Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Compton napisał(a):

Dosyć istotny.

AES to jak balans w wyjściu słuchawkowym.

Coax to zwykłe single ended.

 

3 godziny temu, vonBaron napisał(a):

Nie

 

@Qaz12 którą pigułkę wybierasz? :D

Edytowane przez dweet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RadekBe gratuluję!🙂👍🏆 Też należę do sympatyków iFi, posiadając kilka ich akcesoriów oraz iESLa, który sprawuje się znakomicie z elektrostatami i trudniejszymi do napędzenia innymi modelami słuchawek.

 

@Aro91 gratuluję zakupu Sony CD380🙂👍🏆 Ciekawy model, ale nie miałem nigdy okazji go posłuchać. Czy mógłbym Ciebie poprosić o możliwość ich porównania z AKG K712 PRO. Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał(a):

@RadekBe gratuluję!🙂👍🏆 Też należę do sympatyków iFi, posiadając kilka ich akcesoriów oraz iESLa, który sprawuje się znakomicie z elektrostatami i trudniejszymi do napędzenia innymi modelami słuchawek.

 

@Aro91 gratuluję zakupu Sony CD380🙂👍🏆 Ciekawy model, ale nie miałem nigdy okazji go posłuchać. Czy mógłbym Ciebie poprosić o możliwość ich porównania z AKG K712 PRO. Z góry dziękuję i pozdrawiam! :)

 

Dzięki @Tytus1988, to mój pierwszy z akcesoriów od iFI - świetnie wykonany, mocarny (14W, 16Ohm), funkcja XBass, przełączanie między trybem tranzystora a lampy. I iESL pasuje do kompletu (nie planuję) :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Kajetanjazz napisał(a):

To ja się na trio zdecydowałem zamiast u12t:)

6FAC7691-7DFE-4ADC-A776-84297BA7181A.jpeg

Trio byłyby pewnie drugimi, których sprzedaży bym żałował. Ale ich jeszcze nie miałem. W sumie nie wiem czy by nie wypadły lepiej w muzyce, której słucham, choć u12t pewnie bardziej mi podchodzą sygnaturą. Natomiast dla mnie wszystkie 64 Audio grają niepowtarzalnie, wg własnej szkoły. Gratulacje :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tommir napisał(a):

Trio byłyby pewnie drugimi, których sprzedaży bym żałował. Ale ich jeszcze nie miałem. W sumie nie wiem czy by nie wypadły lepiej w muzyce, której słucham, choć u12t pewnie bardziej mi podchodzą sygnaturą. Natomiast dla mnie wszystkie 64 Audio grają niepowtarzalnie, wg własnej szkoły. Gratulacje :)

Z 64 audio wszystkie są zestrojone z głową, a przynamniej z jakimś celem. Jestem fanem tego tubeless design. Akurat trio długo już u mnie są i po przetestowaniu wielu droższych opcji, nie zamierzam ich na nic wymieniać. A dzisiaj założyłem konto na tym forum to pomyślałem, że się podzielę (+trzeba nabić te 50 postów by móc ogłoszenia dodawać:)

 

Miłych odsłuchów!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Jeycam napisał(a):

Żeby były do biura. :) Po skręceniu basu w EQ da się ich nawet słuchać, dobrze działają z Androidem i w uszach trzymają się lepiej niż Airpodsy Pro.

 

image.png

 

Testowałeś może ANC jak wypada na tle AirPodsów? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe brzmienie. Planar z super zejściem basu. Przestrzenny, moim skromnym zdaniem świetne małe planarki z dużym dźwiękiem. 

 

IMG_20230203_152842_edit_333250115456437.jpg

IMG_20230203_193809_edit_342990718896618.jpg

Edytowane przez pua
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności