Skocz do zawartości

Bo ja Oppowiadam się za planarami :) Recenzja Oppo PM-3...


grubbby

Rekomendowane odpowiedzi

Ona maja nieco przyciemniona gore, moze pogrubiona bedzie lepszym okresleniem, wiec neutralnymi ich nie nazwe. Srednica tez kapke przyciemniona...ale dla mnie to tez daje takie poczucie naturalnosci.

Na pewno tez nie powiem ze graja nierowno. Poza tak kapka na gorze to imo bardzo rowne sluchawki.

 

Dziś, po kolejnym wieczorze odsłuchów zgadzam się z tobą. Dziwię się tylko, że mimo tego lekkiego przyciemnienia, tak mi się podobają. Coraz bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z pomiarów mają górkę w okolicach 4 kHz także to poprawia pewnie spadek na górze.

w etach ta właśnie górna średnica odpowiada za to czemu są taka lubiane, tu pewnie jest podobnie może coś ale HF3 gdzie góra też jest lekko wycofana

opiszcie jak w tym utworze słychać górne partie, sam początek jest bardzo wymagający dla słuchawek i takie X2 wymiękają na tle spiritów pro

http://www.deezer.com/track/674503?utm_source=deezer&utm_content=track-674503&utm_term=26330801_1437909233&utm_medium=web

Half life of absolution - Pat Metheny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłą PM-3 są bardzo niskie THD oraz bdb CSD.

Mało które słuchawki mogą się tym pochwalić.

 

To wpływa bardzo, bardzo korzystnie na odbiór tych słuchawek.

Zresztą ja nie słynę z długiego trzymania sprzętu a Oppo są już ze mną prawie dwa miesiące i ani razu nie miałem chwili gdzie chciałbym je sprzedać na rzecz innych zamkniętych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Oj to mocno by musialo byc z pamieci. Wiec balansu tonalnego i nasycenia / kolorytu nie porownam. Bo i yamaszki wtedy i oppo teraz odbieram jako analogowe, nasycone ale nie przekolorowane brzmienie. Oba gladkie muzykalne i angazujace. Ale ktore bardziej w czym to juz niestety... za dlugi odstep.

Jedyne co moge byc bardziej pewien to scena - yh100 mnie dusily. A z oppo jak na zamkniete jestem bardzo zadowolony z napowietrzenia i odseparowania instrumentow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie psuj mi hajpu bo jak potem je sprzedam ;)

Ja je od Ciebie kupię. Te które mam nie są moje, ale już je chce...Mam mało czasu żeby się wyleczyc.
Najpierw je obsmaruj, potem kupisz za tysiaka:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiem, wiesz o tym.

 

Fatso męczennik pod niebiosa wychwali a potem będzie prosił żebym mu swoje sprzedał a teraz leżą bidne w komisie i nikt nie chce :P Pisz Fatso to cene podniose ;)

 

PS

A tak serio to mogę się zamienić za 009 i nawet nie musisz dopłacać ;)

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tylko nie psuj mi hajpu bo jak potem je sprzedam ;)

Ja je od Ciebie kupię. Te które mam nie są moje, ale już je chce...Mam mało czasu żeby się wyleczyc.

 

poki co caly czas sie sam nei potrafie wyleczyc ;)

mialem nadzieje na odsluch fostexow th600 i zaspokojenia moze nimi audionervosy... ale nie udalo sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest z tym HA2 ? Faktycznie jest to synergia znakomita z PM3 ?

 

nie bardzo wiem co miałbym zastosować jako źródło... iModa...AK120.. a może Kałach wystarczy jako źródło dla PM3. przekonam sie po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Dac i amp. Wiec cos z czym bedzie wspolpracowal tez jako dac.

Android, wimdows, ios.

Potem sprawdze jak sie sprawuje stricte jako amp. Ale tu takie aune b1 podejrzewam jest lepszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności