Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kajetanjazz napisał(a):

Mam i ja:)

CF62E6C2-C2B3-4DEB-94F7-56E01E077A7C.thumb.jpeg.55a8cf3d2decade110d12a793cdb1f57.jpeg

2CB685DC-0056-45EF-AD80-5B5A18AB3962.thumb.jpeg.3662efba103dbf897f74626f24e80ed3.jpeg

image.thumb.jpg.e0a56fd5ab5153531d979cf147aef06a.jpg
 

Nie tak źle jak na studencki setup😁

4A893BCF-FAD6-4536-9AC7-42761D19CA2C.thumb.jpeg.518011c96771b030dad5037bfee53ba1.jpeg

Czy masz w komplecie adapter 3.5/6.35? Instrukcja podaje, że jest ale u mnie nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kajetanjazz napisał(a):

Nie mam nic takiego, ale i tak nie zamierzałbym tych kabli używać

Użyj i napisz kilka zdań porównania 🙂... Zadałem pytanie o kabel do HE1000SE tu:

a widzę, że masz Forza, który też mam w planach...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karkolomny napisał(a):

Użyj i napisz kilka zdań porównania 🙂... Zadałem pytanie o kabel do HE1000SE tu:

a widzę, że masz Forza, który też mam w planach...

Jasne, na dniach porównam. To jest noir hybrid HPC. Na razie dziś nie miałem czasu aż tyle z nimi spędzić, a teraz poznaję je z c9 po balansie. Niestety nie mam jak podłączyć stockowego kabla, bo mam xlr tylko. Mogę za to podłączyć 6.3mm do samego Hugo2, a Forze mam matc**jącą przejściówkę na 6.3mm też noir hybrid:)

B3D7495F-B07D-4828-8889-B1DDB98A887D.thumb.jpeg.41fb02fdd0f9d759c5fbc431c3db6663.jpeg

Edytowane przez Kajetanjazz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, docentore napisał(a):

Trochę japońskiego drewna dziś kurier przyniósł.

 

IMG_20230214_200631.jpg

IMG_20230214_200246.jpg

To JVC HA-FW1000T?  Moje jutro z dropa mają wyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał(a):

To JVC HA-FW1000T?  Moje jutro z dropa mają wyjść.

Tak, udało mi się wyrwać na ebayu z Austrii za 110euro

 

Daj znać jak dostaniesz, ja jestem zadowolony.

Edytowane przez docentore
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę policzyć 

CAMBRIDGE AUDIO MELOMANIA 1 PLUS 

BGVP Q2S 

PANASONIC RZ-S500B

TRN T200 

Tivoli Go Fonico 

Bomark Sifi 

Bomark Sifi II 

Tranya T20 

Tronsmart Onyx Neo 

Mifo O5 Pro 

Mifo O5 Plus

Klipsch T5 II MCLAREN Edition 

Jutro wyjdą z dropa JVC HA-FW1000T 

I jeszcze japkopodobne Haylou Moripods

Więcej grzechów nie pamiętam 

 

Ps. Prawie jak ty Finali 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 4
  • Thanks 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, blackromek napisał(a):

Dzisiaj dojechały 

 

Ogromne gratulacje! Wiem jak długo o nich myślałeś i jak za Tobą chodziły :) Daaawno temu już o nich rozmawialiśmy. I jak wrażenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, MichalZZZ napisał(a):

Ogromne gratulacje! Wiem jak długo o nich myślałeś i jak za Tobą chodziły :) Daaawno temu już o nich rozmawialiśmy. I jak wrażenia? 

Wielkie dzięki . O dźwięku jeszcze nie powiem za dużo słuchałem dosłownie 20 min , dobór padów i kabla przede mną , nie wiem czy nie pospieszyłem i nabyłem wersję otwartą ale co tam trzeba posłuchać 

Edytowane przez blackromek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte są bardziej wygładzone od zamkniętych, do Twojego toru powinny bardziej pasować. Są też ponoć ciut słabsze na basie od zamkniętych. Co ciekawe scenicznie się tak bardzo nie różnią, a w zasadzie wcale. Przynajmniej takie opinie się często powtarzają. Raz jeszcze gratuluję 🙂👍

Edytowane przez MichalZZZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, The Grand Wazoo napisał(a):

@lobuz1 jak gra ten Hiby? 

Kupiłem go głównie jako transport po coax (mają genialny kabelek z usbc na coax) pod Mojo 2, żółtą walizeczkę i stereo w drugiej mojej bazie…ale bardzo przyjemnie słucha się go solo. Jest to naturalne granie, ze szczyptą takiego ciepełka, więc nie jest to suche, mechaniczne, wyprane brzmienie jak to czasami zarzuca się Chińczykom na Sabre. Świetnie mi się go wczoraj słuchało z E5000- nie przytłaczał tych słuchawek, grały dynamicznie, nic się nie zlewało, z bardzo dobrą holografią ale i wypełnieniem- tak jak trzeba. Jest świetnie wykonany i ma prosty system, jest mały i ma dużą moc po balansie- korzystam z niego z wielką przyjemnością. Wifi 5GHz nie działa na kanałach powyżej 100, wiec trzeba ustawić router na sztywno, na niższe. Zamówiłem sobie jeszcze Shanling M0 Pro- jest jeszcze preorder . Mam teraz fazę na takie maleństwa.

Edytowane przez lobuz1
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności