Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 1.06.2023 o 21:32, euter napisał(a):

 

To lavri ze starej serii, nie robią już takich od lat. Ich nowe kable mają wzorową ergonomię.

Miałeś chyba Lavri Ultimate zastosowane z AWKT czy Adx5000? Jak się sprawdził i jakie zmiany wprowadził w stosunku do oryginalnego. Zastanawiam się czy nie zakupić do tych 2 słuchawek.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, euter napisał(a):

Miałem Lavri Master z AWKT w ramach eksperymentu. Oczywiście, nie polecam ;) Te słuchawki potrzebują kabla z miedzi i to najlepiej solid core, a nie litz. 

Tak właśnie myślałem i byłem zdziwiony jak znalazłem jakąś Twoją starą ofertę na allegro. Mam właśnie ruski ARTCABLES na solid core z miedzi i jest gitara.

 

IMG_1316.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Dojechał Bliss KTE :)

 

Ponoć jeden z najlepszych jak nie najlepszy wzmacniacz tranzystorowy do Susvary, ale i nie tylko do Susvary. Ci co śledza posty na różnych forach o tym wzmaku Ci wiedzą jaki na niego jest hajp. Sam sie nie mogłem oprzeć temu hajpowi, no i jest :) Bardzo jestem ciekaw jak wypadnie w bezpośrednim porównaniu z Niimbusem i WA33 👍

 

Na poniższych zdjęciach cały flagowy zestaw od Holo Audio. May KTE + Bliss KTE + Holo Red.

 

 

 

 

IMG_4447.JPG

 

IMG_4507.JPG

 

IMG_4529.JPG

 

IMG_4453.JPG

 

IMG_4536.JPG

 

IMG_4463.JPG

 

IMG_4539.JPG

 

IMG_4471.JPG

 

IMG_4548.JPG

 

IMG_4485.JPG

 

 

 

 

 

 

 

aKXmRDxJ_700w_0~2.jpg

 

 

...wygląda bajera!

Edytowane przez espe0
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mrosin72 napisał(a):

@MichalZZZ - super wygląda 🙂 Ale jak gra???? Jakie pierwsze wrażenie po podpięciu słuchawek?

Lepszy od WA33? Gorszy? Inny?

 

 

Bladego pojęcia nie mam jak gra, bo jeszcze nie słuchałem 😄 

 

Dam znać.

 

 

5 minut temu, espe0 napisał(a):

 

...wygląda bajera!

 

 

Dzięki. Na żywo jeszcze lepiej 🙂👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, MichalZZZ said:

 

Bladego pojęcia nie mam jak gra, bo jeszcze nie słuchałem 😄 

 

Dam znać.

 

 

 

 

Dzięki. Na żywo jeszcze lepiej 🙂👍

Myślałem, że najpierw posłuchałeś, potem podłaczyłeś a na końcu były zdjęcia 🤣😂😂

A tak będziemy musieli teraz zgadywać czy gra lepiej od WA33 czy jednak nie 🤪

Ze zdjęć można wnioskować, że wygląda zjawisko, ale czy tak również gra???

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mrosin72 napisał(a):

najpierw posłuchałeś, potem podłaczyłeś

Lepiej żeby na sucho nie słuchał i najpierw podłączył. 😊

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ronald napisał(a):

@MichalZZZ Ty to masz rękę i do audio i do foto. Załóż forum audiofoto będzie co czytać a jak ktoś nie lubi czytać to się naogląda do woli.

 

No właśnie z Audio klamotami powolutku kończę, może dojdą jeszcze jakieś jedne słuchawki i może zrobię małą podmiankę jednego ze wzmaków i biore się za fotografie. Chcę sobie sprawić jakiś nowy porządny sprzęt fotograficzny, bo ten co mam już ma pare dobrych latek i zaczynam nowy kierunek pasji :)

 

6 minut temu, mrosin72 napisał(a):

Myślałem, że najpierw posłuchałeś, potem podłaczyłeś a na końcu były zdjęcia 🤣😂😂

A tak będziemy musieli teraz zgadywać czy gra lepiej od WA33 czy jednak nie 🤪

Ze zdjęć można wnioskować, że wygląda zjawisko, ale czy tak również gra???

 

Tym razem wyjątkowo najpierw cyknąłem parę fotek, bo wciaż mam rodzinkę w gościach i trochę słabo z czasem - wieczorem wolę słuchać, a za dnia, kiedy jest lepsze swiatlo, robic zdjecia :)

 

Wygląda zjawiskowo i jest wykonany na mozliwie najwyższym poziomie, a jak brzmi, to będę jeszcze napewno pisał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mrosin72 napisał(a):

Przeczytałem na szybko porównania w necie. Niektórzy wolą Enleum od Blissa, więc pewnie nie jest to konkurent dla WA33, ale zobaczymy co Michał napisze po odsłuchu...

 

Są też posty, które mówią, że Bliss jest lepszy od Enleum. Są nawet takie, które mówią, że jest lepszy od dCS Lina. Tak więc pewnie wszystko zależy od tego co kto lubi i co komu pasuje do calej reszty systemu :) Ja się głównie opierałem na opiniach dotyczących parowania z Mayem i Susvarą. Docelowo ma to być system do wspomnianych powyżej flagowych Hifimanów. Natomiast WA33 do Abyssów.

 

Co do Enleum, to miałem go u siebie i to bardzo dobry wzmacniacz, ale nie zachęcił mnie na tyle, żebym złożył na niego zamówienie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Są też posty, które mówią, że Bliss jest lepszy od Enleum. Są nawet takie, które mówią, że jest lepszy od dCS Lina. Tak więc pewnie wszystko zależy od tego co kto lubi i co komu pasuje do calej reszty systemu :) Ja się głównie opierałem na opiniach dotyczących parowania z Mayem i Susvarą. Docelowo ma to być system do wspomnianych powyżej flagowych Hifimanów. Natomiast WA33 do Abyssów.

 

Co do Enleum, to miałem go u siebie i to bardzo dobry wzmacniacz, ale nie zachęcił mnie na tyle, żebym złożył na niego zamówienie. 

A co piszą o tym daczku Holo Spring level 3 Kitsune? 😊

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lobuz1 napisał(a):

A co piszą o tym daczku Holo Spring level 3 Kitsune? 😊

Ma bardzo dobre opinie. Ponoć niewiele gorszy od flagowca. Bierz śmiało, jak coś, to przecież możesz zawsze zwrócić :)

 

Edytowane przez MichalZZZ
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, saudio napisał(a):

Jak nówka to musisz go trochę pomęczyć tak ze dwa tygodnie.

Ma swoje wady np. gałka dość mała i śliska, nie ma możliwości jednocześnie pre i wzmacniacza słuchawkowego jak Niimbus.

Trudno go porównać do Enleum bo pełnia możliwości to XLR a Enleum tylko RCA. 
 

 

Nówka. Rzeczywiście gałka sliska i luźno się obraca, ale tutaj głównie będę używał pilota, więc to dla mnie nie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, bakus1233 napisał(a):

Tak

IMG_0538.jpeg

 

bra.png

Hmm.

Czasami mam wrażenie, że te niektóre photo widziałem X lat temu.

W dniu 26.05.2023 o 15:56, turek2001 napisał(a):

Koss Porta Pro 👍

IMG20230526155227.jpg

Koss- mam ich pełne pudło, różne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności