Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

http://forum.mp3store.pl/topic/18815-muzyczne-zakupy/page-554#entry1157306

 

Jak one graja z welurami.... poezja.

Znikają wszystkie niedociągnięcia w basie (oj, już teraz wiem, że basshead ze mnie żaden), powietrza się w końcu trochę dostało. Po modzie Fatso z skóropodobnymi padami przez chwilę uważałem je za godne DT990Pro. Oczywiście pomyliłem się, teraz z welurami trochę im pięty podgryzają :P Mają swoje wady, ale zalet jest już ciut więcej :)

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie pady (z tych do kupienia osobno) pasuja na HD6000 (skorzane i welury)? Ktores pady od HM5 beda pasowac? Ew. jakies inne? I czy warto zmieniac (cos na plus sie w dzwieku zmieni) - probowal ktos?

 

Sluchal ktos w ogole HD6000 na welurowych padach (jakichkolwiek)? Jak wplywaja na dzwiek?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady od HM5 pasują do HD6000. Czy warto - zmiany są, dla jednego na plus, dla drugiego na minus. Kwestia też jakie pady wybierzesz. Na welurach jest z początku bardzo dziwny efekt, ale idzie się przyzwyczaić. Dodają trochę powietrza, zwiększają przestrzenność i trochę modulują środek/górę + temperują nieco bas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chickenek:

 

 

jaki z poczatku bardzo dziwny efekt? Na czym polega ta "dziwnosc" :)?

 

 

 

a pady skorzane od HM5 probowales, co robia z dzwiekiem HD6000? Sa zdaje sie tez pady do HD5 "Super Soft" - co to za cudo, i jak wplywa na dzwiek (inaczej niz te zwykle "twardsze" skorzane)?

 

ewentualnie pady od innych sluchawek jakie moga pasowac (welury lub skorzane/wygodne)?

 

 

---

 

@all:

 

 

gdzie mozna kupic najtaniej ~nowe pady od HM5 (welur/skora)?

Edytowane przez fishman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chickenek:

 

 

jaki z poczatku bardzo dziwny efekt? Na czym polega ta "dziwnosc" :)?

Chodzi o to:

Dodają trochę powietrza, zwiększają przestrzenność i trochę modulują środek/górę + temperują nieco bas.

 

 

 

a pady skorzane od HM5 probowales, co robia z dzwiekiem HD6000? Sa zdaje sie tez pady do HD5 "Super Soft" - co to za cudo, i jak wplywa na dzwiek (inaczej niz te zwykle "twardsze" skorzane)?

 

Zwykłe skórkowe od HM5 nie wpłyną na dźwięk. Zwiększy się tylko komfort użytkowania. Pady super soft od HM5 mają grubszą i bardziej miękką gąbkę, przetwornik oddali się od ucha.

 

 

@all:

 

 

gdzie mozna kupic najtaniej ~nowe pady od HM5 (welur/skora)?

Audiomagic, Audeos, forumowy komis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę zmieni zwykła skóra od HM5 względem stocków, ucho inaczej przylega, pady są głębsze no i inna gęstość materiału i on sam :) Słuchałem też ze skórą, ale słabo kojarzę efekty, więc nie zabieram w tej kwestii głosu. Z dziwnym efektem opisałem potem, także po wyjaśnieniu kolegi brewmatora wszystko powinno być jasne :) Skóra supersoft jest miększa w dotyku, dla niektórych może być też wygodniejsza - oczywiście ma to też drugą stronę medalu, po założeniu słuchawek jeśli ich docisk jest duży, to pady się bardziej spłaszczą względem zwykłej skóry :)

 

Gdzie kupić - jak wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"przetwornik oddali się od ucha"

 

a to z kolei jak wplynie na dzwiek?

 

---

 

a te czerwone pady od Brainwavz (HM5) sa gdzies do kupienia osobno? Ew. jakies inne kolorki?

no jak na moje minimalnie sciszy słuchawki i odrobinę poszerzy scenę.

 

Kolorowe pady latają na mp4nation.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kupiłem HM5 z czerwonymi skórkowymi, które zamierzam stosować zamiennie z czerwonymi welurami do Pro80 :)

 

Niestety promocja na HM5 z gratisowymi padami się zakończyła.

Tez to zauwazylem dzis rano - dojrzewalem do zakupu zbyt dlugo :) poza tym cena wzrosla Edytowane przez adikadik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności