Skocz do zawartości

Bądź bohaterem w swoim audio - czyli dzisiaj sam zrobiłem...


shady_slim

Rekomendowane odpowiedzi

BarteqW żartujesz z tym oplotem ?? majgaten jak to ludziom lokowanie i marketing namajdolł w głowach, oplot ci tu tak potrzebny jak opony typu slic do terenówki, ładnie wygląda ale użyteczność nikła ...

No ja tylko pytam, z ciekawości. Bo mogę sobie kupić przedłużacz ot chociażby taki http://allegro.pl/przedluzacz-jack-3-5mm-cx-bje105-gn-wt-stereo-5m-i4084924870.html .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Retter a co Ci nie pasi w oplocie? Dzięki oplotowi mój kanarek do Pro80 jest jakieś 2x lżejszy, zrobiłem koledze 3,5m kabla do TS671 i założyłem od splittera do puszek po 2 żyły, ekran i na to oplot... I tylko czekam jak pojawi się request na założenie oplotu zamiast gumy na resztę kabla, bo całość jest dość ciężka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze ja dorzucę kilka słów offtopa - sorry.

 

1. Po kilku pierwszych postach (chyba pięciu) użytkownika @Machine_Head zorientowałem się, że skądś już go znam - natychmiast do głowy przyszło - Mikołaj. Jeśli moderacja w postaci kolegi @xar nie widzi żadnego związku, tzn. że chyba go nie chce widzieć i coś tu jest nie tak. Czy kolega Mikołaj po uprzednim zbanowaniu dostał teraz pozwolenie i "ochronę" na założenie nowego nicka i powrót? @xar dowodów żadnych nie ma, ale cechy wspólne są oczywiste, w dodatku jeśli @Machine_Head już zaczął "naganiać" na PW ze swoim prototypowym wzmacniaczem, to zdecydowanie coś jest na rzeczy. To moderacja ma możliwości sprawdzić użytkownika forum, a nie drugi użytkownik i to moderacji powinno zależeć, żeby osoba która została zbanowana na stałe z takich czy innych powodów - nie wróciła na to forum!

 

Jeśli nie podoba się moderacji offtop, to niech wytnie konkretne posty i przeniesie do nowego tematu w odpowiednie miejsce. Moim zdaniem posty fatso nie są żadnymi szykanami tylko zaalarmowaniem forum, że coś tu nie gra, co nie tylko fatso zauważył, ale zauważa to większa ilość osób, zaś fatso po prostu to oznajmił. Tak więc reakcja w postaci zbanowania fatso jest jak dla mnie (co najmniej) zastanawiająca.

 

Proszę również o informację od kolegi @xar'a jakie kroki poczyni/poczynił w kwestii sprawdzenia użytkownika @Machine_Head czy nie ma on nic wspólnego z Mikołajem612, jeśli nie jest w stanie bądź nie chce poczynić żadnych kroków (choćby sprawdzenie adresów i domen) wtedy odezwę się do osób będących w stanie to sprawdzić.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagiero ale zawiadomienie napisanie to raz to to jedno ale trąbienie o tym przez 2-3h sprzeczki to już przegięcie

 

to moderacja ma tą możliwość i nam nic do tego, nie złapałeś za rękę nie oczerniaj bo fatso niemal urządził polowanie na czarownice,

tak sam widzę związek miedzy @Mikołaj612 a @Machine_Head ale to tylko pewna zbieżność, a ale to nie moja sprawa ja jestem zwykły user

 

mikołaja i fatso nie znam osobiście obaj mają dziwne zachowanie, powiem to tak jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze czyż nie ?

 

@chilli oploty w domowych kablach to pomyłka !!! ale sam się przekonasz, są tak potrzebne jak pantofle do lasu, a trekingi do biura :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mikołaja i fatso nie znam osobiście obaj mają dziwne zachowanie, powiem to tak jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze czyż nie ?

Faktycznie, mnie chodzi tylko o pieniądze. I na pewno potwierdzi to każdy kto miał ze mną do czynienia...

2324347-7798302689-Facep.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chilli oploty w domowych kablach to pomyłka !!! ale sam się przekonasz, są tak potrzebne jak pantofle do lasu, a trekingi do biura :P

Uh... Ale coś konkretnego? Czy ich po prostu nie lubisz? ;) Bo ja jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@szwagiero napiszę krótko, takie rzeczy są sprawą zarządu, a osoby normalnie korzystające z forum niech normalnie korzystają dalej. Zadanie moderatora to utrzymywanie forum w dobrej kondycji i pilnowanie, czy przestrzegany jest regulamin, a tyczy się to wszystkich bez wyjątku. Wywlekania takich domniemywań na forum publicznych nie będzie tolerowane, a chroniony w ten sposób będzie każdy. Tę kwestię uważam za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mikołaja i fatso nie znam osobiście obaj mają dziwne zachowanie, powiem to tak jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze czyż nie ?

Faktycznie, mnie chodzi tylko o pieniądze. I na pewno potwierdzi to każdy kto miał ze mną do czynienia...

2324347-7798302689-Facep.jpg

 

Fatso nie przeinaczaj, tylko czytaj ze zrozumieniem i kojarz fakty. Bo tego co ty mówisz nie powiedziałem i nie powiem

 

Tak twoje wczorajsze zachowanie zasługuje na taką kwintesencje jaką tu sam pokazałeś.

Miłoszu nie chce te żadnej sprzeczki, ja swoje zdanie określiłem.

 

Widzisz tworząc liste DIY celem było zebraniem kontaktów krok ku ludziom, a nie sytuacji gdzie zarobi ten kto siedzi i czatuje na okazje.

Jako twórca FCLa dajesz coś lepszego niż wiele LC i chwałą ci za to, ale nie koś kogoś tylko dla tego że ma inne zdanie, czy mikołaj miał inne co w tym złego? no chyba mówi że coś może być zrobione lepiej pokazuje to rozwiązanie FCLa co bezpośrednio uderza w ciebie. Osobiste wycieczki tu nic nie pomogą, pamiętaj dobry produkt sam się broni :) Nie potrzeba budowania piaru, otoczki etc

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba budowania piaru, otoczki etc

 

W audio potrzeba jak mało gdzie :)

 

Wpakowałem centymetrową gąbkę pod pady Tascamów, seal zdecydowanie się poprawił, a mam też wrażenie że scena zyskała trochę na szerokości.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu "bądź bohaterem w swoim audio" pokażę wytwór deszczowego weekendu. Superluxy HD681 na bogato :) Inspiracja zaczerpnięta z head fi na którym czerwone plastikowe pierścienie zamienili metalowymi, wyglądało to wg mnie około miliona razy lepiej niż plastikowe czerwone oryginalne wstawki. Ja użyłem sprayu i czegoś co się nazywa Złotol ;)

 

sl przemal.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszle na wzór grado SR, miały być z napisami, ale przestraszyłem się że dżon grado przyjedzie mi w*******ić (tak na serio trochę nie wyszły, i uznałem że zeszlifuje)

 

O1qKOH7.jpg

 

Jeszcze podszlifuje, wrzucę siatki, i trzeba będzie przetestować, może ktoś chce? ; p Wyszło pare skaz, ale to dopiero pierwsza próba, następne powinny być znacznie bardziej dopracowane ; )

Edytowane przez michauczok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 45g jedna waży, wyostrzyć nie wyostrzyć, one po modach wcale takie ostre znowu nie są, skoro sr325 są aluminiowe, to ja sobie zrobię sr325i dla biednych xD A tak poważniej, to z czystej ciekawości, + do konstrukcji grado można pchać inne drivery, czasem z bardzo ciekawymi rezultatami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_20140327_010714.jpg

 

Na szybko, z lampą błyskową i z komórki ^^ Późno już, nawet siły nie miałem, żeby przetrzeć front do zdjęcia, a jutro do wysyłki - konwerter XMOS + DAC Dual Mono AK4399 + Lovely Cube w jednej budzie :) Koło wyświetlacza odbiło strasznie lampe, wygląda jakby tak kiepsko był wycięty - na żywo tego defektu nie ma. Obudowa ręcznie rzeźbiona :) Lepsze fotki wrzucę, jak gościu odbierze i mi cyknie :) Jak to gra? Bardzo szczegółowo, ale nie męcząco. Zachowuje muzykalność. Przy dobrym połączeniu opampów można uzyskać bardzo fajny efekt :)

Edytowane przez Chickenek
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się mogę pochwalić. Założyłem gniazdo mini jack do takstarów Pro80, zrobiłem kabel na wtykach no name ( niestety innych nie miałem, które weszłyby na kabel klotz my206 6mm) oraz dolutowałem jacka neutrik do starego spiralnego kabla. Klotza będę skracał do około 120cm ( teraz jest około 190cm) i postaram się kupić lepsze jacki. Ogólnie uważam, że wyszło nie najgorzej, jedynie popełniłem jeden błąd, a mianowicie w spiralnym kablu są na odwrót kanały ale nie przeszkadza to w normalnym użytkowaniu.

 

 

IMG_0083.jpg

IMG_0084.jpg

IMG_0085.jpg

IMG_0086.jpg

IMG_0087.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności