Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiscie uwarzam że "artystyczny nieład" na biurku wyłącznie sprzyja środowisku pracy jaka by ona nie była, a wszystko w końcu się znajdzie gdzieś pod ręką ^_^ . Natomiast przeszkadzacz zwany nie wiem skad porządkiem :angry: wprowadza u mnie jedynie chaos i nagłą potrzębę stworzenia listy lub mapy gdzie to wszystko co miałem pod ręką sie nagle podziało. Dzieje się tak szczegulnie jak siły porządkowe wkraczają do akcji ale jak sam robie porządek to i tak jest względnie podobnie :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalizm sprawdza się dla mnie w każdej dziedzinie - od wystroju, przez metody działania aż po relacje międzyludzkie. Laptop to dell n7010 z i5, hd5740 i corsairem f120. Ten laptop ma fatalną matrycę... jest gorsza, niż w monitorach po 300zł. :( Stół faktycznie trzeba często czyścić, ale to trwa z minutę. Dlatego też lubię laptopa - bo mogę totalnie wszystko zdjąć ze stołu w ciągu jednej chwili. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim stole widzę macbooka lub lenovo u310 <3 przynajmniej masz normalnych rozmiarów pokój, ja w swoim mam stacjonarny z monitorem i juz mnie drażni brak miejsca i nieład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wszystko zalezy też ile czego mamy w pokoju itp. Ja na przykład mam mały pokój i rzeczy takie jak lóżko, szafa itp zajmują sporo miejsca same w sobie. Dodać do tego książki, trochę gier, telewizor, drukarkę i się robi już wiele rzeczy. Gdzie indziej tego niestety nie przemieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łóżko mam obok, telewizora nie mam... większość mebli stoi pusta. Książki mam tylko do szkoły, bo postanowiłem nie trzymać żadnych w domu, tylko je wypożyczać. Gier ani drukarki też nie mam.

 

Co do panowania nad chaosem - no niby się da, ale ja przyznaję otwarcie, że mnie nieporządek rozprasza. To nie jest tak, że dostanę ataku padaczki, gdy będę miał bałagan... po prostu negatywnie mnie on nastraja. Dlatego wolę nie zmuszać się do przebywania w miejscu, które jest dla mnie nieprzyjemne i po prostu mieć porządek. W jego utrzymywaniu pomaga mi natomiast szczere odpowiedzenie sobie na pytanie, czego potrzebuję. Bo to tak naprawdę nie są głównie rzeczy materialne... a na pewno nie w takiej ilości, o jakiej możemy na początku myśleć. Dzięki temu mogę też bardziej cieszyć się z tego, co mam i podejmować bardziej przemyślane decyzje. :)

 

Cienie to zasługa odpowiedniego momentu dnia, drzwi balkonowych i dwóch okien przysłoniętych widocznymi na zdjęciu pionowymi żaluzjami.

Edytowane przez Zopsesen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki minimalizm, że aż szkoda Ci psuć symetrię myszką do laptopa, bo by się brzydko kabel zawijał? :s

Mogę Ci ustawić tytuł usera "Malkontent"? Prooooooszęęęęęęę... ^_^

 

Mi się styl Zopsa podoba. Jest w tym zen coś ciekawego acz wiem że sam bym tak nie umiał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba taka skromnizna w pomieszczeniu, ale

1. przed chwilą sprzątnąłem teczkę z biurka, która leżała tu od tygodnia niedotknięta

2. urządzenie pomieszczenia z dokładnie takich rzeczy, jakby się chciało (i w jednym stylu/założeniu kolorów) kosztuje dużo więcej niż "to z tej paczki, a to z tej"

 

ale na pewno spodoba Ci się moja część pokoju ;-)

 

IMG_20130117_225044.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też się podoba taka skromnizna w pomieszczeniu, ale

1. przed chwilą sprzątnąłem teczkę z biurka, która leżała tu od tygodnia niedotknięta

2. urządzenie pomieszczenia z dokładnie takich rzeczy, jakby się chciało (i w jednym stylu/założeniu kolorów) kosztuje dużo więcej niż "to z tej paczki, a to z tej"

 

ale na pewno spodoba Ci się moja część pokoju ;-)

 

attachicon.gifIMG_20130117_225044.jpg

Wygląda sensownie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności