Skocz do zawartości

Czy my jesteśmy normalni?


hechlok

Rekomendowane odpowiedzi

iDAC-6, w którym lampa gra jak tranzystor a tranzystor jak lampa, tak mi się przynajmniej wydawało ma meetice.

 

powinienem go kupić? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jedno z niewielu forów gdzie regularnie zaglądam, bo ludziom chce się pisać, w większości piszą z sensem i nie obrażają innych.

Tak więc wciągnęło mnie i czasem lubię choćby tylko poczytać, tak więc i ja zostałem pacjentem tego oddziału...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

iDAC-6, w którym lampa gra jak tranzystor a tranzystor jak lampa, tak mi się przynajmniej wydawało ma meetice.

 

powinienem go kupić? ;)

 

Nie wiem jeszcze nie dotarł, miałem przed weekendem chwilę słabości i teraz czekam na kuriera,

ale pewnie dopiero jutro będzie.

 

 

To jak sprzedam Maca, to go kupię, będę miał do kompletu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu @hechlok powiedział mi "nie rejestruj się przypadkiem na mp3forum..." chciał dobrze, nie posłuchałem :D budżet na sprzęt przekroczony "x"razy, "sraczka zakupowa" i męczony kilkanaście razy dziennie przycisk "Zobacz nowe posty". I jak tu żyć normalnie...

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum uzależnia, to na pewno, a Tapatalk to zło Ale życie bez forum też nie wchodzi w grę na dłuższą metę.

A czy normalnie o tej porze ktoś oprócz mnie zastanawia się na nad różnicą połączenia zblansowanego i niezbalansowanego w odtwarzaczu plików muzycznych za parę set $ i w słuchawkach za kolejne kilkanaście setek, to już całkiem inna sprawa.

I tak mam lepiej niż sąsiad, co to dłubie jakieś beemki w garażu na chłodzie. Ja sobie przynajmniej pod ciepłym polarkiem leżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co jest dziwnego w słuchaniu jak kable grają? albo w pchaniu waty z apteki w muszle... albo w sprzedawaniu i odkupowaniu trzy razy tych samych słuchawek... żeby potem i tak słuchać jeszcze innych - normalnie nienormalne :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno darowałem sobie próby tłumaczenia znajomym po co mi taka cegła jako przenośny odtwarzacz oraz czemu w przesyłce do mnie przyszły kolejne słuchawki.... Przy kwotach rzędu 1000zł za słuchawki już patrzyli na mnie jak na kosmitę, teraz zbywam rozmowy mówiąc" "aaa kupiłem za bezcen na handel...." Po części darowałem sobie bo sam już nie wiem po co mi to ;) Taka sama choroba jak każda inna a przeglądanie forum tylko ją podsyca bo co chwila wpada all999 czy inny Fatso z nowymi rewelacjami no i jak ich nie sprawdzić?!

Edytowane przez Spawn
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w wagoniku i czytam forum

 

 

 

Absolutnie protestuję przeciw zadawaniu wprost takich pytań jak w tytule wątku, gdyż zmuszają one do odpowiedzi i refleksji. A co samo w sobie, jak i wnioski końcowe, mogą być bolesnym doświadczeniem :D

A tak poważnie, w życiu potrzebna jest ta odrobina szaleństwa, żeby... nie zwariować na dobre.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądanie forum to nie choroba, gorzej jakbyś siedząc w wagoniku komis przeglądał i transakcje dopinał na sprzęt nowy.

 

A jeszcze gorzej, jakbyś zamiast siedzieć w tym wagoniku hajs na sprzęt wydawał :D

 

Nieco ponad rok temu jak zawiozłem żonę na porodówkę, to w oczekiwaniu na przyjęcie na oddział licytowałem słuchawki na allegro ;)

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To snipa nie używacie? Szkoda czasu na licytację na allegro jak są snajpery aukcyjne, i tak wystarczająco dużo czasu schodzi na szukaniu ;) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności