Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

57 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Skoro piszesz, że na dobry początek, to znając życie będziesz brał też pod uwage następny etap rozbudowy systemu i tu odrazu Ci podpowiem, że nie ma lepszej maszyny do 1266 jak WA33 ;) Abyssy to absolutnie prześwietne słuchawki i jak wydobędziesz z nich pełen potencjał, to odwdzięczą Ci się niewiarygodnym wręcz brzmieniem. Polecam 🙂👍

Oczywiście! Gdybym miał możliwość brałbym wszystko od razu:) Na razie celem będą 1266, co mini teraz umożliwia, a potem zacznie się zabawa ze źródłami. Przed wa33 na pewno Bliss budzi jeszcze spore zainteresowanie pod te słuchawki. Dzięki za rady!

Edytowane przez Kajetanjazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, vonBaron napisał(a):

GS-X mini jest bardzo dobry do 1266, niegrzebany to półka Vio V550.

Ty zdaję się miałaś go przed Niimbusem, jeśli mnie pamięć nie myli... Jakbyś porównał te wzmaki z pamięci ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, docentore napisał(a):

Kolekcja Audio-Technica z serii ESW (EarSuit Wood) się powiększyła o 2 zakupy: nowy/stary ESW9ltd oraz ESW10jpn, ale te wymagają pracy czułości, serca i czasu, żebym skusił się na słuchanie.

Brakuje ESW950 (podobno 990h na zdjęciu to takie same słuchawki na rynek USA, podobnie było przy ESW9/ESW9a) oraz ESW11ltd, ale to już ciężko znaleźć (i potrafią kosztować 1-2k $, trochę
dużawo jak na przenośne słuchawki).

 

 

 

P5260695-01.jpeg

esw10jpn.jpeg

esw9ltd.jpg

P5260693.JPG

Gratulacje. Fajne maluchy, Jakbyś szukał dla nich kochającego domu to daj znać. 😊

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Gratulacje. Fajne maluchy, Jakbyś szukał dla nich kochającego domu to daj znać. 😊

Spoko. Mam jeszcze zapas części w szufladzie i kilka w drodze z serwisu ATH oraz głowę pełną pomysłów na nowe iteracje DIY. Stay tuned.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MichalZZZ napisał(a):

Nie zaprzecze, że jak widzę Woo, to odrazu mi się świecą oczy ;) Napisz pare słów jak to gra.

 

Gratki!

Dzięki. Mięsistym, zawiesistym, niezwykle nasyconym, pełnym, dużym dżwiękiem z nieprzygaszoną, błyszczącą górą, pełną średnicą i całkiem nieźle kontrolowanym basiskiem sięgającym piekieł jak trzeba (czasami wydaje mi się jak go słucham, że to moja stara trzepie dywany), ale klarownie i zgrabnie….coś jak słoń potrafiący tańczyć balet a nie w składzie porcelany 😊. To taka pełnokrwista, przenośna stacjonarka. Bateria nie trzyma zbyt długo, do 3.5h przy 2 lampach.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lobuz1 coś czułem, że po wypożyczeniu WA8 pozostanie u Ciebie :) Podejrzewam, że za jakiś czas może dołączyć do niego trochę większy krewniak 😉 Dźwięk lampowy ma swój niezaprzeczalny urok i bardzo sie cieszę, że się do niego przekonałeś. Gratuluję zakupu!🙂👍🥇

 

@MichalZZZ jeśli lubisz dźwięk WA33, to na pewno powinien przypaść Tobie do gustu jego mniejszy krewniak - w pewnym stopniu jest to "Baby WA33", którego atutem jest możliwość zabrania z sobą w podróż :) Jest stosunkowo niewielki, ale dźwięk oferuje w dużej mierze stacjonarny ze świetnym dociążeniem, potężnym basem, dużymi źródłami pozornymi i dobrą sceną :) Mnie to przekonało, tym bardziej, że jest bardzo cichy, nie przejawia skłonności do brzmienia i mogę do niego podłączyć słuchawki o niskiej impedancji oraz wysokiej skuteczności, jak Sonorousy :)

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tytus1988 napisał(a):

@lobuz1 coś czułem, że po wypożyczeniu WA8 pozostanie u Ciebie :) Podejrzewam, że za jakiś czas może dołączyć do niego trochę większy krewniak 😉 Dźwięk lampowy ma swój niezaprzeczalny urok i bardzo sie cieszę, że się do niego przekonałeś. Gratuluję zakupu!🙂👍🥇

 

@MichalZZZ jeśli lubisz dźwięk WA33, to na pewno powinien przypaść Tobie do gustu jego mniejszy krewniak - w pewnym stopniu jest to "Baby WA33", którego atutem jest możliwość zabrania z sobą w podróż :) Jest stosunkowo niewielki, ale dźwięk oferuje w dużej mierze stacjonarny ze świetnym dociążeniem, potężnym basem, dużymi źródłami pozornymi i dobrą sceną :) Mnie to przekonało, tym bardziej, że jest bardzo cichy, nie przejawia skłonności do brzmienia i mogę do niego podłączyć słuchawki o niskiej impedancji oraz wysokiej skuteczności, jak Sonorousy :)

Z tym krewniakiem to zobaczymy Przemku. 😊 Dziękuję.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Jeszcze nie zapłaciłem, ale po odsłuchach nie było odwrotu i nie oddam. 😊

Przepraszam i pozdrawiam wszelkiej maści Januszy- musiałem się pochwalić bo jak tlenu potrzebuję Waszej atencji. 😅

IMG_1170.jpeg

Ło Panie, do tego tylko Heki i masz endgame.

Nie mam teraz pieniędzy, ale moze kiedyś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, waski napisał(a):

Ło Panie, do tego tylko Heki i masz endgame.

Dziękuję, ale ja nie lubię Hihimanów. Mam fajne słuchawki, które zapewne złapią synergię m.in. AWKT, ADX5000 no i D8000 Pro LE czy Final Sonorous VI, Pandora Hope IV. Jeszcze ich nie podłączałem bo słucham ciągle z AT ESW950, ESW9 i WP900.  Daję sobie trochę czasu i jak nie znudzą mnie te lampki to spróbuję WA22 bo WA33 to za duża szafa.

 

 

IMG_1208.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Tytus1988 napisał(a):

 

 

@MichalZZZ jeśli lubisz dźwięk WA33...

Czy lubie ? Przemku, to najlepszy wzmacniacz jaki tylko mogłem sobie wyobrazić :) I powiem Ci, że dawno na nic tak nie czekalem jak na kuriera z nowymi lampami do niego. Baaardzo nie mogę się doczekać. 

 

Dziękuje chłopaki za opis WA8. Nie jestem wielkim fanem sprzetów przenośnych ze względu na charakter mojej pracy, gdzie większość czasu spędzam w domu (dlatego też preferuje stacjonarkę), ale może sie skuszę na odsłuchy i coś się z tego urodzi ;)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Dziękuję, ale ja nie lubię Hihimanów. Mam fajne słuchawki, które zapewne złapią synergię m.in. AWKT, ADX5000 no i D8000 Pro LE czy Final Sonorous VI, Pandora Hope IV. Jeszcze ich nie podłączałem bo słucham ciągle z AT ESW950, ESW9 i WP900.  Daję sobie trochę czasu i jak nie znudzą mnie te lampki to spróbuję WA22 bo WA33 to za duża szafa.

 

 

IMG_1208.jpeg

Zazdro, super masz słuchawki. D8000 to dźwiękowo mój mokry sen ale niestety nie potrafiłem wytrzymać z nimi dłużej na głowie. Pomimo dobrego rozłożenia ich masy przez pałąk na głowie to przesiadka na Heki lub Empyreany (nie wiem czy to trafne porównanie) to było uczucie jak bym zmienił wysokie buty górskie na kapcie.

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waski napisał(a):

Zazdro, super masz słuchawki. D8000 to dźwiękowo mój mokry sen ale niestety nie potrafiłem wytrzymać z nimi dłużej na głowie. Pomimo dobrego rozłożenia ich masy przez pałąk na głowie to przesiadka na Heki (nie wiem czy to trafne porównanie) to było uczucie jak bym zmienił wysokie buty górskie na kapcie.

Trochę ważą ale nie jest źle bo uszy wchodzą do środka i mogę dosyć długo słuchać. Mam jeszcze Sonorous X a te mają małe, płaskie pady, sporą masę i jest mniej ergonomicznie, ale nie narzekam.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, waski napisał(a):

Jeszcze jedno mi się przypomniało D8k bardzo głośno grają na zewnątrz.

Gdy miałem je w domu to żona wieczorami z pokoju obok prosiła bym przy przyciszył bo zasnąć nie mogła 😉

To prawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MichalZZZ napisał(a):

@waski

 

Które dla Ciebie słuchawki są bardziej komfortowe Empy czy Heki ?

Heki są mimalnie wygodniejsze (wiadomo to mocno subiektywna opinja) ale poszedłem w Meziaki bo tak jak Solarisy X super zagrywają mi się z Hugo2, a nie chce pompować więcej pieniędzy w sprzęt. Obecnie mój priorytet to adaptacja akustyczna pokoju pod duże audio, ale biorąc pod uwagę, że budowa, remonty to wór bez dna (na szczęście coraz bliżej końca) to na zabawki kasy brak.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności