Skocz do zawartości

Fanklub AKG


Sojek_88

Rekomendowane odpowiedzi

Też aktualnie mam je w swojej pierwotnej konfiguracji, ale głównie przez dół HDPka, który pięknie je wyciąga i konieczność trzymania się jak najbliżej formy stockowej na potrzeby testów. Porównując je w kolejnej rundzie testów z HE-5LE naprawdę twierdzę, że za tą cenę Q701 i K612 PRO to skarby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też aktualnie mam je w swojej pierwotnej konfiguracji, ale głównie przez dół HDPka, który pięknie je wyciąga i konieczność trzymania się jak najbliżej formy stockowej na potrzeby testów. Porównując je w kolejnej rundzie testów z HE-5LE naprawdę twierdzę, że za tą cenę Q701 i K612 PRO to skarby.

 

To również u mnie mocny argument za wersją niemodowaną.

 

K612 PRO pewnie będą u mnie niedługo. Rozumiem, że wrażenia pozytywne? :)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, lepsza wygoda i różnice w dźwięku dość znaczące. Na headfi w porównaniu z K702 wygrywają K612 np. naturalnością i realizmem sceny

no ta naturalność mnie właśnie po czasie znudziła w 601

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jest sens, lepsza wygoda i różnice w dźwięku dość znaczące. Na headfi w porównaniu z K702 wygrywają K612 np. naturalnością i realizmem sceny

no ta naturalność mnie właśnie po czasie znudziła w 601

 

E-tam nie wierzę komuś kto zamówił Bocielli The best Of ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jest sens, lepsza wygoda i różnice w dźwięku dość znaczące. Na headfi w porównaniu z K702 wygrywają K612 np. naturalnością i realizmem sceny

no ta naturalność mnie właśnie po czasie znudziła w 601

 

E-tam nie wierzę komuś kto zamówił Bocielli The best Of ;)

 

tego "The best Of" nie widziałem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wróci DobreAudio, to powinna się niedługo pojawić. Testowałem wersję czarną Made in China, teraz chyba znając już je z 7N i bass-port modem muszę to zaktualizować, chociaż Audiofanatyk właściwie temat wyczerpał :)

 

Ja cofnąłem bass-port mod. Cienki plaster z fizeliny i po sprawie. Wolę niemodowane, za to bardzo podoba mi się co robi z nimi 7N.

Edytowane przez maciux
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam AKG K612,jestem pod wrazeniem ich brzmienia,w tej cenie trudno o cos lepszego w srednicy!Pozdrawiam fanow AKG.

 

Prawda to. Męczę je od pewnego czasu, myślę że AKG spokojnie mogło wycenić je wyżej (dobrze, że tego nie zrobili).

 

*Thomm, skreśliłem na wszelki wypadek ;)

Edytowane przez maciux
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,posiadam AKG K612,jestem pod wrazeniem ich brzmienia,w tej cenie trudno o cos lepszego w srednicy!Pozdrawiam fanow AKG.

 

Prawda to. Męczę je od pewnego czasu, myślę że AKG spokojnie mogło wycenić je wyżej (dobrze, że tego nie zrobili).

 

Czy muglbys polecic mi jakiegos DACA ,chcialbym tez posluchac plikow hi-res.z komputera.

Mysle nad tym urzadzeniem,http://www.ebay.co.uk/itm/AUNE-X1-MK2-24BIT-MINI-USB-DAC-Headphone-AMP-Pre-amp/321147408274?_trksid=p2047675.c100011.m1850&_trkparms=aid%3D222006%26algo%3DSIC.FITP%26ao%3D1%26asc%3D20140107083358%26meid%3D5503098938658832097%26pid%3D100011%26prg%3D20140107083358%26rk%3D0%26rkt%3D10%26sd%3D330403583026 to ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam,posiadam AKG K612,jestem pod wrazeniem ich brzmienia,w tej cenie trudno o cos lepszego w srednicy!Pozdrawiam fanow AKG.

 

Prawda to. Męczę je od pewnego czasu, myślę że AKG spokojnie mogło wycenić je wyżej (dobrze, że tego nie zrobili).

 

 

Uważaj, bo jeszcze jacyś decyzyjni z AKG to przeczytają i podniosą cenę 612pro ;)

 

Całonocna sesja z dwutygodniowymi Q701 (Rolling Stones, U2, Peter Gabriel itd.) A na deser "Symphonica" George'a Michaela.

 

Kocham te słuchawki, po prostu. I chyba żadnych innych do szczęścia nie potrzebuję.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Kocham te słuchawki, po prostu. I chyba żadnych innych do szczęścia nie potrzebuję.

 

Cóż, miałem dla Ciebie HD800...

 

Zawsze mogę zrobić skok w bok i zdradzić AKG z Senkiem ;)

 

A tak serio: chciałbym posłuchać kiedyś HD800. Tak samo jak Orpheusa Sennheisera (moje wielkie, wielkie marzenie).

 

Plus kilku innych modeli słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja cały czas jestem użytkownikiem Q701 jak się okazało, może to i dobrze bo mam okazję przetestować kabel Mikołaja o którym pisał manuel jak i Evil i muszę przyznać że jestem pod wrażeniem , różnice są subtelne ale jednak , słuchawki dostały lepszego ''drajwu'' , lekko podbity bas ładna góra bez żadnego ziarna zdecydowanie bardziej trafił w moje gusta niż OCC7N , otwarcie bass portów powoduje za bardzo schowany środek jak dla mnie , tu ten efekt jest naprawdę minimalny + lepsza góra , naprawdę ciekawy kabel , użytkowanie tylko może przysporzyć kłopoty ale jak nie będę go męczyć (zginać) to kabel na lata .....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W teorii jest to najlepszy typ przewodnika, jaki można zastosować dla tych słuchawek. W praktyce jednak jego wymiar praktyczny jest daleki od ideału. Brzmienie brzmieniem, ale w pracy nie mogłem z nim wytrzymać zbyt długo, bo bardzo szybko zaczynał przeszkadzać i irytować. Także doświadczenia mamy widać zbieżne.

 

Pozwolę sobie dopowiedzieć, że te "ziarno" niestety nadal w nich jest i będzie, po prostu nie dochodzi tak do naszych uszu, jak na np. stocku, ani też przy porównaniach z czymś, co faktycznie ma wyraźnie większą rozdzielczość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Lordzie, w tym przypadku za soniczne raje trzeba zapłacić komfortem ...hmm, brakiem komfortu. Kabel jest sztywny, do pewnego stopnia tylko elastyczny, mówiąc krótko, wkurzający :D ale, pal licho, użytkować się da. A gra zaprawdę, przednio. Occ7n mam tylko z d7100, do hd600 wezmę od Mikołaja jego wynalazek, zamiast planowanego occ7n.

A teraz rzucę bombę ! Piotr Ryka odkrył synergię k712 z iPadem! Sprawdziłem - z moimi recablowanych przez Mikołaja k701 (do q701)!

Potwierdzam! Gra świetnie ! Na full głośności tylko na dobrych plikach, co prawda, ale i mocy starcza i słuchawki grają swoim charakterem (czego e17 nie potrafiło zrobić). IPad mini i iPod touch5 niestety nie dają już rady :(

A co jeszcze dodaje pikanterii, Majkel twierdzi, że nie jest to wcale dziwne :D i tłumaczy to technicznie :)

Ale jaja :) najbardziej cieszyła się moja żona słuchając wczoraj zamiast z srh1440 z IPada w k701. Nawet ten średnio wygodny kabel jej nie przeszkadzał :D bananaryja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności