele modeli których nie słyszałem. A nad czym boleję. Choćby nie dane mi było posłuchać Kossów ESP-950. A których chętnie bym posłuchał. Ot i tyle, nie ma o co kopii kruszyć.

 

A pisząc coś na danym forum, zakładam, że każdy swój rozum ma. I tak ostatecznie będzie się kierować własnymi odsłuchami. I taką opcję zawsze propaguję i polecam jako decydującą, jak ktoś domaga się opinii ostatecznych. Bo to jedyna właściwa metoda.

Kupowanie sprzętu grającego, w tym słuchawek, wyłącznie na podstawie opinii innych, to jak wybieranie żony na odległość, na podstawie opisu ze strony osób trzecich, nie widząc jej samemu na oczy wcześniej. Się można zdziwić.... :).

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bondy mają wzorcową scenę i holografię. Oderwanie dźwięków od membrany jest niesamowite i całkowicie magiczne.

SR-009 są chyba równiejsze tonalnie i grają w sumie szerzej niż głębią grające SR-007 MK1. SR009 lepiej współpracują z tranzystorem, natomiast 007 z lampą.

 

Natomiast żadne nie schodzą tak nisko jak SWSy. Żadne nie grają też tak rozległą sceną. Ciężki wybór, oj ciężki...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Natomiast żadne nie schodzą tak nisko jak SWSy. Żadne nie grają też tak rozległą sceną. Ciężki wybór, oj ciężki...

Fatso, o których SWSach piszesz?

 

Twoje aż tak nie odbiegają od tego co jest u nas.

 

Po tym jak dostały pakiet poprawek, to różnice się zmniejszyły :) Acz nadal mniej przestrzeni, szybkosci i dokładności. Te jasne są troche chudsze na basie, ciemne chyba grubsze, ale głowy nie dam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz lambdy signature albo pro, nie wiem teraz które to były, mi sie bardziej podobały niż... Albo może lepiej nie napisze od czego mi sie bardziej podobały, powiem tylko że są świetne, i do złapania za 1500 :) Dalej w ta stronę brzmieniową to ponoć SR-007 MKI, ale jeszcze nie słuchałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności