Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

650 mam na kablu z NH z wtykami furutecha w rodzie,z tym kompletem to jest coś innego niż z oryginalnym kablem oraz innymi w goldzie.

Więcej precyzji,nie tak ciepło ,technicznie lepiej, szybciej no i średnica świetna.

Warto poeksperymentować z przewodami i wtykami jak się chce co nieco zmienić.

Tak czy siak to wybitne słuchawki na średnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KECCAJ napisał(a):

Czy ktoś wie jaka jest obciążalność hd 660s i hd 660s2 ?

W przypadku hd 600 maksymalne obciążenie: 200 mW dla EN 60-268-7, a w hd 650 maksymalne obciążenie: 500 mW dla EN 60-268-7, a ile wynosi w tych pozostałych modelach?

Wg diyaudioheaven

 

HD660S : 500 mW

HD660S2 : 200 mW

 

Swoją drogą ciekawe że taka rozbieżność między HD600 i HD650, jak to te same przetworniki prawie 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Suszec napisał(a):

Wg diyaudioheaven

 

HD660S : 500 mW

HD660S2 : 200 mW

 

Swoją drogą ciekawe że taka rozbieżność między HD600 i HD650, jak to te same przetworniki prawie 

Mnie się wydaje, że wszystkie z serii 6 zniosą takie samo obciążenie, gdyby było inaczej, to bym usłyszał, że któreś z nich szybciej się poddają, a nic takiego nie miało miejsca, o ile pamięć mnie nie myli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy takie uszkodzenie siatki ochraniającej driver może wpłynąć na dżwięk? Zdziwiło mnie to uszkodzenie bo od nowości nie zdejmowałem padów i nie wiem skąd się wzięło. 

 

Wogóle u mnie dziwna rzecz wystąpiła bo jeden pad jest cieńszy od drugiego po około roku użytkowania.

 

20231202-183030.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Szczurov napisał(a):

Czy takie uszkodzenie siatki ochraniającej driver może wpłynąć na dżwięk?

Nie ale zainteresowałbym się ich wymianą bo najprawdopodobniej oznacza to, że materiał jest już słaby i postępuje jego degradacja. Jak zacznie się sypać to trudniej będzie wyczyścić resztki, które wpadną na środkową membranę. Ta gąbeczka filtrująca zawsze jest pierwsza w kolejności z materiałów do wymiany w Sennkach ;) Normalna sprawa.

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, x86 napisał(a):

Nie ale zainteresowałbym się ich wymianą bo najprawdopodobniej oznacza to, że materiał jest już słaby i postępuje jego degradacja. 

Nic bardziej mylnego, ta gąbka jest tak delikatna, a mocowanie pada tak silne, że ta rwie się nawet, jak jest nowa. Nic nie trzeba wymieniać i nie ma to żadnego wpływu na dźwięk. 😉👍

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał(a):

Nic bardziej mylnego, ta gąbka jest tak delikatna, a mocowanie pada tak silne, że ta rwie się nawet, jak jest nowa. Nic nie trzeba wymieniać i nie ma to żadnego wpływu na dźwięk. 😉👍

Zgadzam się przy założeniu że słuchawki nie są stare. Jeżeli mają do kilku lat to faktycznie nie ma się czym przejmować :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, blackromek napisał(a):

W opiniach o produkcie ktoś napisał "Perfidna podróbka nie polecam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, blackromek napisał(a):

Tak myślałem szkoda spacer siłka by się przydały

Miałem takie do iPod touch gen 1

Te są dobre jak za 50zł

https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/samsung-sluchawki-przewodowe-ia500-black?gad_source=1&gclid=CjwKCAiAvdCrBhBREiwAX6-6UrCKMafj6QxyiUM3u5mZtA1Hh86ds2cswB2N4z7vllKPAfWbrO-DxhoCUXsQAvD_BwE 

8 minut temu, Kuba_622 napisał(a):

 

Nie wierzę, że podróbki mogą być jeszcze gorsze niż były oryginalne CX300 :D Nie da się...

Hah, to może to oryginalne a ludzie mają zbyt duże oczekiwania bo to niby Sennheiser :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Te są dobre jak za 50zł

Nie są na tle "tanich chińczyków". Miałem i oryginalne i podróbki .

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Nie wierzę, że tani chińczyk gra wyraźnie lepiej

Od tamtych 3 sztuk które miałem, z 2 różnych źródeł, to dobry (ale nie każdy) tani chińczyk gra lepiej, zwłaszcza jeśli chodzi o jakość góry pasma. Nie wykluczam, że oba źródła to były podróbki, ale z jednego grały zauważalnie lepiej, i to było to źródło (aukcja) polecane na naszym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jak tam doświadczenia ze zwrotami w thomman.de? Na weekend jak znalazł :) Na szybko przeczytałem, że 30 dni na zwrot. Ja jeszcze tam nie zamawiałem.

 

https://www.thomann.de/pl/sennheiser_hd_490_pro_plus.htm

 

https://www.thomann.de/pl/sennheiser_hd_490_pro.htm

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, s1ayto napisał(a):

Jak tam doświadczenia ze zwrotami w thomman.de? Na weekend jak znalazł :) Na szybko przeczytałem, że 30 dni na zwrot. Ja jeszcze tam nie zamawiałem.

 

https://www.thomann.de/pl/sennheiser_hd_490_pro_plus.htm

 

https://www.thomann.de/pl/sennheiser_hd_490_pro.htm

Wal śmiało, zwroty bezproblemowe. 👍

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności