Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Kuba_622 @lobuz1 że się tak wyrażę "kupnięte" z Fonnexa i już nawet paczka wprowadzona do systemu. Zobaczymy jak z Hugo 2 zagrają. Z tego co @Kuba_622 piszesz, mogą pasować idealnie. Miałem kiedyś tipsy Fonnexa i faktycznie bardzo dobre. Teraz jeszcze dobry, tani DAP na spacery z psem... Gdyby tak tommir poczekał do 5 września, to WM1A może być w zasięgu zainteresowania. :) 

Edytowane przez The Grand Wazoo
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham właśnie z RU6 i podoba mi się takie połączenie. Zaciekawiła mnie też ich armatura Heaven II za 349żł bo ma całkiem niezła recenzję.

https://kropka.audio/test/sluchawki/recenzja-final-audio-design-heaven-ii/2/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał:

@lobuz1 Jaki to model Piano Forte?

IX. Słuchałem też X. Jaki Ty miałeś?

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, euter napisał:


Miałem X. Rozumiem, że wyprzedają się z egzemplarzy demo, więc pewnie dostałeś w fajnej cenie 👍

Te moje są nieużywane 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, euter napisał:

 

Jeśli kiedyś Ci się znudzą, odezwij się do mnie ;)

Oki. Dzisiaj posłuchałem sobie kilku modeli m.in A8000, ale nie będę tam siedział cały dzień bo nie wypada i musieliby mnie wypraszać 😀. Zażartowali jak wychodziłem: „To do zobaczenia jutro”. 😀

056C8E2F-C36E-47F6-8D9B-223D5F3D40DB.jpeg

7C5633B5-B7C2-400D-B9D0-0A92279D6A59.jpeg

0E412EFA-1596-4669-8A28-777530F06EB5.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Pierwsze wrażenie: ale małe to to. Drugie: dobrze wykonane i solidne. Trzecie: ciężkie jak na takie maleństwo. No i "gra" czyli przełącza między źródłami i wzmacniaczami. Działa w obie strony: 2 źródła -> 4 wzmacniacze, 4 źródła -> 2 wzmacniacze. Bardzo praktyczne urządzenie. 

 

 

IMG_1032.jpg

Dobrej pory mam coś podobnego. Przełącznik 2 wzmacniacze na jedne kolumny. Obecnie działa tylko jeden wzmacniacz ale sprzęt mam nadal .

Beresford...miałem takiego DACa . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.08.2022 o 21:30, Rafacio napisał:

Kupiłem Bubie płytę w Biedrze.

1660764495418.jpg

 

Mam te płytę w wersji De Luxe Edition na 2CD... ale drugi CD zawiera m.in. 5 różnych wersji Greensleeves oraz 7 "alternate takes" It's Easy To Remember - w rezultacie chyba ze dwa razy słuchałem tych dodatków, a mam te płytę od kilku lat. Z reguły kończy się na słuchaniu pierwszego CD, czyli regularnego albumu "Ballads". Z drugiej strony - kosztowała tylko dwie dychy, grzech było nie brać za tę cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze mnie jazzman jak z koziej dupy trąba. Ale Coltrane lubie i jako jednego z niewielu w miarę rozpoznaję. Ale ta konkretna płyta jest tak relaksująca, że razem z kotem zasypiamy. Z jazzu jeszcze trochę Milesa słucham, Armstronga itp. wykonawców. Jakiś nowoczesny free jazz itp. to dla mnie kakofonia i na dodatek wszyscy grają tak samo. A słuchanie jazzu zaczęło się od Davisa, ale po czasie wyszło, że wolę Coltrane.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@The Grand WazooDziękuję🙂

W sumie niedużo🙂.

Moodlab TDA1543

Audio Note Kit1.1(AD1865N)z lampą Brimar 12au7

Diy z TDA1541(wyjęty z Marantza) z  Metronome 2.0 i lampie Brimar 12ax7 i PS Vane 12ax7

no i ten chińczyk(AD1865J)z 6n11 i 6z4

Jak jest za dużo to sprzedaje🤣

Edytowane przez NuYam
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dirian napisał:

Farciarz, ja nie zdążyłem

Uuuu... szkoda, że nie zdążyłeś, bo są fantastyczne .... mam na myśli warstwę wizualno-kolorystyczną , brzmieniowo natomiast, są równie znakomite, uwzględniając szczegółowość, szerokość sceny  itd.

Podbicie basu o 2db nie jest wcale przesadzone i zbędne, jak niektórzy twierdzili, ale takich opinii wygłaszanych a priori nie można i nie powinno się traktować poważnie. Innymi słowy mówiąc, trzeba najpierw wsadzić sobie słuchawkę w kanał i posłuchać 😄 Co do ostatecznych wniosków i konkluzji..... muszą jeszcze trochę sobie pograć, aby móc o nich nieco więcej powiedzieć... na tę chwilę, po kilku godzinach jest bardzo dobrze.

@Dirian jeden lub dwa dni po złożeniu swojego zamówienia, wszedłem na hifigo i już przy Z12 była informacja, że są "sold out" zatem, zdążyłem w ostatniej chwili....

 

Edytowane przez Tome-k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności