Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

Powirrzchmiowo i bardzo blisko siebie, ale to w dx50 w dx90 masz całkowicie inne ułożenie i inne kondensatory o innych pojemosciach

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy każdym podłączeniu DX50 z softem 1.5 jako storage do Windowsa 7 64bit wyskakuje mi info: Czy chcesz przeskanować i naprawić dysk DX50? Chętnie bym kliknął 'tak' żeby mnie nie wkurzało już, ale boję się że Windows coś zepsuje. Miał ktoś coś takiego? BTW normalnie można używać pamięci wewnętrznej, nic się z nią nie dzieje więc nie wiem skąd ten komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest opisane jak ten komunikat wyłączyć: http://www.howtogeek.com/howto/35622/disable-scan-and-fix-for-removable-drives-in-windows/

 

Jednocześnie wyłącza to całkowicie AutoPlay, więc dwie pieczenie przy jednym ogniu. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję trochę soft modyfikowany od DOC2008, postaram się pisać na gorąco:

 

DX50_NEW_SOUND_EXPLOSION_3rd_EDITION_BY_DOC2008- niezły, ale z dominującym midbasem, szczerze mówiąc przeszkadzającym w odbiorze. Nawet na moich mega jasnych słuchawkach (Level-in) ten midbas po prostu przeszkadza, cały czas tam sobie uderza i uderza. Mega niefajne.

 

DX50_DOC`S_FAVORITE_FIRMWARE_V4_BY_DOC2008- dużo bardziej wyrównany spośród tego co do tej pory sprawdzałem. Przez kilka godzin postaram się nie zmieniać softu, żeby ten lepiej poznać, ale wydaje się być naprawdę OK.

 

Po co ja w ogóle zaczynałem zmieniać soft?

Testowalem, testowalem, testowalem....i stwierdzam, ze Doctor ma chyba problemy z uszami. Kazdy jeden soft od niego ma mocno poprawiona gore, tam gdzie najczesciej pojawia sie ssssssssssssybilizacja. Co prawda nie szedlem w wersje ze zmienionym basem (wszystkie dark, bass edition), ale pewnie i tam podkreca 8 kHz.

Powoli zaczynam myslec nad przerzuceniem sie na jakiegos muzycznego smartfona. Tego nosze caly czas przy sobie, dxa juz nie.

 

Naskrobane wirtualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamietam to doc robil fw raczej pod swoje preferencje i wlasnie takie ma chyba sluchawki w ktorych musial cos zrobic z gora. moze to wada ze tak to jest zrobione ale dla mnie osobiscie jest to zaleta

To takie nieaudiofilskie, grzebac przy suwakach ;)

Swoja droga, ciekawe czy jest jakis soft, ktory podaje dokladnie to co wypluwa z siebie Wolfson.

 

Naskrobane wirtualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Testuję trochę soft modyfikowany od DOC2008, postaram się pisać na gorąco:

 

DX50_NEW_SOUND_EXPLOSION_3rd_EDITION_BY_DOC2008- niezły, ale z dominującym midbasem, szczerze mówiąc przeszkadzającym w odbiorze. Nawet na moich mega jasnych słuchawkach (Level-in) ten midbas po prostu przeszkadza, cały czas tam sobie uderza i uderza. Mega niefajne.

 

DX50_DOC`S_FAVORITE_FIRMWARE_V4_BY_DOC2008- dużo bardziej wyrównany spośród tego co do tej pory sprawdzałem. Przez kilka godzin postaram się nie zmieniać softu, żeby ten lepiej poznać, ale wydaje się być naprawdę OK.

 

Po co ja w ogóle zaczynałem zmieniać soft?

Testowalem, testowalem, testowalem....i stwierdzam, ze Doctor ma chyba problemy z uszami. Kazdy jeden soft od niego ma mocno poprawiona gore, tam gdzie najczesciej pojawia sie ssssssssssssybilizacja. Co prawda nie szedlem w wersje ze zmienionym basem (wszystkie dark, bass edition), ale pewnie i tam podkreca 8 kHz.

Powoli zaczynam myslec nad przerzuceniem sie na jakiegos muzycznego smartfona. Tego nosze caly czas przy sobie, dxa juz nie.

 

Naskrobane wirtualnie

 

Też to samo stwierdziłem po komentarzach w jego temacie. Co soft to taki hype, że głowa mała i patrząć z perspektywy czasu tylko jedna osoba zachwalała PureSound v3 odtwarzającym bodajże same flac i ape i ona mogła mieć racje :)

 

A z dx'em to też niestety taka sprawa, że od jeansów obdzierają się krawędzie i ledwo się w nich mieści... A rurek nie noszę, więc to poważny problem :)

 

z tego co pamietam to doc robil fw raczej pod swoje preferencje i wlasnie takie ma chyba sluchawki w ktorych musial cos zrobic z gora. moze to wada ze tak to jest zrobione ale dla mnie osobiscie jest to zaleta

Denony D600 i Yamaszki IEM o ile dobrze pamiętam.

 

Sound unlocked najprawdopodobniej.

SU 1.3.3 na samym odtwarzaniu flacow, ewentualnie SU 1.4 flac, albo RSU :)

Edytowane przez pat_net
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności