Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Najner napisał(a):

Jak wytrzymał próbę czasu? Jak to gra na dzisiejsze standardy małych urządzeń, które potrafią grać fantastycznie? (Siema A55 mr Walkman)

 

Dorwałem go ponownie właśnie ze względu na pamięć o tym jak dobry był - i się nie zawiodłem. Gra pięknie gładko średnicowo, ale bez mulenia. Słucham aktualnie przez Nightowle i po prostu wymiata, a z napędzeniem ich nie ma problemu. Bonusem w ówczesnych iriverach są ich autorskie systemy modyfikacji dźwięku (srs wow hd i inne), można się pobawić.

Mam tylko nadzieję, że bateria pożyje długo.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, HappyBlack napisał(a):

O!

Kompletnie ominęła mnie informacja o tym, że była premiera.

 

Będziesz w stanie uwzględnić porównanie do ZE3000 i ZE8000?

I do Technicsów AZ80?

Może i tak, ale lewa słuchawka nagle przestała grać, coś zatrzeszczało i cisza- coś mi sie zdaje,że padł przetwornik bo reset nic nie daje- przyciski działają, słuchawka jest widoczna w aplikacji ale nie ma dźwięku. 😢. Trzeba jechać do serwisu, nie wierzę.

Edytowane przez lobuz1
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, HappyBlack napisał(a):

Co prawda to mogło się zdarzyć każdemu, na całym globie, lecz takie zdarzenie już coś nam mówi nt. potencjalnych problemów i częstości ich występowania - czyt. koniecznie kupować wersje na gwarancji.

Jak ma coś się zdarzyć to najczęściej mnie to spotyka, ale już je zawiozłem do serwisu i ściągają nowy egzemplarz na zamianę.

Tymczasem dojechały plyty od @euter. Dziękuję.

 

IMG_1352.jpeg


 

Już załadowane- będzie słuchane. 😊

 

IMG_1353.jpeg

IMG_1354.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HappyBlack napisał(a):

Co prawda to mogło się zdarzyć każdemu, na całym globie, lecz takie zdarzenie już coś nam mówi nt. potencjalnych problemów i częstości ich występowania - czyt. koniecznie kupować wersje na gwarancji.

 

Generalnie TWS-y lepiej kupować z gwarancją, tam jest duzo elementów które czekają żeby się zepsuć - od przetwornika, po czujniki dotyku, aż po samą elektronikę. 


Pierwszy model Airpods Pro wymieniałem dwa razy na gwarancji, a nigdy mi nie spadły, nie były używane w jakichś ekstremalnych warunkach, itp. W sumie to słuchalem ich może po 3-4h w tygodniu łącznie. Dwójki póki co od premiery dzielnie żyją.

Edytowane przez Dirian
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Dirian napisał(a):

 

Generalnie TWS-y lepiej kupować z gwarancją, tam jest duzo elementów które czekają żeby się zepsuć - od przetwornika, po czujniki dotyku, aż po samą elektronikę. 


Pierwszy model Airpods Pro wymieniałem dwa razy na gwarancji, a nigdy mi nie spadły, nie były używane w jakichś ekstremalnych warunkach, itp. W sumie to słuchalem ich może po 3-4h w tygodniu łącznie. Dwójki póki co od premiery dzielnie żyją.

Mają 2 sztuki aktualnie w serwisie (coś tam z ładowaniem), ale podobno nie jest z nimi jakiś duży problem. Najlepiej kupować twsy z gwarancją a idealnie jak lokalnie (nawet można pareę groszy dorzucić więcej aby w PL). Lubię szybkie akcje, nie cierpię odsyłania, zwracania, wymieniania, ale w życiu różnie bywa. Ostatnio kupiłem 2 wzmacniacze i z każdym był jakiś problem. Ferrum miał wadę fabryczną, więc go zwróciłem a Niimbus do wymiany pokrętło. Warto mieć też dłuuuugą gwarancję- na Niimbusa mam chyba 5 lat.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Dirian napisał(a):

Pierwszy model Airpods Pro wymieniałem dwa razy na gwarancji, a nigdy mi nie spadły, nie były używane w jakichś ekstremalnych warunkach, itp. W sumie to słuchalem ich może po 3-4h w tygodniu łącznie. Dwójki póki co od premiery dzielnie żyją.

 

Dobrze, że zdążyłeś, bo jest tylko rok, a w Polsce nie ma możliwości dokupienia Apple Care+ dla peryferiów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, HappyBlack napisał(a):

 

Dobrze, że zdążyłeś, bo jest tylko rok, a w Polsce nie ma możliwości dokupienia Apple Care+ dla peryferiów..

 

Zawsze zostaje rękojmia a tu są dwa lata. Ostatnio siostrze mojej partnerki padł iPhone 13 Mini, już po 12-miesięcznej gwarancji. Podeszliśmy do iSpotu gdzie był kupowany, wspomnieliśmy jak wygląda sytuacja i że chcemy reklamować w ramach rękojmi - przyjęli od razu, poleciał na serwis, za kilka dni wrócił z wymienioną płytą główną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności