Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Słuchawki nauszne do 200 złotych.


Rekomendowane odpowiedzi

Sam mam Neo V i słuchawki pokroju SJ55 się nie spisują ("testowałem" też K518 i P30).

A osobiście z tych wymienionych tu trzech par słuchawek które polecasz ? I głównie dlaczego ?

Edytowane przez Dawilles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Neo V wolałem ProAlpha od M1, ciepła charakterystyka tego telefonu lepiej się zgrywa z jasnymi PA. Efekt końcowy to przejrzysty bas z dobrym wypełnieniem i rozświetlenie wysokich tonów, ale dla mnie nienachalne.

 

Z dużych słuchawek najlepiej mi było na Superlux HD 681 (mam tez 668B i z Neo były męczące, miały nieprzyjemne wysokie tony). Słuchałem również z CAL! ale niestety dźwięk był zamulony.

 

Polecam kupno osobnego playera do audio. Ostatnio wszedłem w posiadanie iPod Video 5G z rockboxem - gra znacznie lepiej (scena, szczegółowość, łagodne soprany, dobrze steruje 668B) i mój obecny SGS nie ma do niego startu. Gdyby rozmiar mi przeszkadzał, to podejrzewam, że z Nano 1G lub 2G, opartymi na tym samym układzie audio też byłbym bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mam Neo V i słuchawki pokroju SJ55 się nie spisują ("testowałem" też K518 i P30).

A osobiście z tych wymienionych tu trzech par słuchawek które polecasz ? I głównie dlaczego ?

Jeżeli do Neo V to żadne, bo to wybieranie mniejszego zła. A to mija się z celem.

Doki wcale nie grają tak źle pod Neo V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli NeoV to zamulacz to dobrym połączeniem powinny być Panasonic HTX7. Nie są zbyt wymagające co do źródła i mają mocno wyeksponowane wysokie, akurat źródło je poskromi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Perul dobrze gada, mogłoby się sprawdzić takie połączenie, choć ja bym się martwił tą górą, mianowicie żeby nie była zamulona.

Bo faktem jest, że HTXy mają górę wyeksponowaną, ale jest przymulona i obawiam się, że Neo V może to jeszcze bardziej wyciągnąć. Może udałoby mi się to sprawdzić w MM jak będę przy okazji.

 

Ja na Neo V nie słucham.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności