Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Bakuś jak tam se dowalał te słynne +17 deBsów do Fosztieksów Dziewięćsetek to mu tam teraz bas już niepotrzebny, ewentualnie kiedyś można se kupić Ultrasone Pro Dziwieńćset bo poza tym to nie wiem co. Wszak Rafacio mówi że Abyssy to se co najwyżej czołgiem można przejechać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bakus1233 napisał(a):

Nie ma basu 😅

Zaklej taśmą (możesz tez zalepić patafixem) tą "wentylację" od strony głowy, to powinno basu przybyć :) 

 

AorPods.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

i jeszcze to bo byłem wyjątkowo grzeczny w tym roku.

Jakiś tydzień temu przesłuchałem ponad połowę dyskografii Rypdala na Spotify 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bednaar napisał(a):

Jakiś tydzień temu przesłuchałem ponad połowę dyskografii Rypdala na Spotify 😉 

Słucham go namiętnie od dłuższego czasu. Skandynawski jazz zawsze mnie interesował a ten artysta jest wielkiego formatu. Muzyka ma niesamowity klimat. Pozdrowienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Słucham go namiętnie od dłuższego czasu. Skandynawski jazz zawsze mnie interesował a ten artysta jest wielkiego formatu. Muzyka ma niesamowity klimat. Pozdrowienia.

A spośród jazzu skandynawskiego chyba Norwegia dominuje - mimo, że Szwecja ma najwięcej mieszkańców.

Mam album "Odyssey In Studio And Concert" Terje Rypdala wydany w formacie 3-CD boksu. Jest to po prostu dwupłytowy album Odyssey (pierwsza edycja na CD była jednopłytowa i zabrakło tam ponad 20-minutowego utworu Rolling Stone) nagrany przez grupę Terje Rypdala nazwaną po prostu Odyssey. Trzecia płyta to znów grupa Odyssey, ale z towarzyszeniem jazzowej orkiestry radia Sztokholm - czyli współpraca norwesko-szwedzka, nagrania na żywca, ale w studio radiowym, z udziałem publiczności, płyta nosi tytuł Unfinished Highballs i jest to najlepsza moim zdaniem rzecz, jaką w ogóle nagrał Terje Rypdal. Aż dziwne, że tak długo nie wydano tego na żadnej płycie (rok 1976).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SUN77 napisał(a):

Jeszcze nie moje

No to nie ma czym się chwalić😏.

Temat jest "Muzyczne Zakupy".

Edytowane przez deadman42
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, SUN77 napisał(a):


Ale za nie zapłaciłememoji1318.png Jak coś nie tak to w aptece jest specjalny krem…


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

👍. I świetnie, że napisałeś o aptece. 

To od razu wyjaśniłeś jakim typem człowie(cz)ka jesteś😁.

Żegnam ozięble w takim razie😝

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm

Panowie co się dzieje? Mam IEM’y na odsłuch, za których wypożyczenie musiałem zapłacić prawie całą ich wartość ceny detalicznej. Z racji, że model Volur nie jest jeszcze dostępny a Pan ze sklepu był tak uprzejmy i wypożyczył mi powyższe modele, do póki nie odsłucham Volur nie zdecyduje się ani na jedne ani na drugie ale na pewno któreś z tej trójki zostaną ze mną. Tak na marginesie, to jest kwestia najmniej istotna i nie ma chyba potrzeby odpalać gó…….yPozdrawiam serdecznie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SUN77 napisał(a):

Mam IEM’y na odsłuch, za których wypożyczenie musiałem zapłacić prawie całą ich wartość ceny detalicznej.

 

Wypożyczenie (nawet jeśli wiąże się z kaucją) nie można nazwać zakupem.

Wydaje mi się, że rozchodzi się tylko (i aż) o to.

 

 

2 godziny temu, SUN77 napisał(a):

do póki nie odsłucham Volur nie zdecyduje się ani na jedne ani na drugie ale na pewno któreś z tej trójki zostaną ze mną.

 

A jaki model jest numerem trzy?

 

Widzę 64 Audio Volür, FiR Audio Xenon 6.. Jedyna trzecia rzecz to choinka. 🌲

EDIT: a jednak źle widziałem.

 

19 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Oraz AZ60

 

giphy-downsized-large.gif

Edytowane przez HappyBlack
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności