Skocz do zawartości

FanKlub TAKSTAR


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, jak grały Pro80 stockowe, bo je kiedyś miałem długi czas, potem kupiłem DT990Pro i Pro80 poszły w kąt, a następnie na sprzedaż. Teraz wróciłem do Pro80, ale z modami. Miła odskocznia. Chociaż DT990Pro nie przekreślam w żaden sposób, to chyba dopiero przy konkretnym wzmacniaczu będę mógł, coś więcej powiedzieć :)

 

Agresywne granie Pro80 jest fajne, ale nie na dłuższą metę :) wracam po 1-2h do DT990Pro, a SHP9500 nadal mnie nie mogą do siebie przekonać.


W tym kawałku - Virtual Riot - We're Not Alone (The Machinist Remix) - to dopiero Pro80 tnie po uszach :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po tym, czego brakuje im stockowo, podejrzewam że i z X1 zagrają lepiej niż dt990... Które czekają na mnie w domu a na studiach już z nich zrezygnowałem, jednak szkoda je na miasto. Chyba je sprzedam bo używam ich tak co dwa tygodnie :)

 

Wystukane w skale dłutem stożkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DT990Pro grają bardzo dobrze już z mojego toru, są bardziej poukładane. Widocznie przez to, że długo słuchałem DT990Pro potrzebuję też ostrzejszego podejścia do tematu, jaki dają Pro80.

 

Myślę o recablingu Beyerów tylko, co tam opłaca się wsadzić, żeby nie zrobić im krzywdy, a jedynie pomóc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FCL I a realtek to dwa różne światy :)

HI2050 na tym samym przetworniku co Pro80 spokojnie grały z integry, ale więcej pokazywały z ampa (bravo v2 u mnie). Zwłaszcza że amp je wysterował porządnie. Skoro w Pro80 również jest ostra sycząca góra jak w 2050, także mocne ciepłe źródło im pomoże. O2 nie jest najlepszy do nich, zbyt neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszły dzisiaj TS-662 za 95 zł z emidasa. Pod Audigy ZS 2 grają dość dobrze. Troszeczkę lepiej jest pod kartą USB od Siberii V2. Opłaca się włączyć kilka razy takie filmiki, żeby się wygrzały dobrze?

Te słuchawki są tak beznadziejne, że aż mi wstyd jest je do komisu wrzucić :D

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Doszły dzisiaj TS-662 za 95 zł z emidasa. Pod Audigy ZS 2 grają dość dobrze. Troszeczkę lepiej jest pod kartą USB od Siberii V2. Opłaca się włączyć kilka razy takie filmiki, żeby się wygrzały dobrze?

Te słuchawki są tak beznadziejne, że aż mi wstyd jest je do komisu wrzucić :D

 

ts662 ? aż tak złe ? przyje w ramach tematu za darmo oddam jak się nie spodobają pośle dalej :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jakieś wybrakowane TS662, bo jak dla mnie to one mają niedobory w basie (zwłaszcza najniższym) a nie w średnich. Góra jest dość ostra, ale łagodniejsza niż w HI2050.

Celem sprostowania to w Hi2050 jest inny przetwornik niż w pro80, za to właśnie ten z TS662 ma te same parametry, więc najprawdopodobniej jest taki sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z postu Perula zrozumiałem raczej, że chodzi o sam przetwornik a nie jego zamknięcie. Tzn różnica w parametrach elektrycznych.

 

Wystukane w skale dłutem stożkowym

Edytowane przez miki_w1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności