Skocz do zawartości

O wszystkim i o niczym #2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, micbud napisał:

Moim zdaniem wszystkie alfy ładnie się prezentują

 

alfalaweta.jpg

Ale ta jest najładniejsza z rodziny 

 

z8932542V,Alfa-Romeo-8C-Competizione.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, neonlight napisał:

Jeżeli cena nie gra roli, to dla mnie ten.. 😍🤤

Co jest w nim ładnego. Jest tak ładny jak to:

 

images.jpg

 

Jeździłem alfami i śmieszą mnie te głupoty o lawetach itp. Zwłaszcza w świetle znajomych z choćby VW gdzie nawet poważne awarie, które rzadkie nie były określali jako eksploatacyjne, a to samo w mojej alfie było już niby awarią królowej lawet. Natomiast

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Rafacio napisał:

Co jest w nim ładnego.

Ja widziałem go na żywca i uwierz mi, robi niesamowite wrażenie. Przy nim każdy sedan klasy premium, wydaje się zwyczajnym sedanem, do tego dochodzi staranne wykończenie detali, materiały, jakość, to wszystko sprawia, że od razu czujesz, że masz do czynienia z dziełem sztuki motoryzacyjnej, 100% luksus na czterech kołach. :rolleyes:

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Rafacio napisał:

Co jest w nim ładnego. Jest tak ładny jak to:

 

images.jpg

 

Jeździłem alfami i śmieszą mnie te głupoty o lawetach itp. Zwłaszcza w świetle znajomych z choćby VW gdzie nawet poważne awarie, które rzadkie nie były określali jako eksploatacyjne, a to samo w mojej alfie było już niby awarią królowej lawet. Natomiast

A co ładnego w 156?

Tak się można licytować, a każdy woli co innego :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Alfami ciągnie się łatka sprzed lat, a prawda jest taka, że nawet taki Twin Spark potrafi jeździć bezawaryjnie, ale trzeba mu zapewnić jakieś minimum w postaci odpowiedniej eksploatacji. Alfy/Fiaty od lat są naprawdę dobrymi i tanimi w utrzymaniu samochodami, a przykładowo taki 1.4 T-Jet to jeden z lepszych silników ery downsizingu. Gdybym miał wskazać na podstawie obserwacji markę, która generuje największe wydatki (nie tylko związane z podstawową eksploatacją) to na pewno byłoby auto niemieckie, ale nie wiem czy BMW, czy Mercedes.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, neonlight napisał:

Ja widziałem go na żywca i uwierz mi, robi niesamowite wrażenie. Przy nim każdy sedan klasy premium, wydaje się zwyczajnym sedanem, do tego dochodzi staranne wykończenie detali, materiały, jakość, to wszystko sprawia, że od razu czujesz, że masz do czynienia z dziełem sztuki motoryzacyjnej, 100% luksus na czterech kołach. :rolleyes:

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, majkel napisał:

Mój szwagier się kiedyś cieszył, że udało mu się zmieścić w 1000zł za wymianę oleju i filtra w BMW 118d, a ja się zastanawiałem, czy on się dobrze czuje. W obu francuzach, jakie miałem, zmieściłbym się w tej kwocie jeszcze z wymianą rozrzadu

No ale „nic jeździ jak BMW” :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha. Marka, która swoją reputację wyrobiła w czasach, gdy samochody jeszcze przypominały wozy drabiniaste, a oni wtedy robili to trochę lepiej od innych. I tak jadą na tej opinii nawet należąc do BMW. Taki Patek wśród samochodów. Czyli produkt niepotrzebny do niczego innego jak do pokazania się i swojego finansowego bogactwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał:

Aha. Marka, która swoją reputację wyrobiła w czasach, gdy samochody jeszcze przypominały wozy drabiniaste, a oni wtedy robili to trochę lepiej od innych. I tak jadą na tej opinii nawet należąc do BMW. Taki Patek wśród samochodów. Czyli produkt niepotrzebny do niczego innego jak do pokazania się i swojego finansowego bogactwa.

Akurat RR i Patek raczej pokazują prestiż niż bogactwo. Dla pokazania bogactwa jest Maybach i Rolex. Sądzę, ze Patka bez czytania na cyferblacie nazwy producenta nie odróżniłbyś od zwykłych mechanicznych Omeg, Grovan, Atlanticów. Patkiem nie zaszpanujesz wśród gawiedzi, pozna się tylko osoba mająca jakieś pojęcie o zegarkach

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, chico99 napisał:

I jeszcze ta żarówa ...

Pod kolor garnituru 🔥😉

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności