Skocz do zawartości

Kościół Audiofilski


Rolandsinger

Rekomendowane odpowiedzi

Nom.

 

133365.jpg?noCache=1389695083

 

Jeśli raz posłuchałeś Elektrostatów, i Ci się podobało, znaczy, że masz 80 lat i straszliwy niedosłuch.

 

Proszę, kolejna prawda objawiona. Echh, cały Ty :).

 

Ehh, żeś się jarnął - wisi to u mnie chyba od miesiąca, od czasu jak posłuchałem pewnych elektrostatów. Od tego też czasu zauważam, że coraz częściej bzdury plotę, jakby mi to rzeczywiście zaszkodziło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie nie pojmuję, dlaczego podważa się w tym wątku sprawy, których nikt od początku nie kwestionował.

 

Przypomnę, że dyskurs rozpoczął się w innym temacie i dotyczył iRivera AK240, gdzie zauważyłem, że jest to po prostu kolejna azjatycka firma, która przełączyła się na marketing w postaci działalności związku wyznaniowego - Kościoła Audiofilskiego.

 

Dziwi mnie fakt, że ktoś to, co odnosi się do dość oczywistej absurdalności zakupu AK240,360, jako oferującego "lepszy dźwięk" etc. ekstrapolował na inne urządzenia, takie jak głośniki czy słuchawki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, żeś się jarnął - wisi to u mnie chyba od miesiąca, od czasu jak posłuchałem pewnych elektrostatów. Od tego też czasu zauważam, że coraz częściej bzdury plotę, jakby mi to rzeczywiście zaszkodziło...

Wiem, nie orientuję się :). Po prostu rzadko czytam sigi i większość bardziej rozbudowanych mam pododawane do black listy, bo palec boli mnie od scrollowania forum ;).

Byłbym niesamowicie rad gdybyś opisał mi więcej w tej kwestii. Nie żeby się spierać a z czystej ciekawości.
Nie no każdemu z nas się zdarza, nie ma wyjątków. Wiek, rosnące doświadczenie, lepszy gear, normalka. Sęk w tym jednak że jak ktoś nam to potem w miarę przejrzyście wygarnie, to żeby mimo wszystko się nie obruszać a na spokojnie pomyśleć, czy może nie ma w tym przypadkiem cienia prawdy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku i bez followersów się boję. Więc może żeby gnoju nie robić to na PW ?

 

Zupełnie nie pojmuję, dlaczego podważa się w tym wątku sprawy, których nikt od początku nie kwestionował.

 

Przypomnę, że dyskurs rozpoczął się w innym temacie i dotyczył iRivera AK240, gdzie zauważyłem, że jest to po prostu kolejna azjatycka firma, która przełączyła się na marketing w postaci działalności związku wyznaniowego - Kościoła Audiofilskiego.

 

Dziwi mnie fakt, że ktoś to, co odnosi się do dość oczywistej absurdalności zakupu AK240,360, jako oferującego "lepszy dźwięk" etc. ekstrapolował na inne urządzenia, takie jak głośniki czy słuchawki.

Też mnie dziwi, ale ogólnie to fajnie, bo 26stron w kilka dni nabite. Za rozruszanie forum order z kartofla się należy musowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, boję się o stan zdrowia niektórych interlokutorów, którzy nie potrafią połączyć przyjemnego z pożytecznym(rzucanie gnojem i obrażanie się na innych rzucających) i strasznie poważnie te rozmowy traktują.

 

Poza tym, za pisanie w O-Hyde-Parku dostałem już warna za SPAM :), więc nauczony doświadczeniem obawiam się o życie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało osób ma takie słuchawki, więc wątpię, aby wizerunkowo by to im jakkolwiek służyło :).

 

 

Na mnie już polowano wczoraj, DDoS na Audiofanatyku, potem drogowy zamach bardzo blisko mnie i to o godzinie powrotu z pracy. Dobrze że jechaliśmy główną trasą stojąc bezpiecznie w korku:

http://www.elblag.net/artykuly/daj-znac-kaluza-krwi-na-robotniczej-na-to-patrza-d,9149.htm

Dramat full.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ................ wpiszcie co chcecie, byle z wykrzyknikiem. :)

W pewnych rodzajach seksu ważne jest aby być z tyłu :) a tu mnie/nas ktoś próbuje dymać i niestety to my jesteśmy z przodu.

Z ciekawostek, w zeszłym tygodniu miałem już jeden telefon z zapytaniem czy będziemy mieli i za ile bo gość chciałby...dziecku na komunie kupić najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to ................ wpiszcie co chcecie, byle z wykrzyknikiem. :)

W pewnych rodzajach seksu ważne jest aby być z tyłu :) a tu mnie/nas ktoś próbuje dymać i niestety to my jesteśmy z przodu.

Z ciekawostek, w zeszłym tygodniu miałem już jeden telefon z zapytaniem czy będziemy mieli i za ile bo gość chciałby...dziecku na komunie kupić najlepszy.

 

A dziecko się nie ucieszy, bo to nie iPod :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 klocków, nie jest źle. Choć zrozumiałe, że nie mogli pójść na całość, bo będą jeszcze AK480, 960, w cenie nowych Volvo 480, 960 z czasów ich premiery.

 

Ciekawe, że kiedyś AK47 chodził po 100$ w Iranie, no ale widać Koreańczycy wzorowali się na strategii zupełnie innego państwa z Bliskiego Wschodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś mi w tym temacie brakowało... teraz już wiem:

 

http://forum.mp3store.pl/topic/113113-audiofile-vs-obiektywisci/?p=1033525

 

FIZYKI KWANTOWEJ!!! :win:

Najlepiej wykładanej przez znawce kabli USB.

Aj Brainwash, fizyka kwantowa twierdzi, że to co jest, tego " nie ma". A to, czego "nie ma" właśnie jest. Tylko ona z nauki łapie Pana Boga za nogi, więc jej się w kościele pierwszej hołdy należą.

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj Brainwash, fizyka kwantowa twierdzi, że to co jest, tego nie ma. A to, czego nie ma właśnie jest. Tylko ona z nauki łapie Pana Boga za nogi, więc jej się w kościele pierwszej hołdy należą.

 

Fizykę kwantową mało kto rozumie nawet wśród naukowców. Dlatego powoływanie się na nią jest teraz w new age modne, to tak jak powołać się na boga.

Widzę do świata audiofili ta moda już dotarła. A bałem się że coś przegapię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem taka cenę, wyprodukowali coś i jest to dla nich super hyper the best, ale ustalanie ceny na czuja ile ludzie jeszcze łykną jest dla mnie godne potępienia. Zobaczymy jakie będzie zainteresowanie wtedy zrobimy cenę. Za ta kasę Azahiel ostatnio mógł kupić Toyote Avensis z 2004 roku w full opcji :)

 

Po cichu liczyłem na opamiętanie i cenę na poziomie max 6k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aj Brainwash, fizyka kwantowa twierdzi, że to co jest, tego nie ma. A to, czego nie ma właśnie jest. Tylko ona z nauki łapie Pana Boga za nogi, więc jej się w kościele pierwszej hołdy należą.

Fizykę kwantową mało kto rozumie nawet wśród naukowców. Dlatego powoływanie się na nią jest teraz w new age modne, to tak jak powołać się na boga.

Widzę do świata audiofili ta moda już dotarła. A bałem się że coś przegapię.

Bóg jest poza zrozumieniem. Jest niepoznawalny. Dlatego np. Kant wprost stwierdził, że tylko wiara zostaje człowiekowi, bo wiedzy (znajomości całej Prawdy) mieć nie może. Zabił tedy filozofię. I naukę też, w jej wymiarze dążenia do poznania Prawdy. Prawda, cała, a tylko taka jest Prawdą, jest niepoznawalna i nigdy poznawalna nie będzie. Nauka jeśli rości sobie prawo do poznania Prawdy, kłamie.

Części Prawdy nie są całą Prawdą. Czy częściowa prawda, półprawda, to może być kłamstwo? Musi z konieczności. Wiem, że nic nie wiem, sokratesowe, więcej jest warte, niż całe pretensje naukowe. Do poznania Prawdy, nie w wymiarze praktycznym, gdzie są oczywiście użyteczne.

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności