Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, Tytus1988 napisał:

Chyba agent 007 zostawił u mnie swoją walizkę z ciekawą zawartością...

 

20220828_111610.jpg

 

... w postaci złoto-brązowej Omegi 2 mk1 😉

 

Lumii_20220827_210222908.jpg

Gratuluję! Król na tronie,  może być tylko jeden 😉✌.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez Tytusa i Radlka wczoraj znów przeglądałem stronę Stax. Sprawa ucichła bo nie mam miejsca na ten energizer, a koledzy dorzucają do pieca hype. 😡

  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje najszczersze gratulacje Przemku! 


Ja również przez Ciebie i Radka oraz Pawła z sąsiedniego forum sobie co rusz czytam o Staxach i nie ukrywam, że bardzo chciałbym posłuchać takiego toru. Może nawet bym się skusił jakby mi przypadło do gustu takie granie. Jeżeli będę miał możliwość to napewno sobie wezmę na testy. Zwłaszcza te nowe X9k mnie interesują - piękne są :)

 

Raz jeszcze gratuluję i życzę miłych odsłuchów 👍

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Chyba agent 007 zostawił u mnie swoją walizkę z ciekawą zawartością...

 

20220828_111610.jpg

 

... w postaci złoto-brązowej Omegi 2 mk1 😉

 

Lumii_20220827_210222908.jpg

 

 

Cudo, gratulacje! mk2 przesyłają pozdrowienia :). A case do teraz robi wrażenie, a kilka już widziałem :).

Wyglądają na stan mint, świetny zakup.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, saudio napisał:

Tu masz porównanie elektrostatów chyba wszystkich starszych wersji:
http://audiohobby.pl/index.php?topic=4881.5790

 

Dodać do tego należy fakt, że w/w wskazuje na mk2 z ~2013, gdzie nie było jeszcze rewizji mk2.9. Numery rewizji typu 2.5/2.9 nie są z resztą, według mojej wiedzy, oficjalnymi numerami - a nadanymi przez użytkowników. Np. na moich z 2019 roku (na pudełku) widnieje napis mk2. Sam Wiktor najwyżej zawsze stawiał mk1, o 2.9 jednak czytałem, że z port mod'em są im bliskie a dla niektórych (a jakże) są lepsze. Mam w najbliższych dniach w planie zweryfikować to organoleptycznie, nauczony tym, że opisy nie grają i należy doświadczać samemu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

@The Grand Wazoo dziękuję i szczerze gratuluję poszerzenia się w najbliższym czasie rodziny!🥳✌ Jestem pewien, że Wnuczka będzie Twoim oczkiem w głowie:)) 

 

Co się tyczy wydatków... u Ciebie będą one rozłożone w dłuższej perspektywie czasu, a u mnie krótszej, co wiązało się u mnie ze sprzedażą kilku sprzętów ;)

 

Dziękuję Przemku. Oczkiem w głowie to na pewno, bo skarbonką już jest ;) 

Jak się osłuchasz, to wproszę się na herbatę i może przy okazji posłucham tego "agenta" :) 

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, dweet napisał:

 

Tylko jakość wykonania... U mnie po pół roku zaczęło przerywać

JA zamówiłem po sprawdzeniu adaptera od kogoś, kto ma go ponad rok, używa regularnie i nie miał zastrzeżeń co do jego działania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, tommir napisał:

No bardzo jestem ciekaw

Pozwolę sobie napisać prywatnie i nieprofesjonalnie ale niesamowicie leżą mi te słuchawki :D Świetny, niesamowity i perfekcyjnie umiejscowiony wokal - trochę blisko ale tak soczyście zrealizowany i wydzielony z reszty ścieżki że aż chce się tego słuchać. Fantastyczny charakter basu dopasowujący się do utworu - pełen detali chociaż gra gdzieś w tle albo klubowy i potężny gdy na porządnie rozkręci się BCD. A to wszystko wykończone przyprawą z tonów wysokich które jakimś cudem nie gubią się w tym natłoku informacji z innych rejestrów i grają na swoim planie. Kawał solidnej sceny w szczególności na boki i wgłąb, bodaj najczystsze tło jakie słyszałem wśród IEMów, w swojej cenie na pewno. Me gusta. Jak Odiny?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności