Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

To by zrobił:

http://forum.mp3store.pl/topic/100713-philips-shl8800/

 

Myślę że sam dasz radę ;)

W swoich dorobiłem jeszcze basreflexy (patrz Shure SRH240 mod) - dopiero wtedy to fajne słuchawki. Niski bas czachą trzęsie a nadmiaru wyższego nie ma :) No i jeszcze wymiana kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś inne propozycje? Wiele osób mówi, że EP-630 nie są zbyt dobrymi słuchawkami:

 

EP-630 nie bierz, zawiedziesz się na jakości dźwięku, i słuchawki zepsują ci się po około miesiącu - miałem już 3 pary, każda się zepsuła, a wtedy jeszcze nie znałem tego forum
Edytowane przez michalx987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi tipsami to zależy od konkretnego ucha. Z moimi akurat źle nie jest. Próbowałem biflangi i Thomsony i wcale lepiej nie było (a szczerze mówiąc liczyłem na jakąś poprawę w ilości basu). Z dobrze dobranymi standardowymi mam podobny efekt jak na biflangach, a na Thomsonach jest mniej basu.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz dzięki za pomoc :):)

Zakupię te Alphy...

 

Chciałbym jeszcze wrócić do nausznych... Ma ktoś jeszcze jakieś propozycje,bo Philipsy jednak nie bardzo mnie przekonały. Poza tym podobno brzmią fajnie dopiero po modzie. Jednym słowem: małe nauszne do rocka i metalu, max. 100 zł, grające w miarę fajnie bez modowania.

Edytowane przez michalx987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się pod temat, chociaż nie wiem czy mi wolno ^^

 

Szukam czegoś do Nexus 4 (jakość grania podobna/niewiele gorsza jak w Galaxy S3, tak przynajmniej wynika z syntetycznych testów oraz z tego, że audiofilem może nie jestem, ale mam dobry słuch i słyszę jak dany sprzęt gra, a N4 gra wyśmienicie jak dla mnie), nauszne do 200-250 zł brutto, skłaniam się ku AKG K518 DJ - tylko o nich cokolwiek słyszałem z nausznych, bo do tej pory miałem docki. Prosiłbym o pomoc w wyborze, z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś może zdjęcie tych Maxellów na głowie? Nie będą za duże. Bardzo zależy mi na wielkości, bo często jestem poza domem...

HM3 (bliźniaki Maxelli) na manekinie http://www.purepc.pl/audio_foto_video/wielki_test_sluchawek_dla_graczy_porownanie_modeli_nausznych?page=0%2C24

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mają być małe to może AKG K430? Niedawno włożyłem do środka trochę wełny do wytłumiania kolumn i się nie mogłem nadziwić jak dużą poprawę czystości brzmienia to zaoferowało. Wieloplanowość pierwsza klasa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności