Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kajetanjazz napisał(a):

Invictus Palladium/Gold/Silver/Copper 8 żyłowy

 

Jestem aż zły jak jeszcze lepiej zaczęły grać teraz heki, bo zaraz muszę je sprzedać pewnie razem z tym kablem. Może go zostawię i zmienię wtyki. W średnicy trochę rzeczy się poprawiło i dźwięk nie jest tak stłamszony jak z noir hybrid

 

Ale jak to "zaraz muszę je sprzedać" 😲

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karkolomny napisał(a):

Ale jak to "zaraz muszę je sprzedać" 😲

No bo niestety dzień po zakupie kabla zdecydowałem się na zakup czegoś innego. Wmówiłem sobie (póki co), że heki sprzedam, ale z żalem 

40 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Strzelam- kupił Susvara.😀

🫢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 15:55, sheffunio napisał(a):

Nie miałem jeszcze nic z astella więc mimo że używany to dla mnie nowy  ;)

IMG_20230621_155132273.jpg

Wersja Titan AK120 czy zwykły ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chet Baker - płyta z 1982 roku, w składzie m.in. David Friedman na wibrafonie i marimbie - większość utworów to jego kompozycje. Chet tu nie śpiewa, tylko gra - na trąbce, rzecz jasna. Plus Joe Chambers - jeden z bardziej znanych perkusistów jazzowych, grał np. z Shorterem, Mingusem, Hutchersonem, Chickiem Corea, Andrew Hillem, Archie Sheppem oraz na tak znaczących płytach, jak Joe Zawinul - Zawinul oraz Miroslav Vitous - Infinite Search. 

image.jpeg

Edytowane przez Bednaar
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kupiłem dwa rodzynki na czarnych plackach.

Michael Jackson - Dangerous 2LP, first Press z 1991 roku.

Sansui Seven Stars - Play Sansui - japońska płyta testowa z jazzem z epoki w niesamowitej aranżacji i jakości. Były też inne test disci od Sansui i Technicsa, ale mój portfel zastrajkował 6d44f6804dd3c3e5149cc908153440f4.jpg9a3bc7141ccbf0dbea3b3aa527bdc365.jpg12dddc235c0977ea1139c4c714bc8dea.jpgead8ef7e966a9c0a0a9591c13580554f.jpg7076e20a91ad060c588aee5e3147e7f3.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@HappyBlack Oczywiście, że to V2, bo Chińczykom nie chciało się przyklejać materiału wygłuszającego za przetwornikiem, więc zdecydowali się uprościć montaż poprzez pominięcie tego kroku i kompensację za pomocą filtra w tulejce, która nie przyniosła oczekiwanego skutku przez co nowsze modele grają inaczej, lecz nawet takie same egzemplarze potrafią grać inaczej.

 

Coś chłop nie ma szczęścia do współprac z KZ, bo DQ6S już abstrahując od niepodłączonych przetworników to w ogóle były spartaczone.

Edytowane przez Hustler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kajetanjazz napisał(a):

Spełniłem jedno z pierwszych (większych) marzeń audio.

Aż boję się spytać jakie są kolejne na liście marzenia do spełnienia ale gratulacje z tytułu aktualnego zakupu ! 💪 Ponoć niejeden z forumowiczów płakał jak ich słuchał, nie mylić z płaczem przy płaceniu ;)

 

Jak patrzę na Abyssy to mam skojarzenia z czymś totalnie mi nieznanym jak np. sonda kosmiczna SpaceXa. Już z wyglądu są odjechane :)

Edytowane przez x86
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności