Skocz do zawartości

Pokaż swoje biurko


douglaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ten alienware to taki podwieszony na sznureczkach? Odważnie... kurcze, też sobie muszę jakiś monitor do zrobienia z lapa desktopu skombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten alienware to taki podwieszony na sznureczkach? Odważnie... kurcze, też sobie muszę jakiś monitor do zrobienia z lapa desktopu skombinować.

 

przez jakiś czas było na "sznureczkach", ale potem przerobiłem i teraz wisi na "szelkach" z linek stalowych od przerzutki :) . przy ograniczonej ilości miejsca na biurku to niezłe rozwiązanie. Jedyny minus jest taki, że aby odpalić go, muszę na chwilę odpiąć go z szelek (nie da się tego zrobić zdalnie np. przez kartę sieciową...)

 

+1 za kozackie biurko ;)

 

dzięks!

 

@shady_slim

 

mogłbyś napisać co to za stołeczek sie tam przed biureczkiem ja

 

kupiłem go parę lat temu przez internet - już nie pamiętam gdzie. ale możesz go poszukać na http://www.fotel.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kup opaski zaciskowe, 100 sztuk parę zł kosztuje, łapiesz razem te kable które idą w jednym kierunku :)

nie mialem na mysli partyzanckiego rozwiazania, tylko czegos konkertniejszego (biurko raczej bedzie na wymiar, wiec tez mozna pomyslec o jakichs wycieciach, schowkach na kable, tylko nie mam pomyslu : s)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup opaski zaciskowe, 100 sztuk parę zł kosztuje, łapiesz razem te kable które idą w jednym kierunku :)

nie mialem na mysli partyzanckiego rozwiazania, tylko czegos konkertniejszego (biurko raczej bedzie na wymiar, wiec tez mozna pomyslec o jakichs wycieciach, schowkach na kable, tylko nie mam pomyslu : s)

Niby co jest partyzanckiego w opaskach? Wszystko sprowadza się do opasek i tyle. Można zamiast nich dać rzepy, można kupić przyklejane do biurka uchwyty na opaski, ale w praktyce w domu opaski to raczej najlepsze rozwiązanie i tyle. Są różne tunele i prowadnice, ale jak biurko stoi przy ścianie i nie ma nóg tylko jest całe z płyt to raczej więcej z tym zabawy niż faktycznego zysku. Ja używałem takich plastikowych rurek (czy jak to nazwać) na kable jak te pokazane niżej, ale u mnie sytuacja była troche inna, bo kabli naprawde miałem mnóstwo (2-3 komputery zawsze na biurku, 2 routery + sporo kabli sieciowych, masa ładowarek i przewodów do telefonów), a nogi biurka miały kolor identyczny jak te prowadnice, przez co cały problem kabli przestał być widoczny.

 

 

IMO wygląda to równie źle jak wiszące luźno kable ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

A więc masywny odkop i wrzucamy! (nie bić, aparat z SGSa, godzina 1:30 więc ciemno i na dodatek nie umiem dobrze odszumić :P)

Jeżeli kogoś interesuje kwestia tej śmiesznej kolumienki Creative'a nad monitorem to spieszę z wyjaśnieniami: mam w domu rozwieszone P5800, ale i tak z niego nie korzystam, zaś rozwieszone zostało podczas remontu no i tak wisi teraz....

IMG_20120901_012855.jpg

Edytowane przez Filas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc masywny odkop i wrzucamy! (nie bić, aparat z SGSa, godzina 1:30 więc ciemno i na dodatek nie umiem dobrze odszumić :P)

Jeżeli kogoś interesuje kwestia tej śmiesznej kolumienki Creative'a nad monitorem to spieszę z wyjaśnieniami: mam w domu rozwieszone P5800, ale i tak z niego nie korzystam, zaś rozwieszone zostało podczas remontu no i tak wisi teraz....

 

W kwestji fotela, opuść ławe i załatw sobie fotel na kółkach imo najlepiej z masażem. Zaden fotel "biurkowy" nie nie da ci takiej wygody.

99% ludzi chce fotel biurkowy i biurko a zwykły fotel i ława są o wiele wygodniejsze!!!

Wiem co mówie od ładnych kilku lat tak mam ale jeszcze nie siedzialem nigdzie, gdzie było by mi wygodniej niż przy moim "biurkowym zestawie".

Brak zmeczenia po kilku godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to fotel jest niewygodny bo za krótki i mam ściągający się pled (ten niebieski), więc po prostu nie można usiąść na twardo, zresztą i tak za jakiś czas do wymiany bo w takim tempie to ja zrobię dziurę w płytkach pod krzesłem (czyli na 100% coś z gumowymi kółkami).

Filas, Ty w ogóle głośników nie masz? o.0

Nie mam gdzie rozstawić za bardzo więc wiszę na słuchawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oto moje biureczko ;)

O dziwo dziś dosyć czyste :) Jeszcze leży teczuszka ze szkoły jazdy - jutro egzamin na prawko :/

 

DSCN0353.JPG

 

 

Jak patrzę na treść na tych kartkach pod lapkiem to mam ochotę zapalić :P

Edytowane przez snuffmajster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Denon SC-N7 z ibooda. Grają całkiem w porządku nawet z mojej mini-wieży, ale w końcu będe musiałby im jakiś lepszy napęd załatwić. Brakuje im niskich rejonów w basie (lecz to taki standard w tak małych głośniczkach) w wyższym radzą sobie dość dobrze, po za tym nie skupiałem się poszczególnych pasmach, nie mam takich kompetencji słuchowych by się wypowiadać, ale jest dość równo aby nic nie przeszkadzało. Ja je lubię bo grają fajnie w głąb czyli trochę przed sobą i sporo za sobą. Jakość przyzwoita, przy lepszym napędzie jeszcze lepsza. W cenie za jaką je kupiłem, chyba tylko inna równie dobra okazja mogła by to przebić tylko.

Edytowane przez MrBrainwash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności