Skocz do zawartości

IBasso DX50


Rekomendowane odpowiedzi

http://player.ru/showthread.php?t=139417

 

Pośrodku pierwszego postu masz coś takiego Спойлер:

Obok klawisz, który musisz kliknąć i rozwinie Ci się lista wszystkich softów.

Wybierasz który chcesz, otwiera się nowa strona. Klikasz na СКАЧАТЬ

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://player.ru/showthread.php?t=139417

 

Pośrodku pierwszego postu masz coś takiego Спойлер:

Obok klawisz, który musisz kliknąć i rozwinie Ci się lista wszystkich softów.

Wybierasz który chcesz, otwiera się nowa strona. Klikasz na СКАЧАТЬ

Dięki wielkie. Szkoda tylko, że po rusku i nie wiadomo jakie zmiany wprowadził w jakim sofcie. Spróbuje tego grand final explosion. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję trochę soft modyfikowany od DOC2008, postaram się pisać na gorąco:

 

DX50_NEW_SOUND_EXPLOSION_3rd_EDITION_BY_DOC2008- niezły, ale z dominującym midbasem, szczerze mówiąc przeszkadzającym w odbiorze. Nawet na moich mega jasnych słuchawkach (Level-in) ten midbas po prostu przeszkadza, cały czas tam sobie uderza i uderza. Mega niefajne.

 

DX50_DOC`S_FAVORITE_FIRMWARE_V4_BY_DOC2008- dużo bardziej wyrównany spośród tego co do tej pory sprawdzałem. Przez kilka godzin postaram się nie zmieniać softu, żeby ten lepiej poznać, ale wydaje się być naprawdę OK.

 

Po co ja w ogóle zaczynałem zmieniać soft?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz dx50 też wydaje z siebie takie dziwne (fizyczne i analogowe w brzmieniu ;) ) zgrzytnięcie przy włączaniu i wyłączaniu?

Było już o tym na forum i jest to normalne zjawisko - jakieś zabezpieczenie o ile dobrze pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie 1.6 wali basem okrutnie, u mnie w 90% to elektronika ale z Denonami D600 do już lekka przesada.

 

Czy wy też słuchacie bez EQ? Pomijając wersje 1.6

Basem? Najbardziej sieje wysokimi, do tego stopnia, ze HP150 i HM5 sybilizowaly. Jade na sofcie od doctorka sound explosion v.3 i jest naprawde dobrze, na razie nic nie zmieniam.

 

Naskrobane wirtualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje odczucie jest trochę inne góra mi pasuje ale basu. z d600 jest zbyt dużo. Powiedzcie jak zmienić Soft na 1.5?

jak instalowalem 1.6 to wystarczyło podmienić i uruchomić aktualizację z poziomu urządzenia a jak wrzuciłem 1.5 to już tak się nie da. klikam na aktualizację, niby coś się tam robi i wyskakuje jakiś błąd. Tak jak by nie mógł znaleźć pliku.

 

mobilnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz robić downgrade to musisz użyć programu do flash-owania firmware.W prawdzie do DX90 używałem ale do 50 też powinno być podobnie. Poszukaj na forum w sekcji DX90 był zamieszczony fajny opis całej procedury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuję trochę soft modyfikowany od DOC2008, postaram się pisać na gorąco:

 

DX50_NEW_SOUND_EXPLOSION_3rd_EDITION_BY_DOC2008- niezły, ale z dominującym midbasem, szczerze mówiąc przeszkadzającym w odbiorze. Nawet na moich mega jasnych słuchawkach (Level-in) ten midbas po prostu przeszkadza, cały czas tam sobie uderza i uderza. Mega niefajne.

 

DX50_DOC`S_FAVORITE_FIRMWARE_V4_BY_DOC2008- dużo bardziej wyrównany spośród tego co do tej pory sprawdzałem. Przez kilka godzin postaram się nie zmieniać softu, żeby ten lepiej poznać, ale wydaje się być naprawdę OK.

 

Po co ja w ogóle zaczynałem zmieniać soft?

Spróbuj softu SU 1.3.3 z ustawieniami jakie mam w opisie. Też świetny i często polecany tylko niestety za cenę odtwarzania samych flaców :/

 

to byl blad ;) teraz bedziesz co tydzien testowal co nowego chlopak wypuszcza :D

A nie przerzucił się całkowicie na kałacha?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też bez problemu udało się zrobić downgrade z 1.6 do 1.5. Jedyne info jakim poczęstował mnie player dotyczyło tego, że bateria musi być naładowana ale nie wyskakiwały mi żadne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wątku doc-a jest tylko wymieniony wykonawca tego mod-a ale dokładnie na czym on polega nie ma ani słowa- Doc tylko pisał że mu na początku nie pasowała i oddawał DX-a do poprawki. Zrobił zlot żeby się pochwalić tym mod-em ale nie napisał jeszcze jakie wrażenia ma po porównaniu nie modowanego z MDM-em (nawet jeden gość usilnie prosi) - trochę opisał jak brzmi na słuchawkach (chwali jakieś nowe Polk Audio AM5109-A Nue Voe). Zero jakiegokolwiek śladu co to może być za mod. No chyba że nie umiem szukać. Tutaj ostatnia strona z dzisiaj tego wątku(trzeba się też cofnąć z 3-4 strony ale nic się nie wyłowi,no chyba że coś jest w innym wątku na tym forum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam, że poszły na wymianę 4 kondensatory Jovial C3XF 85 st. C 220uf/10V :) To na moje oko byłoby najbardziej prawdopodobne. http://www.head-fi.org/t/720776/ibasso-dx50-mods/105

Edytowane przez Lemonsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności