Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

Fuj ! Tylko bez odnoszenia się do kusego...

 

A jak sądzę włóczkowe ochraniacze, sa raczej do domowych słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tydzień temu zrobiłem koledze odpinany kabel do TS671:

ts%20(1).jpg

 

ts%20(2).jpg

 

ts%20(3).jpg

 

A wczoraj przeniosłem moda na zamknięty grunt. :)

pro80%20(1).jpg

 

pro80%20(2).jpg

 

pro80%20(3).jpg

 

pro80%20(4).jpg

Koszulka z napicem Cyc :D

 

pro80%20(5).jpg

 

pro80%20(6).jpg

 

pro80%20(7).jpg

 

Roboty było sporo bo mocowanie gniazda nie chciało się zmieścić. Ale summa sumarów się udało.

 

I pokazuje plasticzki wykonane przez FlameRunnera. Moim zdaniem świetna robota.

pro80%20(8).jpg

Edytowane przez chilli
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pokazuje plasticzki wykonane przez FlameRunnera. Moim zdaniem świetna robota.

Plasticzki prawdopodobnie* pasują do wielu modeli Beyerdynamic, niektórych Superluxów i pozostałych modeli z tak rozwiązanym mocowaniem pałąka.

*Nie wiem, czy pasują jak są, czy trzeba będzie nanieść drobne zmiany w zależności od konkretnego modelu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombinowałem z tymi padami pod monitory, i najlepiej się sprawdza jednak tłumienie z wełny, na foto 10 cm, ale już od 6 cm jest naprawdę dobrze, jeszcze kwestia ładnego zaserwowania :)

 

Testowałem również piankę 30 kg/m^3 , w różnych grubościach, w formie maty i w formie piramidek.

 

Myślę że ostatecznie będzie około 4-5 cm + jakiś ceowniczek tak żeby zmniejszyć powierzchnię styku.

 

ib8PnUl.jpg

Edytowane przez Matckhew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z obu rozwiązań kwestia przyzwyczajenia, w pracy przy pewnych słuchawkach było wygodniejsze jednostronne (np w hd668 przez odpinany kabel), przy innych dwustronne. Kwestia przyzwyczajeń wymagań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się dzisiaj pochwalę oplotem własnej roboty. Zrobiony z nici nylonowej, przynajmniej tak podejrzewam. Oplot idzie od lewej słuchawki do początku spirali w takstarach pro80. Na chwilę obecną może być ale chyba nie obejdzie się bez wymiany kabla, bo został jeszcze nieco efekt mikrofonowy, a i kabel nico ciąży przez spiralę...

 

IMG_20140307_122352.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no i jeszcze zasilanko zrobiłem(zdjęcie robocze) , na razie bez obudowy, bo sprzęt się troszkę zmieni, i nie wiem jeszcze co finalnie się w obudowie znajdzie.

 

I podziękowania dla Kurczaka za pomoc :wub:

 

yHxbAzp.jpg

Edytowane przez Matckhew
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nic nadzwyczajnego, bo rekabling K550, ale imo wyprowadzenie kabli z muszli fajnie wyszło :)

 

DSC_1335.JPG

 

DSC_1338.JPG

 

DSC_1339.JPG

 

DSC_1336.JPG

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności