Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Dam Ci taki przykład, który nie powinien być brany dosłownie. Fatso ma LE3 i dla niego grają one świetnie. Czy dlatego też ma to być referencja customowa? Ja mam CE BA4r czy to znaczy że są gorsze bo nie ma ich Fatso? Czy to jednak nie wszystko kwestia bardzo mocno subiektywna? (ostatnie pytanie jest pytaniem retorycznym).

Masz BA4R bo to najtańsze 4ro przetwornikowe customy :P

 

 

Tak więc, nawet jeśli masz rację, to i tak się mylisz. No i będę się starał tak wykręcić kota ogonem, żebyś na koniec sam to przyznał.

Masz mocno rodmuchane ego rzeczywiście w to wierząc, buhahaha.

 

Doświadczenie. Wielu mnie nie doceniło... :P

 

Ale nie łażę za Tobą po forum ciągle stawiając się w opozycji.

Hmm.. akurat w tym temacie to Ty przylazłeś jak zadałem proste pytanie dlaczego Kałach jest referencją. Czy tam był gdzieś atak na niego? Proste pytanie do innego usera z forum. A Ty w obronie Kałacha postanowiłeś coś tam od siebie napisać.

 

Napisałem dosłownie 3 litery, z których zrobiłeś elaborat. Zapytałeś czy to referencja, na co ja, bez zbędnych emocji napisałem - Tak. Tobie się to jednak nie spodobało i postanowiłeś uratować świat. Ale się nie udało, bo problem urósł. I będzie rósł. Bo póki co kałach jest za drogi, żebyś mógł go przetrawić jako urządzenie referencyjne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz ale krytykują tez osoby które go nie słyszały i głównie posiadacze...kanapek.

Mi chodziło bardziej o pokazanie że czytując kogoś i mając możliwość sprawdzenia w realu pewnych założeń jestem w stanie po tekstach Fatso wybrać cos dla siebie :)

 

Wracając do X5 biorąc pod lupę cenę na świecie jaka byłaby odpowiednia u nas? W normalnej sprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, optymiści. Sam podatek i już dobijamy do 1300 pln. W normalnej sprzedaży. Ciekawe jaką cenę uda się zrobić po rozmowach z fiio. Myślę, że realną ceną będzie 1369 pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zważając na to, że w podobnej cenie jest dx50, to kwota 1200, lub 1299 zł wydaje się być dobrze skalkulowaną. Tym bardziej, że to chyba podobnej klasy grajki.

A propos cena x3 jest o jakąś 100 za wysoka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Masz BA4R bo to najtańsze 4ro przetwornikowe customy :P

Hmm.. rozumiem że Ty kupujesz ilością przetworników i kategorią najdroższych. Bo dla mnie to nie były wyznaczniki czegokolwiek.

Jak widać Twoja wiedza jest w tym zakresie bardzo mała. Proponuję się dokształcić.

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Masz BA4R bo to najtańsze 4ro przetwornikowe customy :P

Hmm.. rozumiem że Ty kupujesz ilością przetworników i kategorią najdroższych. Bo dla mnie to nie były wyznaczniki czegokolwiek.

Jak widać Twoja wiedza jest w tym zakresie bardzo mała. Proponuję się dokształcić.

 

Oooo mamy argument Ad Personum. Podważanie kompetencji interlokutora, przez wskazanie na braki w wiedzy tajemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, optymiści. Sam podatek i już dobijamy do 1300 pln. W normalnej sprzedaży. Ciekawe jaką cenę uda się zrobić po rozmowach z fiio. Myślę, że realną ceną będzie 1369 pln.

1369zł to moim zdaniem bardzo dobra cena, skoro za granicą stoi w okolicach 400$. Tylko na pewno ucierpi na tym X3, który w moim odczuciu jest trochę przesadzony z ceną w naszym kraju.

 

Edit: Kris, fatso, serio musicie się kłócić? Wyczuwam jakieś warny w powietrzu:D

Edytowane przez pysiaDK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fajnie, optymiści. Sam podatek i już dobijamy do 1300 pln. W normalnej sprzedaży. Ciekawe jaką cenę uda się zrobić po rozmowach z fiio. Myślę, że realną ceną będzie 1369 pln.

1369zł to moim zdaniem bardzo dobra cena, skoro za granicą stoi w okolicach 400$. Tylko na pewno ucierpi na tym X3, który w moim odczuciu jest trochę przesadzony z ceną w naszym kraju.

 

Edit: Kris, fatso, serio musicie się kłócić? Wyczuwam jakieś warny w powietrzu:D

 

Ja się nie kłócę. Ja się świetnie bawię...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że DX90 w Polsce będzie kosztował co najmniej 2kzł. X5 i DX90 nie będą ze sobą konkurować cenowo. DX90 wydaje się jeszcze ciekawszy niż X5, ale jak to będzie, to się okaże. X5 wydaje się produktem skrojonym na miarę złotego środeczka. ;)


Swoją drogą zastanawiam się czy samsung, czy philips, czy jakiś inny producent zmywarek, odważy się wyprodukować tańszą alternatywę dla ZX1. Mogłoby być wtedy jeszcze ciekawiej. :)

 

Mnie strasznie kręci Chord Hugo do iphona czy androida. Ten dac/amp otwiera nową erę dla sprzętu audio w ogóle. Chociaż szybko to nie nastąpi, ale pewnie w ślad za nim powstaną nowe tego typu urządzenia i różnymi programami DSP. Będzie można mieć w jednym urządzeniu kilka brzmień i efektów jednocześnie na hi-endowym poziomie :D. Chociaż nie wiem, czy to nie pozostanie w sferze moich marzeń jedynie :P

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności