Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie jakoś te TS-671 nie zachwyciły. Słuchałem modowanych u @loathe, co prawda tylko z UAE23 i O2. Scena jakaś taka sztucznie napompowana, dźwięki słyszane gdzieś z oddali, na dodatek średnica brzmiała dziwnie z jakąś manierą. No i nie było basu :P

 

Co innego Pro80. Te z czasem doceniam coraz bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mając bardzo dobre źródło dźwięku, porządny DAC i wzmacniacz (ceny idące w tysiące PLN) to: TS-671 > Pro80 v2 > HD6000 > Hi2050

Mając raczej przeciętne źródło dźwięku: Pro80 v2 >= HD6000 > Hi2050 > TS-671

 

TS-671 mają potencjał, którzy trzeba odkryć poprzez mocne wzmocnienie i porządnego DACa, bez tego grają całkiem przyjemnie, ale szału nie będzie. Reszta powinna zagrać co najmniej dobrze, a kwestie lepsze gorsze to już kwestia gustu.

Mam prodigy cube i fiio e07k Co jak wypada kolejność w połączeniu z którymś z tych DAC/AMP? Wiem że to kwestia gustu ale ja właśnie chcę poznać wasze opinie, jestem po prostu ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te TS-671 nie zachwyciły. Słuchałem modowanych u @loathe, co prawda tylko z UAE23 i O2. Scena jakaś taka sztucznie napompowana, dźwięki słyszane gdzieś z oddali, na dodatek średnica brzmiała dziwnie z jakąś manierą. No i nie było basu :P

 

Co innego Pro80. Te z czasem doceniam coraz bardziej :)

Jak się zna tylko byle jakie słuchawki które grają prawie w głowie to co się dziwić ze się ma takie odczucia ???

Ile to razy było mówione, jak trzeba być naiwnym aby oczekiwać grania zamkniętych od otwartych słuchawek bo chyba ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem "konstrukcja otwarta" jest chyba wystarczająco zrozumiałe ?

Po drugie 120ohm swoje robi i albo wybiera się świadomie albo na pałę się wybiera idąc za owczym pędem...

 

Nie bronie ts671 tylko śmieszą mnie takie żale o brak basu z 671 pędzonych z o2 i uae23 :D Spora scena i bliski wokal to właśnie ich zaleta, nigdzie nie piszę ze mają grać naturalnie jak słuchawki studyjne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakoś te TS-671 nie zachwyciły. Słuchałem modowanych u @loathe, co prawda tylko z UAE23 i O2. Scena jakaś taka sztucznie napompowana, dźwięki słyszane gdzieś z oddali, na dodatek średnica brzmiała dziwnie z jakąś manierą. No i nie było basu :P

 

Co innego Pro80. Te z czasem doceniam coraz bardziej :)

Co Ty gadasz! W modowanych Ts 671 na moim torze był najlepszy bas jaki w życiu słyszałem... A ten nasłuchał się superluxów Evo i potem mało basu :-)

Czasem tęsknię za wokalami z TSkach :-/

 

Wysłane z mojego GT-I8160

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem stocków z podklejonymi padami i rewelacji nie było, choć bas był naprawdę przyjemny. Bardzo średnicowe granie, bez większych ilości detali. Za to na dobrym torze, hmmm moje DT990Pro tak nie grają... TS-671 miały dosłownie wszystko, ale to przez recabling i znakomity tor. Nie brakowało mi tam niczego. Zniszczyły Audeze LCD-3 i STAXy :) coś w nich musi siedzieć diabelskiego. A może to ja jestem dziwny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się zna tylko byle jakie słuchawki które grają prawie w głowie to co się dziwić ze się ma takie odczucia ???

Ile to razy było mówione, jak trzeba być naiwnym aby oczekiwać grania zamkniętych od otwartych słuchawek bo chyba ludzie umiecie czytać ze zrozumieniem "konstrukcja otwarta" jest chyba wystarczająco zrozumiałe ?

Po drugie 120ohm swoje robi i albo wybiera się świadomie albo na pałę się wybiera idąc za owczym pędem...

 

Nie bronie ts671 tylko śmieszą mnie takie żale o brak basu z 671 pędzonych z o2 i uae23 :D Spora scena i bliski wokal to właśnie ich zaleta, nigdzie nie piszę ze mają grać naturalnie jak słuchawki studyjne.

 

 

LOL ale bulwers :woot:

 

Czy ja gdzieś pisałem, że czegoś wymagałem od tych słuchawek? Po prostu napisałem swoje wrażenia z odsłuchu.

 

Dawno ich słuchałem to może źle pamiętam ;) Ale jedno pamiętam dobrze - że brzmiały tak jakbym słuchał kolumn stojących w sąsiednim pokoju. Pewnie, mało sprzętu słuchałem. Ale jak tak brzmi duża scena w słuchawkach to ja dziękuję, wolę granie w głowie.

 

Pozdro

Edytowane przez Herman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Nie wiem gdzie, jeśli nie tu... Mam Ts671 tylko, że z padami ze skajki-niegniotki z evo, no i grają delikatnie mówiąc baaaardzo średnio. Straszne, kłujące pogłosy w wokalu. Pomyślałem sobie, że to niemożliwe żeby wszyscy zachwalali tak grające słuchawki. Więc zdjąłem te pady i na próbę założyłem, uwaga, przepraszam wszystkich, gąbki do mycia naczyń :-). No i zaczęły grać dużo lepiej. A więc zakładam, że z welurowymi padami grałyby pięknie. I teraz pytanie skąd wziąć takie pady w rozsądnej cenie? Widziałem, że można kupić welury do sl hd681, ale one bedą raczej za małe?

Edytowane przez Piotr Boracki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ts-671 dla sprawdzenia używane, i po podlaczeniu do prodigy cube zawiodły mnie na całego po podłączeniu do fiio e07k jest lepiej, ale i tak daleko im do tańszych superluxów hd668b hd330 lub innych słuchawek w tej cenie. Widocznie potrzebują naprawdę świetnego źródła. Kolejne mam na celowniku hi2050 lub pro 80 v2 może one zrobią na mnie lepsze wrażenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się ilu dzisiejszych ludzi używa mózgownicy (jeden temat trudno przeczytać tak wielu osobom a potem narzekania). LENIE -_-

Jeśli coś ma grac pokroju pro80 hd330 to kupowanie ts671 jest głupotą wielką głupotą mają na stanie takie popierdziawki e07k.

 

Ludzie nie oszukujcie się nie róbcie sobie i sprzętowi kuku bo nie umiecie czytać ze zrozumieniem lub jak wyżej LENIE :P

Każde GŁOŚNIK zagra lepiej jeśli ma tyle mocy ile potrzebuje bez spadków czy stabilności.

Pisze to bo już kolejny raz to samo, kupujecie trudne słuchawki (robiące z nie jednego dobrego sprzętu sieczkę) i podpinacie do kartofla :huh: i dziwić się ze wychodzi papka ziemniaczana ... GENIUS :lol::lol::lol:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ts-671 dla sprawdzenia używane, i po podlaczeniu do prodigy cube zawiodły mnie na całego po podłączeniu do fiio e07k jest lepiej, ale i tak daleko im do tańszych superluxów hd668b hd330 lub innych słuchawek w tej cenie. Widocznie potrzebują naprawdę świetnego źródła. Kolejne mam na celowniku hi2050 lub pro 80 v2 może one zrobią na mnie lepsze wrażenie.

 

Źródło to aż taki problem nie jest, ważne żeby był dobry i mocny wzmacniacz, E07k ani nie jest dobry ani nie jest mocny, do tego jako DAC też niczego dobrego sobą nie prezentuje - akurat do tanich superluxów. TS-671 potrzebują więcej papu ;)

 

Miałem nie odświeżoną kartę więc nie widziałem wypowiedzi rettera - w 100% popieram.

Edytowane przez tybysh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie denerwuj się retter kupiłem te słuchawki z pełną świadomością. W planie mam kupić lepsze źródło a słuchawki są z okazji są jak nowe jeszcze 23 miesiące gwarancji i kupiłem je za 120 zł już z przesyłką. Jak kupie wkrótce coś lepszego to będą jak znalazł. Czytałem wcześniejsze posty a to co napisałem to po prostu ocena po podłączeniu ich do wymienionych źródeł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności