Skocz do zawartości

Fanklub Sennheisera


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.04.2023 o 18:07, KECCAJ napisał(a):

ktoś przesadził z ceną, hd 660s kosztują 2999 zł, a hd 660s2 kosztuje 2800 zł, haha....

Stary chłyt marketingowy. Sprzedali 3 pary po niższej cenie i podnieśli żeby podłączyła się kolejna zbłąkana owieczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejna ciekawa recka s2:

 

Sennheiser HD 660S2 Słuchawki nauszne Review | StereoNET Azja

W dniu 4.03.2023 o 21:42, marek_m napisał(a):

Dziwna cisza 🤔

Czyżby nikt z forumowej braci jeszcze ich nie kupił 😲

tu już sprzedali s2:

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-hd-660-s2-nastepca-660-s-jak-nowe

https://allegrolokalnie.pl/oferta/sennheiser-kabel-symetr-xlr-do-hd-600-650-660

 

1,5 miesięczne s2 z pełną dokumentacją+ dodatkowo pudło transportowe+ oryginalny kabel sennhesiera XLR razem poszło za 2 kz / cena takiego całego zestawu to 4 kz /.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Amazon.com: SENNHEISER HD 660S2 - Wired Audiophile Stereo Headphones with Deep Sub Bass, Optimized Surround, Transducer Airflow, Vented Magnet System and Voice Coil – Black : Electronics

 

senki s2, cena powoli już spada z 600 dolców na 500 dol,szybko jak na nowość.....

natomiast senki 660s refurbished , cena na oficjalnej stronie sennheisera kosztują 250 dol:

 

Outlet | Sennheiser (sennheiser-hearing.com)

Na Bestbuy senki 660s2 też kosztują już 500 zielonych:

 

Sennheiser HD 660S2 Wired Over-the-Ear Headphones Black HD 660S2 - Best Buy

 

obstawiam, że na czarny piątek cena spadnie do 350 dolców za nówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.05.2023 o 11:21, MarcinGD napisał(a):

Wracam do klubu. Niemiec płakał jak sprzedawał. Pięknie napedzane przez Headonica. Dla uzupełnienia składu posiadam również hd650 od 2 miesięcy. f351efc3c8cffcc18fa14e6994964cad.jpg

Biały kruk za 7000zł image.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tylko powiem, że 660s, które mam od niedawna bardzo mi podeszły. Mimo że jestem raczej fanem grania akg K7... Choć mam też HD530II, które uwielbiam (może dlatego że one grają jak akg ). Ale wcześniejsze moje doświadczenie z serią HD6... i starymi 580 jakoś mnie odstraszały. Były dla mnie wszystkie strasznie przymulone.
W HD 660S jest jeszcze cień tego typowego wg mnie stylu Sennheiser, ale tak minimalny, że nawet ten aspekt dźwięku mi się podoba.
Mocny zawodnik do polecenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sennheiser HD 58X Jubilee

 

1) czy gwarancja producenta jest ograniczona terytorialnie tylko do USA (i do USA trzeba wysłać towar na gwarancję) czy jest również honorowana w Europie ( i można wysłać towar na gwarancję np. do Niemiec) ?

 

2) czy gwarancja producenta jest ograniczona czasowo czy obowiązuje standardowo 2 lata ?

Edytowane przez rott
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • MP3store
3 minuty temu, KECCAJ napisał(a):

A u nas w promocji do odbioru za 2199zł :) Zostawiamy kod:

R7DJ-3BWG-GZ2W-SCKJ

 

Należy dodać produkt do koszyka na naszej stronie, a następnie kliknąć pole "Masz kod promocyjny?" i wpisać powyższy kod w pole, które się pojawi :) 

 

Bez promocji, myślę, że sprzedawcy w sklepie również byliby w stanie zaproponować taką cenę, dlatego zawsze zachęcamy do odwiedzin 🤫

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, MP3store napisał(a):

A u nas w promocji do odbioru za 2199zł :) Zostawiamy kod:

R7DJ-3BWG-GZ2W-SCKJ

 

Należy dodać produkt do koszyka na naszej stronie, a następnie kliknąć pole "Masz kod promocyjny?" i wpisać powyższy kod w pole, które się pojawi :) 

 

Bez promocji, myślę, że sprzedawcy w sklepie również byliby w stanie zaproponować taką cenę, dlatego zawsze zachęcamy do odwiedzin 🤫

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

Dziękuję za info i ofertę, ten kod dotyczy tylko tego modelu hd 660s2, czy również innych modeli słuchawek?

pozdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • MP3store
25 minut temu, KECCAJ napisał(a):

Dziękuję za info i ofertę, ten kod dotyczy tylko tego modelu hd 660s2, czy również innych modeli słuchawek?

pozdr.

Kod dotyczy jedynie HD 660S2, jednak jak wspomnieliśmy, stacjonarnie negocjacje są jak najbardziej możliwe również w przypadku pozostałych modeli 😉 

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Podzielę się wrażeniami ;) Otóż wystawiłem na sprzedaż swoje pierwsze porządne słuchawki z Drop HD58X, które od miesięcy leżały w pudełku, ponieważ zrobiły się trochę dla mnie w odbiorze zbyt przydymione i za mało rozdzielcze, ale że nie było chętnych na zakup to postanowiłem trochę pogooglać ;), no i skończyło się na lekkim „modzie”, tj. wywaliłem gąbki zewnętrze i wewnętrzne. Od dwóch dni nie mogę przestać ich słuchać :) Ogłoszenie zdjęte, słuchawki zostają w kolekcji. 

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności