Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Rozwiązanie z kartą w H7 to super sprawa, ale ma swoje ograniczenia pod względem funkcjonalności np. nie mogę znaleźć funkcji ‚szukaj’ i muszę przewijać do tego co mnie interesuje.

Na Head-fi jest wątek o H7, Shanling obiecał to naprawić:

It has search function, but it doesn't work for Synclink yet. But it's one of the things to enable ASAP.

 

56 minut temu, lobuz1 napisał(a):

Katalogowanie teź mogłoby być lepsze, więc najwygodniej mi puszczać muzyczkę przeglądając katalogi na karcie. 

Niestety Eddict player jest jeszcze w powijakach i nawet na M8 też szukałem muzyki, przeglądając katalogi. Katalogowanie jest kiepskie i zaczytuje jakieś śmieci z opisów.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, chico99 napisał(a):

IT01x ciągle dają radę, też je mam.

 

Zgadzam się, fajne rozrywkowe granie, w sam raz na spacery. Takie trochę mini IT07. Jestem ciekawy czy iBasso szykuje jakieś kolejne IEM-y, jakby dopracowali nieco granie z IT07 (mniej dudniącego basu, więcej detalu) to mógłby być hicior 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dirian napisał(a):

Jestem ciekawy czy iBasso szykuje jakieś kolejne IEM-y, jakby dopracowali nieco granie z IT07 (mniej dudniącego basu, więcej detalu) to mógłby być hicior 👍

 

Wygląda na to, że już przyszykowali, ale jak na razie bardzo mało informacji na ich temat. Nawet nie pochwalili się na swojej stronie czy profilu FB. Wątek na HF również bardzo skromny.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Akustik napisał(a):

 

Wygląda na to, że już przyszykowali, ale jak na razie bardzo mało informacji na ich temat. Nawet nie pochwalili się na swojej stronie czy profilu FB. Wątek na HF również bardzo skromny.

 

 

Faktycznie, zapomniałem o tych słuchawkach z dziwną wtyczką :D Swoją drogą kabelek wygląda jak żywcem skopiowany z Oriolus Szalayi, pomijając ten śmieszny wtyk. Wydaje się jednak, że to nie będzie jakiś totalny end-game (design raczej nie sugeruje czegoś topowego), ale w sumie to dobrze ;)

 

Edit: Jest jakaś pierwsza opinia z Head-Fi: 

https://www.head-fi.org/threads/ibasso-it05.966393/

 

Według niej grają dość jasno i zupełnie inaczej od IT07. Trochę szkoda, bo liczyłem na rozwinięcie tego dźwięku. Nie bardzo lubię jasne IEM-y, bo z reguły zbyt bardzo one idą w sybilizację i ogólną ostrość, no ale póki co nie przekreślam.

 

 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś za normalną cenę czy thomanową? Jak za thmomanową to jak ci nie podpasują to może je od ciebie wezmę na zapas. O ile dobrze liczę to kończy się trzeci tydzień jak tylko na tych 480 słucham. Kabel mają okropny. Z pamięcią kształtu.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MPM napisał(a):

Za opakowanie szacun dla producenta. Wyglada jakby kosztowaly 1k zlotych

20230223_171104.jpg

20230223_171119.jpg

20230223_171134.jpg

 

Napiszesz coś więcej jak to gra? Gdzieś w sieci czytałem, że dość płasko i generalnie nuda. Ile w tym prawdy?

 

btw. wyglądają sporo lepiej niż na fotkach producenta ;) 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, MPM napisał(a):

Tej tezie od razu przeczy regularna cena tych słuchawek.

Ta teza pasuje również do słuchawek za 400zł jako nówki. Poza tym to nie ja napisałem, że te Ultrasone grają "płasko i nudno" - ja tylko skojarzyłem fakty. @MPM rozumiem, że słuchałeś tych słuchawek i nie uważasz, że grają one "płasko i nudno"? Jestem zainteresowany Twoją opinią.

Edytowane przez Kazimierz9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyjęte z pudełka. Pograly koło 1,5 godziny i na podstawie takiego odsluchu nie mogę twierdzić że grają płasko i nudno. Przede wszystkim grają przestrzennie. Inne wnioski w miare odsluchow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MPM czy słuchałeś Sennheiser HD380 pro? Jeżeli tak to jak się mają do tych Sennheiserów Ultrasone 480i pro? Jestem ciekaw tego porównania, bo moim zdaniem te Sennheisery grają ...płasko i nudno. 

Takie Ultrasone przydałyby mi się do pociągu na dojazdy do pracy ale pod warunkiem, że coś sobą prezentują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności