Jump to content

Recommended Posts

Posted
13 godzin temu, kamil_jarmusik napisał:

A robisz zbalansowane kable dla nighthawków na wtyk 4,4, tak żeby było lepiej albo chociaż bez straty? Mam wersję Carbon z kablem nightbird.

Tak robię, w razie co pisz PM.

13 godzin temu, kamil_jarmusik napisał:

Może byłbyś też w stanie załatwić dla nich oryginalne pady?

Niestety nie.

13 godzin temu, kamil_jarmusik napisał:

a czemu te akurat?

Bo mają pseudo elektrostat odpowiedzialny za wysokie tony, więc w tym paśmie ciężko im cokolwiek zarzucić.

 

13 godzin temu, kamil_jarmusik napisał:

Klona załatwiłeś sobie żeby nie modyfikować oryginalnych? 

Nie, dlatego bo drewniany i mi się bardziej podobał, a przy okazji trochę tańszy był z racji "klona" i promocji.

 

Klon gra inaczej niż oryginalne GL-1, mimo identycznych przetworników (podmieniałem żeby sprawdzić, bo różnica była naprawdę spora). Bierze się to z mniejszej pojemności muszli (drewno jest zdecydowanie grubsze niż plastik) i z zamkniętości. GL-1 mają siateczkę na dekielkach muszli, więc takie trochę półzamknięte są, choć dźwięk na szczęście nie wycieka, bo pod siatką są tylko 4 większe otwory.

14 godzin temu, Jaro54 napisał:

To są takie .

Dokładnie, a GL-2 to praktycznie to samo co Cyberdrive. Natomiast MJ-1 to nadal ten sam przetwornik, ale cena już zdecydowanie wyższa.

  • Like 1
  • 4 weeks later...
Posted

TS450 - od marca ich nie słuchałem. Obecnie znowu mogę i przez najbliższy czas będą to moje jedyne słuchawki. Podobały mi się wtedy i podobają mi się teraz. Dobrze grają.
 

Mam TS450, ML750 i HF580 -  wszystkie mogę polecić na 100%. Wiedzą w tych Chinach co robią. Największe "wow" maiłem przy ML750. Zresztą cały czas jestem pod wrażeniem jak te kompaktowe słuchawki dobrze grają.

Laurka mi wyszła, ale to chyba dobrze. W klubach wyrażamy się tylko pochlebnie lub wcale. A negatywnie o konkurencji 😗.

  • Like 1
  • 2 months later...
Posted (edited)

Zenuś jest dość uniwersalny więc powinno być ok. :D Ts-450 to te z przełącznikiem bass reflex? Jakiś czas temu słuchałem ich w Poznaniu, całkiem fajnie zgrały się z dragonfly black i ten przełącznik zasadniczo zmienia charakter tych słuchawek, zgadzam się że są dość ciekawe. Jak ktoś ma coś pokroju tego malucha, to jest całkiem fajnie, lepiej niż HF580, a fostexy t50rp na tym sprzęcie kompletnie nie zagrały, ale nie ma czemu sie dziwić. :P 

Edited by kamil_jarmusik
  • 2 years later...
Posted

Szukaj na Allegro/OLX, ale wątpię czy uda się znaleźć, bo już od dawna nie są produkowane.

Na Aliexpress widziałem przetworniki jedynie do Pro80/Hyperx Cloud, czyli 60 omowa wersja tego przetwornika.

https://pl.aliexpress.com/item/1005001371217959.html

EDIT:

jest jeszcze 32omowa

https://pl.aliexpress.com/item/4000846503814.html

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy