Skocz do zawartości

FiiO X5


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Jest jedno ale dych obecnych grajków (AK, DX i X), EQ gotowe presety i 1 profil dla użytkownika.No chyba że o czymś nie wiem?

Ciekaw jestem czy X5 będzie miało coś więcej ?

 

RockBox bardzo mnie tu rozpieścił, i jak nie mam 3 swoich gotowych zrobionych pod siebie i pod słuchawki które lubię powoduje że czego by tam ten grajek nie miał zawsze będzie nie pełny. Taki mały detal a tak duuużo zmienia, a przecież jest to tylko nadal soft coś co można dopisać, a w zasadzie skopiować zmieniając nazwę User 2, User 3, etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cena jest jak cena międzynarodowa (przynajmniej ta, o której było na początku mowa) i do tego dochodzi realizacja gwarancji poprzez sprzedawcę w Polsce a nie poprzez samego producenta/re-sellera z zagranicy (duży plus).

 

maciux, jedynie co mnie martwi to jest to touch of warmth w x5. Gadałem z kilkoma osobami na headfi i niby potwierdzają, że mikrodetale, transparentność, przestrzenność i separacja instrumentów jest super i na poziomie Studio V, ale jednak to ciepełko może sprawiać wrażenie że te mikrodetale będą podane mniej na twarz (a to jest to co mnie urzekło w Studio V).

Edytowane przez Krismarzyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny i muzykalny, rozwinięcie FiiO X3.

 

Dziwne, tym bardziej że miał być neutralny, inni piszą o delikatnym ociepleniu i przejrzystym, szczegółowym brzmieniu. U Mike'a wychodzi na to, że to co innego z podkreślonym basem i analogowym charakterkiem.

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemny i muzykalny, rozwinięcie FiiO X3.

Ciemne, czy raczej czarne to on ma niby tło. Bardziej niż w kałachu. I scenę ponoć ma większą, szerszą. I do tego ma grać analogowo, cokolwiek by to oznaczało. Niby nie jest zmulony, tylko mocno dociążony. Gorszy od ak100, ale i tak przyjemniej się go słucha... Zagadkowa ta recka ;)

 

Przynajmniej wszyscy zgodnie twierdzą, że jest wyraźniej lepszy od poprzednika. Mam tylko nadzieję, że do porównań używano x3 na najnowszym sofcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności