Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

20121017_223048.jpg

 

To co jest potrzebne by korzystać z forum (po lewej) słownik i (po prawej) podręcznik psychologii

 

co to za głośniki i jak grają głośniki postawione w ten sposób na biurku?

 

Tak jak wrq napisał. Na biurku sprawdzają się wyśmienicie, no grają najlepiej jak są blisko siebie. Siedząc w ten sposób jestem w "sweet punkcie" i muzyka ma fajną głębie :)

 

Chyba nieświadomi stałem się fanem denon, gdyż mam już 3 produkty tej firmy i jestem zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Czemu wycięty środek... Tak, hoduję tam co nieco (rzeżuchę) . A co do tego czy się podzielę... Nie!

 

Fajne sprzęciki na biurku, MxM, Muse M20, Sennki HD25-1 II Originals, jakieś kolumienki (Cantony?) :)

 

Cantony LE102 dokładnie.

Edytowane przez P1gu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja nieśmiało wkleję, gdyż o remont się prosi...

Wcale nie, chętnie zobaczę więcej fotek pokoju, najlepiej normalnych, a nie z "artystycznej" perspektywy, bo biurko wygląda dość zgrabnie biorąc pod uwagę ilość sprzętu na nim i wokół niego ;)

 

Nieduży monitor w pivocie to fajna opcja i pracuje się przyjemniej np. programując, ale w moim przypadku zmieniona pozycja monitora troche raziła moje poczucie estetyki i po kilku dniach zawsze wracałem do poziomu. Później kupiłem monitory 24 calowe, przy ich rozdzielczości raczej nie ma potrzeby stawiać ich na boku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e12353-Biurko-NSQ-0007.jpg

e12353-Biurko-NSQ-0006.jpg

Pokazania reszty pokoju odmawiam :P

 

Nieduży monitor w pivocie to fajna opcja i pracuje się przyjemniej np. programując, ale w moim przypadku zmieniona pozycja monitora troche raziła moje poczucie estetyki i po kilku dniach zawsze wracałem do poziomu. Później kupiłem monitory 24 calowe, przy ich rozdzielczości raczej nie ma potrzeby stawiać ich na boku.

Ten monitor czekał prawie 8 lat na uruchomienie opcji pivota, gdy stał samotnie nie miało to dla mnie sensu.

 

 

co to to duże wyglądające jak dyktafon

Sony PCM-M10

e12353-PCM-M10-NSQ-0010.jpg

I uprzedzam pytanie - jako portable audio sprawdza się średnio, choć napędzi wszystko i długo w nim trzyma bateria (2 paluszki). Za to fajnie nagrywa sampelki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności