Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

No ale to chyba nie ta cena.

No tak - spojrzałem w tytuł tematu a nie we wcześniejszy post. Jeśli małe i do 100zł to bardzo fajnie grają JVC HA-S150 i S160 - grają prawie tak samo. W S160 trochę więcej środka jest i mają bardziej podłużny a jednocześnie kwadratowy kształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, jakieś mega wytrzymałe to nie są te JVC. To może AKG K414p moje aktualnie wystawione są w komisie - w budżecie na pewno się zmieścisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak weźmiesz białe maxelle to wyglądaja po prostu oryginalnie choć fakt troche odstaja.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sj 11 i 33 to te słabo grające dopiero 55 sa cos warte.

 

 

Sent from my iPhone 4 using Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Audio-Technica ATH-SJ33 ? Mam wyższy model, a 33 wg. recenzji grają podobnie czyli w miarę równe wszystkie pasma. Jedyne co mnie irytuje, to słyszalne "zasysanie" głośników, membran czy tam przetworników (jak zwał tak zwał) przy dociśnięciu ich do głowy, ale tak raczej jest w większości zamkniętych słuchawek.

 

Tak napisał jeden z użytkowników naszego forum w odpowiedzi na podobne pytanie... To jak w końcu z tymi ATH-SJ33?

 

 

 

 

A z tego (http://www.head-fi.org/t/529097/ath-sj11-or-ath-sj33-or-ath-sj55) wynika, że nawet ATH SJ-11 są dobre.

Edytowane przez michalx987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo ja też mam zamiar właśnie zakupić słuchawki ~200 zł i mam do was pytanie co wybrać.

W gre wchodzi :

-ATH-SJ33

-AKG 518 LE

Które lepsze według was , nuty słucham w autobusie na przystanku na ulicy wszędzie na iPodzie shuffle , słucham rapu dubstepu elektro , najbardziej interesuje mnie bas , głęboki bas :D

Z góry dzięki , a i przepraszam że sie podpinam pod temat ale któś już pytał o AKG 518 a odpowiedz tam chyba nie padła .

Edytowane przez Dawilles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie tak. Jest masa osób, które to potwierdzi, ale niektórzy twierdzą, że AKG lepsze.

Ja miałem K518 i zmieniłem na ATH.

Nie odrzucaj też P30, które mają głęboki i bardzo sprężysty bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te KPP tak troche obciachowo wyglądają tak co najmniej z lat 90 :D hahahaha

A wracając do tematu to te ATH SJ55 chyba wybiore bo poczytałem też troche opini i recenzji , i dobrze wypadają a i mają rok dłużej gwarancji niż Soundmagic P30 i jakoś tak ładniej wyglądają :D

A swoją drogą to o co chodzi w tym docieraniu słuchawek stosowaliście to , ile na to czasu potrzeba i czy rzeczywiscie nie można słuchac nuty na maksa ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cresynów- SJ55 będą lepsze, ogólnie z tego co czytałem bez rewelacji.

Ale te KPP tak troche obciachowo wyglądają tak co najmniej z lat 90 hahahaha
Nie sądzę, mi się we włosach chowają. Ogólnie w porównaniu do CAL są lżejsze i wygodniejsze (tylko najpierw trzeba je dobrze nałożyć :D ).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności