Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też się podoba taka skromnizna w pomieszczeniu, ale

1. przed chwilą sprzątnąłem teczkę z biurka, która leżała tu od tygodnia niedotknięta

2. urządzenie pomieszczenia z dokładnie takich rzeczy, jakby się chciało (i w jednym stylu/założeniu kolorów) kosztuje dużo więcej niż "to z tej paczki, a to z tej"

 

ale na pewno spodoba Ci się moja część pokoju ;-)

 

attachicon.gifIMG_20130117_225044.jpg

Wygląda sensownie! :D

 

 

 

 

biała lakierowana szafa to solidny początek w planach co do mojego pokoju. jeszcze potrzeba mi ciemnej kanapy, biurka i łóżka i jasnego stoliczka pod kanapę i pod telewizor. I przydałoby się wymienić unitry na jakieś monitory na biurko.

 

Zops, a co zrobić ze ścianami, żeby nie wyglądały pusto, a żeby nie wieszać tam jakiś dziecinnych kolaży ze zdjęć? ;-)

 

\\no i masz ładniejszą podłogę ode mnie.

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jackzor - Żeby nie wyglądały pusto? Nie rozumiem pytania.:D Mam białe, gołe ściany. Białe są dlatego, że fotografuję w pokoju i do wyboru miałem jeszcze szare i czarne - to wybrałem białe. Puste są dlatego, że... fotografuję w pokoju i używam ich jako tła. Białe są dlatego, że dzięki nim światło wpadające do pokoju ładnie się odbija. Puste są dlatego, że nie mam niczego, co chciałbym na nich powiesić.

 

@Spawn - nie wytrzymałbym mając głośnik tak przy krawędzi monitora. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, miałem okazję widzieć i się nie dziwię. Acz chaos to chyba domena osób pracujących technicznie, sam mam podobnie.

 

Ostatnio kila rzeczy wylecialo, mam silne (hahaha) postanowienie zaprowadzenia porzadku, ale... jakos czasu nie mam ;) W kazdym razie problemem nie jest posprzatanie, ale utrzymanie tego stanu na dluzej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak szczegulnie jak siły porządkowe wkraczają do akcji

 

Mama sprząta?

 

 

 

Nie... jakiś czas temu dziewczyna wtargnęła i zrobiła mi "porządek", w ogóle to czasem ojciec jak nie może patrzeć zgarnia wszystko z biurka i od kartonu <_< Taka motywacja do sprzątania.

"Porządek może mieć każdy. Tylko geniusz panuje nad chaosem." :D

Ja tam panuje nad CHAOSEM i to na kilku poziomach ! :D

Ale spokojnie nie uważam się za Geniusza po prostu jestem Wielki ^_^

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy "sterylni" doceniam Wasza filozofie i uwazam, ze jest jak najbardziej sluszna, szczegolnie z tym minimalizmem i pewna prostota w zyciu, rowniez uwazam, ze poniekad porzadek otoczenia oznacza uporzadkowana glowe (choc tu nie mozna przeginac), natomiast taki wystroj jest bez zycia i klimatu, bez duszy, ale to tylko moje zdanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna lampka. masz jednocześnie iksa i ps3? Mam taką samą myszkę i miałem kiedyś taką podkładkę
Puste są dlatego, że nie mam niczego, co chciałbym na nich powiesić.

 

Ja sobie powiesiłem zdjęcioobraz airmaxa na plaży nad monitorem, a tam obok szafy jest wystarczająco miejsca, że dałoby się wstawić tło fotograficzne i lampy z dwóch stron, no ale to jest kolejna inwestycja...

 

 

 

edit:

natomiast taki wystroj jest bez zycia i klimatu, bez duszy, ale to tylko moje zdanie.

tak, tak to jest, że minimalizm i nowoczesność to przeciwieństwo przytulności.

Edytowane przez Jackzor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy "sterylni" doceniam Wasza filozofie i uwazam, ze jest jak najbardziej sluszna, szczegolnie z tym minimalizmem i pewna prostota w zyciu, rowniez uwazam, ze poniekad porzadek otoczenia oznacza uporzadkowana glowe (choc tu nie mozna przeginac), natomiast taki wystroj jest bez zycia i klimatu, bez duszy, ale to tylko moje zdanie.

Popieram toż to już w katalogach z IKEI jest więcej życia :lol:

 

Natomiast aż taki minimalizm dla mnie oznacza że ktoś się dopiero wprowadził i postawił w pokoju tylko biurko i laptopa ;)

Za to sterylną i poukładaną przestrzeń w stylu ZEN popieram ale też musi być co układać. Ja za to jestem CHOMIK więc czytajcie wszystko przez ten pryzmat :P

Edytowane przez GarsteK1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna lampka. masz jednocześnie iksa i ps3? Mam taką samą myszkę i miałem kiedyś taką podkładkę

 

 

 

 

Lampka to jakaś budżetówka z katalogu wysyłkowego czy coś takiego, niewiem zakosiłem kiedyś rodzicom i tak już stoi u mnie ;)

 

Co do konsol teraz mam już tylko dwie, kiedyś było 5 naraz, (x360, ps2, gamecube, ds lite, dreamcast) a po drodze praktycznie wszystko poza mega egzotykami. Na swoją obronę powiem że gry to moje hobby numer 1 a audio dopiero numer 2 ;)

Edytowane przez Spawn
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ostatnim zdjęciu był wyjątkowy prządek jak na moje realia
a popielniczka mi nie przeszkadza od kiedy jest w niej sam popiół bo pety które śmierdzą garuje do butelki z wodą, kiedyś to jeże wystawały z pudełek po jogurtach/balantajsowych szklankach
ogólnie jestem zbyt leniwy żeby mieć porządek, nawet nie chodzi o sprzątanie tylko że jak czegoś potrzebuje to mam pod ręką a nie gdzieś po drugiej str pokoju w szafce
a teraz to zbieram pieniądze na małą lodóweczkę taką jak mają w hameryce na piwo, toster i mikrofale/opiekacz bo jak zabrałem z kuchni to pluli we mnie jadem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko mam obok, telewizora nie mam... większość mebli stoi pusta. Książki mam tylko do szkoły, bo postanowiłem nie trzymać żadnych w domu, tylko je wypożyczać. Gier ani drukarki też nie mam.

 

Co do panowania nad chaosem - no niby się da, ale ja przyznaję otwarcie, że mnie nieporządek rozprasza. To nie jest tak, że dostanę ataku padaczki, gdy będę miał bałagan... po prostu negatywnie mnie on nastraja. Dlatego wolę nie zmuszać się do przebywania w miejscu, które jest dla mnie nieprzyjemne i po prostu mieć porządek. W jego utrzymywaniu pomaga mi natomiast szczere odpowiedzenie sobie na pytanie, czego potrzebuję. Bo to tak naprawdę nie są głównie rzeczy materialne... a na pewno nie w takiej ilości, o jakiej możemy na początku myśleć. Dzięki temu mogę też bardziej cieszyć się z tego, co mam i podejmować bardziej przemyślane decyzje. :)

Jakbym Zen Habits czytał ;) Biurko fajne, sam mam szklane. Tylko że ze stacjonarką. No i jestem po przeprowadzce, nie dorobiłem się jeszcze regału na książki, więc leżą na biurku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jest tak wygodnie, a druga sprawa- mam łóżko tak ułożone, że tv się dobrze ogląda, jakby było jak monitor- to już by nie dało rady.
Czasami oglądam tv i coś robię na pc, nie mówiąc o tym że z kimś gadam na skype/gadu i gram na xboxie ;p a już mistrzem jest moja dziewuszka- mtv i xbox, wiec muszę gdzieś się podziać.

Kiedyś miałem takie rozwiązanie że tv + monitor- ale nie zdawało to egzaminu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jackzor

Miałem kiedyś takie same kolumny, ale to było dawno temu. :P

 

A to moje centrum dowodzenia:

DSCI0012.JPG

one tam teraz nie stoją, bo są dobre, tylko bo nie mam innych . a jakie głośniki Masz teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem przyjemność pracować przy szklanym blacie... po miesiącu kazałem wymienić...

Nie chce robić przytyków na zasadzie estetyzmu, ale takie postmodernistyczne wynalazki są nie dla mnie.

Po prostu wkurzały mnie zimne łokcie :D

Szkło jest do szyb, a drewno do mebli... oczywiście można sobie kupić biurko z kwasówki jak stół w prosektorium, ale to nie dla mnie.

Edytowane przez lostson
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności