Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Bo się temat rozgadał, a ja mam nowy wzmak i zapłyciłem biurko wrzucam aktualną fotkę. ^_^

CIMG6678.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.jpg Pomyślałem, że zakupię lustrzankę na tę okazję, a gdybym wziął ze trzy sztuki, to statyw i szybki kurs fotografowania na pewno by dorzucili. Niestety, Jan i ogrodnik zażyczyli sobie zaliczki, no i przydałoby się nowe solarium, więc muszę się zadowolić aparatem z mojej komórki. PS.. Oto fotka mojego biurka bez szaty ciemności. Sorki Zopsesen, czasami żarty nie najlepiej się sprawdzają, ale wszystko dobre, co się dobrze kończy. Fotkę Ci pstryknąłem, ale jeszcze nie w najlepszej jakości. Pozdr.

0.012.jpg

 

PS. 2 A tak dziś wygląda moje miasto (fotka z balkonu). Zaspy do pasa i śnieżna zawierucha od wczesnych godzin porannych. Tyle śniegu nie mieliśmy od kilku lat. (dla ciekawostki)

003.jpg

Edytowane przez sunnyD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w zasadzie bez zmian doszlismy już ostatnio do tego że jesteś minimalistą, a ja no cóż... chomikiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GarsteK1989 - masz na biurku więcej rzeczy, niż ja mam w pokoju. :P

sunnyD - zrób zdjęcie za dnia, bo zapowiada się ciekawie, lub użyj statywu. :>

Bujaj się Zopsesek. Moja fotka jest piękna, bo spontaniczna i bez uproszczeń, czy pomocy technicznych.

Będę potrzebowało porady, to się zgłoszę. Wyluzuj se gumkę w dresach. Znajdź mi tu idealne zdjęcie.

Ty weź poluzuj, jemy chodziło żebyś zrobił w ciągu dnia by było COKOLWIEK widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

GarsteK1989 - masz na biurku więcej rzeczy, niż ja mam w pokoju. :P

sunnyD - zrób zdjęcie za dnia, bo zapowiada się ciekawie, lub użyj statywu. :>

Bujaj się Zopsesek. Moja fotka jest piękna, bo spontaniczna i bez uproszczeń, czy pomocy technicznych.

Będę potrzebowało porady, to się zgłoszę. Wyluzuj se gumkę w dresach. Znajdź mi tu idealne zdjęcie.

Ty weź poluzuj, jemy chodziło żebyś zrobił w ciągu dnia by było COKOLWIEK widać.
Dobrze gura. Idę to przemyśleć na dzbanie i prawdopodobnie już więcej nie tak będę.

Edit:

(he, he)

Edytowane przez sunnyD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się temat rozgadał, a ja mam nowy wzmak i zapłyciłem biurko wrzucam aktualną fotkę. ^_^

 

attachicon.gifCIMG6678.JPG

Po co Ci tyle taśmy klejącej pod biurkiem? :huh:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzucam mały update: biurko niby to samo, a jednak parę zmian względem ostatniego razu: kto zauważył? :D Kto porówna? :> (tutaj stare jest http://forum.mp3store.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=4800 )

montessa, dziadu, ukradłeś mi sprzęt :D

IMG_20130315_102240.jpg

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wrzucam mały update: biurko niby to samo, a jednak parę zmian względem ostatniego razu: kto zauważył? :D Kto porówna? :> (tutaj stare jest http://forum.mp3store.pl/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=4800 )

 

montessa, dziadu, ukradłeś mi sprzęt :D

do wody!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo się temat rozgadał, a ja mam nowy wzmak i zapłyciłem biurko wrzucam aktualną fotkę. ^_^

 

attachicon.gifCIMG6678.JPG

Po co Ci tyle taśmy klejącej pod biurkiem? :huh:

 

Bo jakoś paczki, obrazki, podkładki, pady, jacki i wszystko inne się samo trzymać nie chce :blink:

 

A tak poza tym taśma klejąca to wynalazek wart nobla bo na niej świat się trzyma :woot:

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety układ mojego obecnego pokoju nie pozwala mi na inne ustawienie kolumn :( Niebawem się to zmieni bo przeprowadzam się. W tym tygodniu przyszedł do mnie T-amp i zacząłem żonglować kolumnami, bo porównuję Solówki z Denonami. Teraz tak na szybko do zdjęcia postawiłem obie pary kolumn a nie zwróciłem uwagi na ustwienie lewa/prawa. Plus za spostrzegawczość :)

Edytowane przez Kapsel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności