Skocz do zawartości

[ROZWIĄZANE] Pchełki do laptopa - słuchanie i robienie muzyki (elektronika)


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam pchełek, które mógłbym podłączyć do laptopa i mieć w miarę przyzwoitą jakość dźwięku (wiadomo, cudów nie oczekuję). Słucham muzyki / trochę produkuję (głównie elektronika, czasem klubowe kawałki) - na laptopie oczywiście tylko takie "szkice" przed zaśnięciem :) Do szlifowania dźwięku mam zestaw stacjonarny. Nie potrzebuję niczego bardzo drogiego, ważne żeby słuchawki jako tako były selektywne i miały trochę słyszalnego basu - na tyle ile się uda na pchełkach. Wolę douszne niż dokanałowe, często przytulam się do poduszki jedną stroną głowy :)

 

W tej chwili stawiam na AKG K319 (potaniały i można je w tej chwili kupić za 65zł - wydaje mi się, że to świetna cena). Naczytałem się na forum pozytywnych opinii, zazwyczaj dotyczyły one tandemu z przenośnymi odtwarzaczami. Czy z laptopem zagrają równie dobrze?

 

Inne propozycje, które rozważam: Vedia srs300 (30zł), Soundmagic PH10 (75zł), Sennheiser mx500 (ale te już ciężko dostać).

Może coś innego będzie lepszym wyborem?

 

(Laptop to Lenovo g570, choć to pewnie bez znaczenia.. nawet nie wiem co za układ audio tam siedzi.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pchelek za bardzo nigdy nie słuchałem, ale niedawno spróbowałem pierwszy raz po ponad roku posiadania Htc innovation, dołączane do telefonu. Grają neutralnie i posiadają bas, nie wiedziałem że tak mogą grać pchełki dołączane do czegokolwiek

Edytowane przez Matess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności