Skocz do zawartości

Komputery


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Też sobie wgram na próbę, mam zarezerwowane i czekam.

czekanie jest dla słabych. Można wymusić update, żeby znalazło W10 (u mnie nie zadziałało), zrobić to przez media creation tool (u mnie nie zadziałało) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Też sobie wgram na próbę, mam zarezerwowane i czekam.

czekanie jest dla słabych. Można wymusić update, żeby znalazło W10 (u mnie nie zadziałało), zrobić to przez media creation tool (u mnie nie zadziałało) :P

 

 

też właśnie się zdenerwowałem i ściągam przez mediacreationtool :D

nie mogłem dysku USB utworzyć...

 

btw Prodigy HD2 już wyczaiłeś co tam ze sterami? czy nadal głucho? to chyba będzie moja następna dźwiękówka, bo coś te Aimy do mnie nie przemawiają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie... Jak można spitolić coś takiego, że naciskam Windows+X, wybieram Device Manager, czekam, czekam i nic, a jak wejdę w Start, wpiszę ręcznie Device Manager i uruchomię to działa od razu? :woot:

 

Prodigy HD2 już działo. Pomogło... Wywalenie ich drajwerów, odinstalowanie urządzenia w Device Managerze i restart kompa. ;) ale jeszcze walczę ze sterownikami, bo nie mam teraz trybu 192kHz.

 

Jeszcze komputer mi bardzo długo wstaje, mija około 45 sekund od włączenia do pojawienia się niebieskich okienek na czarnym tle... A raz przed chwilą trwało to pięć sekund, więc muszę rozwiązać problem. No i chwilę po uruchomieniu komputera pojawia się informacja, że Defender jest wyłączony, ale gdy w to kliknę i otworzy się okienko Defendera, to tam już jest wszystko OK, więc nie wiem, czy mam się czego bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o windę 10

 

Do lapka Msi cx640dx nie było sterów do 8 i zwyczajnie nie było sposobu na wgranie tej edycji (znaczy był jakiś myk ale to legenda w stylu loch ness). Póki Msi oficjalnie nie wyda sterów na 10 to rozumiem, że nie warto ryzykować wgrywanie nowej wersji jako jedynego systemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o windę 10

 

Do lapka Msi cx640dx nie było sterów do 8 i zwyczajnie nie było sposobu na wgranie tej edycji (znaczy był jakiś myk ale to legenda w stylu loch ness). Póki Msi oficjalnie nie wyda sterów na 10 to rozumiem, że nie warto ryzykować wgrywanie nowej wersji jako jedynego systemu?

Wiesz co, różnie z tymi sterownikami bywa czasem.

Ja na Win 7 nie potrafiłem dogadać sterowników do karty wifi (pod PCI, dla stacjonarki) z systemem. Zainstalowałem Win 8.1 i działało bez problemu. Zawsze nowe wersje Windowsa trochę poszerzają bibliotekę sterowników, więc jakaś szansa, ze zadziała jest. Obstawiam, że jednak nie za duża ta szansa.

 

Zawsze masz miesiąc na powrót do poprzedniego systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to muszę na nowo postawić system, bo moja 'oryginalna' siódemka strasznie szwankuje :P poczekam na odzew od Msi

 

edyt:

spoko serwis, szybko odpisują. treść jednak nie zachęca

 

Witam Pana/Panią,

Niestety Pana modelu nie ma na liście sprzęty , który będzie miał dostępne sterowniki do systemu operacyjnego Windows 10 .
Aktualna lista sprzętu >>klik<<

Pozdrawiamy

 

<_<

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też stawiałem od nowa.


Widzę że dalej pozostały problemy z Win 8, ze skojarzeniem plików. Menu zagmatwane nie potrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko gitara :D aktualizowane z W7 pro 64bit do W10 pro 64bit

w ogóle jaki mądry jest ten mój system i jak dba o mnie - co chwilę zadaje mi jakieś pytania czy jestem zadowolony to z tego to z tamtego hahaha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze coś spostrzegłem - integra gra o jakieś 20% głośniej :D

xonar dx bezproblemowo, bez żadnych instalacji pałeruje :D

 

ale za to mój superdidżejski Hercules nie ma sterowników na razie pod 10 i wywala jakiś błąd, czyli didżejem nie będę... :( i tak oto cały misterny plan poszedł w p.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinstalowanie poszczegolnuch sterow nie problem pytanie czy szlak mi tradi zainstalowane aplikacje jak ff czy thunderbird i ich konfiguracje?

Jest opcja roll back do win8 z zachowaniem poprzedniej komfiguracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinstalowanie poszczegolnuch sterow nie problem pytanie czy szlak mi tradi zainstalowane aplikacje jak ff czy thunderbird i ich konfiguracje?

 

u mnie wszysćiutko zostało tak, jak było, nic się nie wyczyściło. Można wrócić do poprzedniego systemu, ale chyba z wipem wszystkiego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby kazdy program sobie zrzucic konf to wiem ze moge... Ale nie chce mi sie ;)

W razie czego oczywiscie mam backupy bierzace, ale oceniam ryzyko wlasnie straty czasu na konfiguracje win10

Najwidoczniej nie ma reguły. U mnie aktualizacja nie chciała wystartować. Konieczna była czysta instalacja i czyszczenie partycji C do zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności