Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Najner napisał:

S12 są fantastyczne, dają mi bardzo dużo radości. Większości ludziom się podobają, ale zdarzają się i tacy, którym nie podejdą i lądują na giełdzie przez dosyć masywny dół, ale moim zdaniem ten bas jesy bardzo dobrej jakości, schodzi cholernie nisko i ukazuje masę faktur. Szarpnięcia kontrabasu czy gitary basowej to jest naprawdę bardzo wysoka półka, wiele dużo droższych słuchawek dokanałowych i wokółusznych nie ma podjazdu w tym aspekcie do S12. A co do Tidala vs Spotify, to mam subskrypcję w obu serwisach już od lat, niektóre kawałki brzmią lepiej tu, a inne tam, takie wrażenie odnoszę. Na pewno Spotify duuuuuuużo lepiej poleca nową muzykę, więc u mnie musi zostać do odkrywania nowych wykonawców.

Jest tak jak piszesz :) ważne, że poza basem jest jeszcze masa smaczków muzycznych, które te słuchawki oferują. 

Dla mnie sztos. Co do streamingu, to spotify bardziej mi podchodzi pod kątem obsługi z każdego urządzenia gdzie jestem zalogowany. A dźwiękowo, wydaje mi się, że Spotify ma podbity dół, na Tidalu mniej tak to czuć, przy tych samych utworach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @Przemi No to nie ja jedyny się totalnie zawiodłem na tej pomarańczy, choć oczekiwania były spore. Dzięki za wyczerpujący opis S12! Tak je zachwalacie, że chyba sam się skuszę. Może rzeczywiście wybiją się przed szereg i odchudzę moją kolekcję IEM-ów.

 

3 godziny temu, Rafacio napisał:

Zgaga pewna.

Są pewne produkty "zgagogenne", ale ogólnie alkohol do nich należy, choć ja po żadnym z tych piw nie miałem zgagi, a na jednym nie poprzestałem. Ogólnie warto się pochylić nad swoimi nawykami żywieniowymi.

 

@Najner Ja właśnie z tego powodu używam Spotify. Natomiast w obu serwisach denerwują mnie znikające utwory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hustler niestety piwko słabe, ale to drugie Geleto lepsze. 

 

Co do s12, bierz śmiało, kawałek dobrego sprzętu. Ja jeszcze planuję zobaczyć jak to pogra na adapterze BT wpinanym od razu do słuchawek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Przemi napisał:

Ja jeszcze planuję zobaczyć jak to pogra na adapterze BT wpinanym od razu do słuchawek. 

 

O, to ja pewnie będę szybszy, bo mam właśnie taki zestaw na chacie, jutro pewnie uda mi się posłuchać to podzielę się wrażeniami 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.08.2022 o 01:04, Przemi napisał:

@Hustler niestety piwko słabe, ale to drugie Geleto lepsze. 

 

Co do s12, bierz śmiało, kawałek dobrego sprzętu. Ja jeszcze planuję zobaczyć jak to pogra na adapterze BT wpinanym od razu do słuchawek. 

A wiesz może gdzie taki adapter do S12 można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Andrewek napisał:

A wiesz może gdzie taki adapter do S12 można kupić?

Np taki? https://mp3store.pl/kable/sluchawkowe/fiio/2021251220446222115/6953175730804/fiio-utws5-modul-true-wireless-do-sluchawek-zlacze-2-pin

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andrewek możesz sobie po prostu w google wpisać frazę "bluetooth 2pin" i poszukać, albo skorzystać z linka od kolegi wyżej. 

Edytowane przez Przemi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Andrewek napisał:

A wiesz może gdzie taki adapter do S12 można kupić?

Ja do swoich s12 wziąłem taki:

https://m.pl.aliexpress.com/item/1005002848089532.html

 

20220815_193755.jpg

 

Na razie udało mi się jedynie posłuchać ok. 15 min na spacerze, ale bardzo podobało mi się to co usłyszałem. Muszę jeszcze trochę czasu z nimi spędzić, ale wygląda na to że hajp w pełni zasłużony.  Specjalne podziękowania dla @Najner za doradzenie mi ich, kiedy zastanawiałem sie nad nimi lub anew x-one - s12 to był chyba strzał w 10 (albo w 12, hehe) 🤜

 

UTWSy od fiio też będą pasować, ciekaw też jestem jak by zagrały w takim połączeniu.

Edytowane przez jouhou
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, e1mo napisał:

zero.jpg

 

Krótko i na temat jeśli chodzi o budżetowe IEMy - "Umarł król, niech żyje król!" (ciekawe, na jak długo 😛)

 

Do przyszłego tygodnia 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hubercik12311 napisał:

Do przyszłego tygodnia 🤣🤣🤣

 

Jeśli tak, to jeszcze parę tygodni i dojdziemy do poziomu IE600 (i jeśli o mnie chodzi, to nie mam nic przeciwko 😛).

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kuba_622 napisał:

 

E tam, jeśli chodzi o budżetowe IEMy to król od dawna ten sam, żyje i ma się dobrze ;)

 

e500.jpg

 

Każdy ma swojego króla,  ja jednak (póki co) pozostałbym przy swoim królu ;) .

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

Ale słuchałeś kiedyś tych E500? Jak nie, a lubisz "analogowe", "audiofilskie" granie, to polecam, zupełnie coś innego niż tanie chińczyki ;)

 

Tak słuchałem, ale wtedy jakoś nie podeszło mi ciemniejsze granie. Mimo wszystko zaryzykuję i kupię je ponownie, może się przekonam. Z drugiej strony, przyrównywanie Salenotes Zero do tanich chińczyków jest dla nich bardzo krzywdzące (wiem, bo przewinęły się przez moje ręce słuchawki takich marek jak KZ, CCA, TRN, KBear itp. <_<)

Edytowane przez e1mo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@e1mo Doceniam to, że Chińczycy robią coraz lepsze słuchawki za małe pieniądze, ale E500 mają dla mnie jedną bardzo unikalną cechę - grają zupełnie gładko, bez żadnych słyszalnych pików. Poza tym mają zaskakująco dużą scenę, jak na taką konstrukcję, oraz dostajemy z nimi komplet bardzo dobrych tipsów.

Jak nie lubisz "ciemnych" słuchawek, to mogą być nie dla ciebie, dla mnie taki dźwięk jest bliższy tego, co słyszę z dobrych kolumn, większość słuchawek odbieram jako przejaskrawione.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

@Kuba_622 a gdzie je kupiłeś? Też o nich myślałem, ale są już chyba niedostępne. 

@The Grand Wazoo moźesz je kupić w firmie Fonnex w Nadarzynie. Firmę prowadzi miła Pani i Japończyk, z którymi można uciąć sobie miłą pogawędkę a przy okazji otrzymać jeszcze lepszą ofertę. :) Można też ich było spotkać na targach- w tym roku wystawiają sie na Narodowym. Wziąłem 2 pary (jedna dla żony) bo jak grają  jak z moich uważam dobrych kolumn to trzeba spróbować. 😀 Przy okazji wpadły jeszcze inne fanty.


 

2957FC34-B96C-4847-B5F2-6F8E6D4327C0.jpeg
D3B9DDCE-7C91-4A15-9725-F1F3C48F492B.jpeg

F77B06AB-AB97-4B00-8219-08CA71073062.jpeg

E72BE08F-2659-4763-B89F-BB6A6D5582DB.jpeg

6DA912EA-E5F6-4EA1-923F-E7E4B3CA76CA.jpeg

FA673948-5814-4D43-8648-E5BE76BA684A.jpeg

8643B9E1-D75A-4ED6-AAE0-8D7543A38D43.jpeg

EC8BCC40-D21F-4738-8D11-6B27653D4869.jpeg

638F726E-AE31-4F5E-81A9-77D18F487C9F.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności