Skocz do zawartości

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bakus1233 napisał:

Bo pragnę poznać opinię innych, doświadczonych w audio często o wiele bardziej niż ja.

Dla mnie to nie jest normalne wykończenie, czajna głośniczki za paręnaście złotych w sklepie elektrycznym, mają gładką powierzchnię, a co dopiero za kilka stówek. ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, neonlight napisał:

Dla mnie to nie jest normalne wykończenie, czajna głośniczki za paręnaście złotych w sklepie elektrycznym, mają gładką powierzchnię, a co dopiero za kilka stówek. ;)

Jeśli chodzi o spełnienie swojej funkcji - to jest spełniona. Gra i od przodu jest pewnie estetyczny. Po co ma być ładny element którego nie widać i nie był przewidziany do pokazywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, espe0 napisał:

Jeśli chodzi o spełnienie swojej funkcji - to jest spełniona. Gra i od przodu jest pewnie estetyczny. Po co ma być ładny element którego nie widać i nie był przewidziany do pokazywania?

Bo to produkcja seryjna, a nie u kowala w szopie?! 😉 Estetyka wykończenia jest ważna, nawet, jeżeli jej nie będzie widać po zamontowaniu, to dobrze świadczy o firmie, imo. 😉

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Co wybrać Realme dyrektorem jest były OPPO czy Xiaomi? Chodzi mi o telefony którą markę? Tel. miałby być używany normalnie bez ekstremalnych użyć.  

Sporadyczne używanie telefonu. Sądzę żeby coś z nowszych androidów wersja 12 nadchodzi niedługo to może poczekać? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyśl może o POCO F3 8/256 GB ( bo nie ma slotu na karty) flagowe bebechy a cena średniaka. I Xiaomi często i długo aktualizuje swoje telefony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.06.2021 o 11:40, marco-polo napisał:

Co wybrać Realme dyrektorem jest były OPPO czy Xiaomi? Chodzi mi o telefony którą markę? Tel. miałby być używany normalnie bez ekstremalnych użyć.  

Sporadyczne używanie telefonu. Sądzę żeby coś z nowszych androidów wersja 12 nadchodzi niedługo to może poczekać? 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, espe0 napisał:

Jak dalej otrzymujesz łatki bezpieczeństwa, to nie ma się co martwić :)

Jedyny plus że żadne aplikacje nie da się zainstalować to chyba jedyne bezpieczeństwo i dodatkowo moja sieć nie obsługuję 3G tylko 5G. 

Więc jedynie rozmowy i smsowanie pozostało i numer alarmowy 113

 

 

Edytowane przez marco-polo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, neonlight napisał:

Jakie jakie, o.. takie.

Słodka panienko i gwiazdy na niebie... TAK SIĘ NIE ROZSTAWIA ALTUSÓW!!!

 

Jeden ma stać w rogu pokoju, drugi na leżąco na szafie.

 

OGARNIJ SIĘ!

  • Like 1
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności